Malatya Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Malatya ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 123 sonuçlanmış ihale — 3 sayfa.
- Mehmet Topsakal İlkokulu-Biruni Ortaokulu-Vilayetlere Hizmet Götürme Ortaokulu-Kılıçaslan İlkokulu)
- Fırın Atölyesi Demirbaş Malzeme AlımıGolden Ball Makine İmalat Sanayiive Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL4 teklifMalMalatyaMetal ve Metalürji31 Tem 2026İKN 2026/1172217
- 1 Kalem Tıbbi Sarf MalzemeAda Medtech Sağlık Sistemleri Limited Şirketi2,9 milyon TL1 teklifMalMalatyaİlaç ve Medikal Cihaz31 Tem 2026İKN 2026/1058262
- Güvenlik Kıyafet Alım İşi
- Çelik Raf Malzemesi
- Karahan Spor Kompleksiİsmet Cici, Karaoğul İnşaat Taahhüt Nakliyat Hafriyat Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı66,8 milyon TL23 teklifYapımMalatya29 Tem 2026İKN 2026/1054992
- Giderilmesi
- İşi
- Mutfak Ünitesi 2 Kalem (Ekmek) Gıda Malzeme Alımı
- 130 Gün Süreli Dozer Kiralama Hizmet Alım İşiMalatya Yeşil Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi4,3 milyon TL1 teklifHizmetMalatya27 Tem 2026İKN 2026/1195225
- Hamur Yoğurma ve Kesme Tartma MakinesiGolden Ball Makine İmalat Sanayiive Ticaret Limited Şirketi657.000 TL6 teklifMalMalatyaMakine ve Ekipman İmalatı27 Tem 2026İKN 2026/1074704
- Kilit Taşı DöşemeDerende Gıda İnşaat Petrol Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi12 milyon TL8 teklifYapımMalatya27 Tem 2026İKN 2026/1036577
- 8 cm Kalınlığında Beton Kilitli Parke TaşıDerende Gıda İnşaat Petrol Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi24 milyon TL1 teklifMalMalatyaBeton ve Çimento27 Tem 2026İKN 2026/1031460
- Biyosidal ÜrünTekno İlaçlama Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,5 milyon TL3 teklifMalMalatyaKimya Sanayi24 Tem 2026İKN 2026/1170697
- 3194 Sayılı İmar Kanununun 18 Madde Uygulamasının Parselasyon Planlarının İptal Edilerek Geri Dönüş İşlemlerinin YapılmasıİZ Harita Proje İnşaat Taahhüt Emlak Danışmanlık Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2,8 milyon TL4 teklifHizmetMalatya24 Tem 2026İKN 2026/1015933
- Temizlenmesi ve Kamelyaların Bakımı Hizmet İşiBattalgazi İnşaat Taahhüt Hizmet Gıda Yemek Temizlik Mobilya Reklam Tekstil Tarım Turizm Asfalt Maden Termal Enerji İthalat İhracat ve Sanayi Limited Şirketi3,3 milyon TL1 teklifHizmetMalatya22 Tem 2026İKN 2026/996916
- Spor Malzemeleri Alım İşi
- Şehit Gökhan Ertan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Onarım İşi
- 1 Kademe Özel Eğitim Okulu – Fatma Aliye İMKB Ek Binası ve Malatya Anadolu Lisesi)
- Alım Dağıtım ve Sonrası Hizmet AlımıME-BA Madencilik Gıda Temizlik Hayvancılık Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi14,2 milyon TL2 teklifHizmetMalatya17 Tem 2026İKN 2026/885940
- 12 Kısım 52 Kalem GiyecekAydın Grup Endüstriyel İş Kıyafetleri İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL2 teklifMalMalatya17 Tem 2026İKN 2026/788597
- Lisesi – Şehit Metin Selçuk Özel Eğitim Uygulama Okulu 3 Kademe)
- Rehabilitasyon Merkezi Hizmet Binası Proje Hazırlanması Hizmet Alımı İşi
- Kurumlarda Kullanılmak Üzere Çam Odun Alım İşiTektaş Katıyakıt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL5 teklifMalMalatya16 Tem 2026İKN 2026/985340
- Akaryakıt Ürünleri Alımı
- Elazığ Merkez Balakgazi Ortaokulu Onarım İşi
- İşleri Yapılması İşi
- Battalgazi 1 Grup Temel Eğitim Okulları Onarım İşi
- Dana Eti AlımıMetpa Et ve Et Ürünleri Pazarlama Hayvancılık Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL3 teklifMalMalatya16 Tem 2026İKN 2026/1099102
- Kilit Taşı, Bordür, Parke Taşı ve Oluk Taşı AlımıBattalgazi İnşaat Taahhüt Hizmet Gıda Yemek Temizlik Mobilya Reklam Tekstil Tarım Turizm Asfalt Maden Termal Enerji İthalat İhracat ve Sanayi Limited Şirketi3,3 milyon TL3 teklifMalMalatyaBeton ve Çimento16 Tem 2026İKN 2026/1012155
- Günübirlik Olarak Taşınması İşi
- Onarımı ve Doğalgaz Dönüşümü İşi
- Günübirlik (Konaklamasız) GeziMalatya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri Anonim Şirketi1,3 milyon TL1 teklifHizmetMalatya14 Tem 2026İKN 2026/1122891
- NÖHÜ Tüm Yerleşkeler 2026 Yılı Bakım Onarım ve Tadilatı
- Trafik KonisiDİMSA Plastik Elektrik Makina İnşaat Turizm Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,2 milyon TL2 teklifMalMalatya13 Tem 2026İKN 2026/740926
- Battalgazi Rahmi Akıncı İlkokulu Onarım İşi
- Batman İl Özel İdaresi Durak Alım İşi3K Matbaa Reklam İnşaat Taahhüt İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi6,9 milyon TL6 teklifMalMalatya10 Tem 2026İKN 2026/861521
- Kazı Dolgu Yapım İşiER-GÖK Nakliye İnşaat Madencilik Turizm Petrol Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi118 milyon TL18 teklifYapımMalatya9 Tem 2026İKN 2026/906194
- Yapım İşi
- Metin Çiviler Anadolu Lisesi Onarım İşi
- İnşaat Malzemeleri Alım İşiMalatya Yeşil Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi48,4 milyon TL1 teklifMalMalatyaİnşaat ve Yapı Malzemeleri8 Tem 2026İKN 2026/853215
- Hatip Lisesi Spor Salonu Güçlendirme Yapım İşi
- Güçlendirme Yapım İşiÖzün İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi11,7 milyon TL16 teklifYapımMalatya8 Tem 2026İKN 2025/908078
- Güçlendirme Yapım İşiTuğrulhan Şık BT Mühendislik İnşaat Taahhüt12,9 milyon TL19 teklifYapımMalatya8 Tem 2026İKN 2025/903777
- Danışmanlık ve Eğitim Merkezine Dönüştürülmesi Kapsamında Bakım Onarım Yapım İşi
- Tutuşturmalık OdunTektaş Katıyakıt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi551.940 TL2 teklifMalMalatya7 Tem 2026İKN 2026/904370
- Mezarlıklar Dairesi Başkanlığına Malzeme
- Makine Ekipman Hizmet AlımıMeston Çevre ve İnşaat Anonim Şirketi28 milyon TL1 teklifHizmetMalatyaMakine ve Ekipman İmalatı7 Tem 2026İKN 2026/837629
- İşiRast Altyapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Zeynal Deniz İş Ortaklığı867,3 milyon TL4 teklifYapımMalatya7 Tem 2026İKN 2026/772094
- Çamaşırhane Ünitesi İhtiyacı 3 Kalem Malzeme (Kumaş)
- Alttemel Malzemesi Üretim İşiMeston Çevre ve İnşaat Anonim Şirketi53,4 milyon TL1 teklifYapımMalatyaİplik Üretimi7 Tem 2026İKN 2026/1056906
- Sivas Suşehri TOKİ Kösedağ Ortaokulu Onarım İşi
- AFAD Arama ve Kurtarma Malzeme/Mal Alım İşi
- 4 Hekimli ASM Hizmet Binası Yapım İşi
- Kale Kıyıcak Mahallesi Paket Arıtma Tesisi Yapım İşi
- 2026 Yılı Bitümlü Sıcak Karışım AsfaltKanun İnşaat Petrol Otomotiv Maden Tekstil Gıda Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi11,4 milyon TL1 teklifMalMalatyaİnşaat ve Yapı Malzemeleri2 Tem 2026İKN 2026/754205
- Bireylerin Hane ve Kişisel Bakım TemizliğiDoğan Girişim Yapı İnşaat Gıda Temizlik Taşımacılık Hayvancılık Bilişim Emlakçılık İthalat İhracat Limited Şirketi1,2 milyon TL2 teklifHizmetMalatya2 Tem 2026İKN 2026/1125911
- 3 Aylık Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
- Merkez Huzur İHO-Merkez Şemsi Sivas-İ İHO-Merkez Ülkü İHO- Merkez Kadıburhanettin İHO-Merkez Zeki Hayran İHO Onarım
- Kamerası Takılması
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.