Iğdır Kamu İhale Sonuçları
Iğdır ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 18 sonuçlanmış ihale.
- Yakıttan Doğalgaza Dönüşüm İşiMustafa Özkılıç Yağmur Doğalgaz ve Mühendislik2,2 milyon TL6 teklifYapımIğdırEnerji ve Enerji Ekipmanları20 Ağu 2026İKN 2026/1276703
- 4 Adet Okul Bakım Onarım İşiKösedağ Bilişim İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL26 teklifYapımIğdır19 Ağu 2026İKN 2026/1208787
- 3 Adet Okul Doğalgaz Dönüşüm İşi
- Bakım Onarım Hizmet AlımıProm Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi198.000 TL6 teklifHizmetIğdır19 Ağu 2026İKN 2026/1102141
- Ağrı İl Özel İdaresi Asfalt Plenti Doğalgaz Bağlantı İşi
- Tesisat Onarım İşi
- 2026-2027 Temel Eğitim TaşımaOnur Tekstil Ormancılık Hayvancılık Elektrik İnşaat Ürünleri ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL3 teklifHizmetIğdır12 Ağu 2026İKN 2026/1376717
- 2026-2027 Ortaöğretim TaşımaOnur Tekstil Ormancılık Hayvancılık Elektrik İnşaat Ürünleri ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi444.355 TL2 teklifHizmetIğdır12 Ağu 2026İKN 2026/1353564
- 2026-2027 Özel Eğitim TaşımaHazar Sanayi Taşımacılık İnşaat Ticaret Limited Şirketi715.838 TL2 teklifHizmetIğdır12 Ağu 2026İKN 2026/1347861
- Elips Taşı, Kilit Parke ve Bordür Alım İşiFırat Prefabrik Yapı Malzemeleri Üretimi İnşaat Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL1 teklifMalIğdırBeton ve Çimento12 Ağu 2026İKN 2026/1304411
- 2026 Yılı Sıvat ve Gölgelik Yapım İşiKösedağ Bilişim İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi3,5 milyon TL12 teklifYapımIğdır12 Ağu 2026İKN 2026/1225785
- 2026-2027 Yılları Araç Kiralama Hizmet Alımı
- Ardahan Damal Halı Saha Zemin Yenileme
- Beton Parke Taşı Yapım İşiBaşyol Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi6,5 milyon TL6 teklifYapımIğdırBeton ve Çimento21 Tem 2026İKN 2025/1013482
- Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Alımı
- Posof İlçe Jandarma Komutanlığı Bakım Onarım İşi
- Yapılması İşi
- Gerilim İşletme Sorumluluğu-Tehlikeli Atık Bertaraf Hizmeti Alımı İhalesi
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.