Kamu İhale Sonuçları Arşivi — Sayfa 169
EKAP sonuç bültenlerinden günlük derlenen tam arşiv — kazanan firma, sözleşme bedeli, teklif sayısı ve sektör kırılımı. Toplam 15.647 sonuçlanmış ihale — 261 sayfa.
- İşi
- Şeflikleri B Tipi Orman Yolu Tamir Bakım İşi
- Katı Gübre Dağıtma Makinesi ve Tek Ayaklı Dip KazanBŞK Ahzo Makine İmalat İnşaat Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi654.000 TL3 teklifMalKırşehirTarım ve Hayvancılık Ekipmanları22 Tem 2026İKN 2026/1005538
- Kırka-Değirmenözü Arası Asfalt Yolların BakımıATİ Yol Yapı İnşaat Anonim Şirketi15,6 milyon TL8 teklifYapımAnkaraİnşaat ve Yapı Malzemeleri22 Tem 2026İKN 2026/1004996
- Yerleşke Geneli Yapıların Teras Çatı Yalıtım Tadilatı Yapım İşiDEV Grup Danışmanlık İnşaat Anonim Şirketi10,6 milyon TL76 teklifYapımAnkaraİnşaat ve Yapı Malzemeleri22 Tem 2026İKN 2026/1003724
- 2026 Yılı 2 6 Aylık Tavuk ve Tavuk Ürünleri Alımı
- Osmaniye Temel Eğitim Okulu Onarım İşiLatif Alaca İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,6 milyon TL6 teklifYapımOsmaniye22 Tem 2026İKN 2026/1002721
- 8 cm Yüksekliğinde Beton Parke Taşı Temini ve NakliBaysan Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4 milyon TL2 teklifMalKonyaBeton ve Çimento22 Tem 2026İKN 2026/1002621
- Şeyhcui Mahallesi Park Yapım İşiMK Mühendislik İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi9,9 milyon TL5 teklifYapımBingöl22 Tem 2026İKN 2026/1002431
- Kapsamında Bulunan 420 Öğrenciye 170 Gün 71400 Öğün Öğle Yemeği Yemek Pişirilmesi, Dağıtılması Hizmet Alım İşiAkes Gıda Turizm Temizlik İnşaat Sanayii Limited Şirketi4,6 milyon TL3 teklifHizmetKayseriGıda ve İçecek22 Tem 2026İKN 2025/52929
- ve Kumanya Hizmeti Alımı İşiOnur Yemekçilik Turizm İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi39,6 milyon TL5 teklifHizmetEdirneGıda ve İçecek22 Tem 2026İKN 2025/1996164
- Süre ile Ortaöğretim Öğrencileri Taşıma İşi İhalesi
- Süre ile Ortaöğretim Öğrencileri Taşıma İşi İhalesi
- Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okullara Taşınması İşi
- Taşıma Merkezi Okula Taşınması İşi
- Adaklı Yatılı Bölge Ortaokulu Kahvaltılık
- Eğitim Öğrencisi Taşıma İşi İhalesi
- Günü Taşınması Hizmet Alım İşi
- İmam Hatip Ortaokuluna 184 Gün Süre ile Öğrenci Taşıma İşi İhalesiDoğanay Nakliye Tarım Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi495.880 TL2 teklifHizmetNevşehir22 Tem 2026İKN 2025/1310030
- Öğrencisinin Emet Merkezinde Bulunan Okullara 2 Rehber Personel Nezaretinde 2 Araç ile 184 Gün Taşınması İşi
- Adaklı Çok Programlı Anadolu Lisesi Yaş Sebze ve Meyve
- Taşıma Merkezi Okullara 184 Gün Süreyle Taşıma İşi İhalesi
- Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okullara Taşınması İşi
- Süt, Yaş Meyve ve Sebze Ürünleri Alımı İşiABM Gıda Tarım Hayvancılık Arıcılık Nakliyat İnşaat Turizm İthalat İhracat Taahhüt Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi5,3 milyon TL2 teklifMalGümüşhaneGıda ve İçecek22 Tem 2026İKN 2025/1112508
- Gıda, Tatlı, Et, Tavuk, Süt, Yaş Meyve ve Sebze Ürünleri Alımı İşiABM Gıda Tarım Hayvancılık Arıcılık Nakliyat İnşaat Turizm İthalat İhracat Taahhüt Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi6 milyon TL1 teklifMalGümüşhaneGıda ve İçecek22 Tem 2026İKN 2025/1111778
- 11 Taşıma Merkezi Okula 19 Hat (19 Araç) ile 184 İş Günü Taşınması İşi
- Bogaz Köy Grubu Öğrenci Taşıma Hizmet AlımıSınırlı Sorumlu 55 Nolu Kapadokya Öğrenci Servisi Yolcu ve Personel Taşımacılığı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi1,4 milyon TL1 teklifHizmetNevşehir22 Tem 2026İKN 2023/918656
- Alacaşar Grubu Ortaöğretim Öğreneci Taşıma Hizme T AlımıSınırlı Sorumlu 55 Nolu Kapadokya Öğrenci Servisi Yolcu ve Personel Taşımacılığı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi1,2 milyon TL1 teklifHizmetNevşehirLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri22 Tem 2026İKN 2023/918655
- TaşımaSınırlı Sorumlu 55 Nolu Kapadokya Öğrenci Servisi Yolcu ve Personel Taşımacılığı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi1,4 milyon TL1 teklifHizmetNevşehir22 Tem 2026İKN 2023/918598
- İlçesi Hacı Hasan Köyü Köy Yaşam Merkeziyapımında Kulalanılacak Malzeme AlımıAlaplı Yıldız İnşaat Malzemeleri Taahhüt Madencilik Orman Ürünleri Kuyumculuk Nakliyat Petrol Gıda Tarım ve Hayvancılık Ticaret Limited Şirketi84.745 TL1 teklifMalZonguldak22 Tem 2026İKN 2022/1280674
- İshaklı Köyü Bağlantı Yolu Yol Beton Kaplama İnşaatı YapımıEmanetoğlu İnşaat Tekstil Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi788.820 TL3 teklifYapımGiresunİnşaat ve Yapı Malzemeleri21 Tem 2026İKN 2026/998831
- Giresun İli Espiye İlçesi Şantiye Binası YapımıAçıcı İç Mimarlık Mobilya Sanayi İnşaat Taahhüt ve Turizm Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL8 teklifYapımTrabzon21 Tem 2026İKN 2026/996135
- Kek ve Kahve AlımıDone Food Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi3 milyon TL7 teklifMalİstanbul21 Tem 2026İKN 2026/995960
- 42 Kalem Sarf Malzeme AlımıBarışmed Tıbbi Malzeme ve Cihazlar Teknik Servis Hizmetleri İnşaat Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi155.925 TL12 teklifMalAnkara21 Tem 2026İKN 2026/995370
- Kaplan Kız AİHL ve Şahinbey Şehit Karayılan Turizim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) Mekanik Onarım İşi
- Yalova İli Bonsai Müzesi Çatı Yapımı ve Bakım Onarım Yapım İşi
- C30/37 Pompalı Mikserli Hazır BetonTıkıroğlu Hazır Beton Hafriyat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL6 teklifMalDenizliMakine ve Ekipman İmalatı21 Tem 2026İKN 2026/993169
- Tuncay Aykaç İO, Lütfiye Celal Doğan Tural AO, Necibe Nalkıran OO, Ş Nafi Kıvanç İO,Vicdan A Güner OO ve Narlıtepe OO) Mekanik Onarım İşi
- Eğitim Merkezi Müdürlüğü İhtiyacı 1 Adet 2025 Model Case Ih Farmall 120C 4WD KK 169R38 (C12PE) PS STG5 TraktörTürk Traktör ve Ziraat Makineleri Anonim Şirketi4 milyon TL1 teklifMalTarım ve Hayvancılık Ekipmanları21 Tem 2026İKN 2026/993035
- Modernizasyon) Sistem Performansı Artırım Projesi Kapsamında Mal Alımı ve Montajı İşiAS EL Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL3 teklifMalTokat21 Tem 2026İKN 2026/992991
- Muhtelif Yerlerde Elektrik Bakım Onarım Yapılması İşi
- Şefliği Orman Emvalleri İstif İşiSınırlı Sorumlu Akdağmadeni Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi1,5 milyon TL1 teklifHizmetYozgat21 Tem 2026İKN 2026/991802
- İnşaat Malzemeleri Mal Alım İşi
- Lisanslarının GüncellemesiTrustnet Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi14 milyon TL1 teklifMalİstanbul21 Tem 2026İKN 2026/990725
- Suyu Alımı İşiSamatya Yapı İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL1 teklifMalİstanbul21 Tem 2026İKN 2026/990062
- Karışım Gaz Dolumu AlımıNakliye İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,6 milyon TL2 teklifMal21 Tem 2026İKN 2026/989272
- TMO Batman Başmüdürlüğü Muhtelif Onarım İşleri
- İşi
- Asfalt Yama Yapım İşi
- Beton Parke Taşı ve Yağmur Oluğu Mal AlımıEksen Beton Parke İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi7,1 milyon TL2 teklifMalGümüşhaneBeton ve Çimento21 Tem 2026İKN 2026/988251
- Alımı
- Mal Alımı
- Köprülerde Kullanılmak Üzere 218,0880 m3 (1575 Adet) Makas ve Köprü Ahşap Travers Alımı
- Asansör Bakım ve Parçasız Onarım İşi
- Malzeme AlımıYonca Kauçuk ve Teker Sanayi Ticaret Limited Şirketi721.000 TL9 teklifMalİstanbul21 Tem 2026İKN 2026/983938
- Pamukkale Öçk Bölgesinde Biyolojik Çeşitlilik Araştırma ProjesiTurunç Peyzaj Tasarım Planlama Uygulama Proje İnşaat Organizasyon ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi7,4 milyon TL6 teklifHizmetAnkara21 Tem 2026İKN 2026/983592
- Beyaz Et AlımıOrkidem Organizasyon Gıda ve İnşaat Limited Şirketi7,4 milyon TL1 teklifMalİstanbulBeyaz Eşya21 Tem 2026İKN 2026/983321
- Merkezi Kimlik ve Erişim Yönetim Sistemi Yazılım AlımıSmartface Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi84 milyon TL1 teklifHizmetKocaeliBilişim ve Yazılım Teknolojileri21 Tem 2026İKN 2026/982936
- Kimyasal Depolama Tankı
- 2026 Yılı Ağrı Merkez 2 Grup 10 Okul Onarım İşi
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.