İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 18

İnşaat ve Yapı Malzemeleri sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 1.041 sonuçlanmış ihale18 sayfa.

  1. İdare Malı Asfalt Plenti ile BSK Üretim İşi
    Meston Çevre ve İnşaat Anonim Şirketi99,9 milyon TL1 teklifHizmetMalatyaİnşaat ve Yapı Malzemeleri1 Tem 2026İKN 2026/1056553
  2. Serinyol Asfalt Şantiyesinde Kullanılmak Üzere Bitüm Alım İşi
    Hatay İmar Sanayi Anonim Şirketi44,1 milyon TL3 teklifMalHatayİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/997876
  3. Artvin İli Kemalpaşa İlçesi Dereiçi Köyü İçme Suyu Yapım İnşaatı
    Şahinoğlu Taahhüt Ticaret İnşaat Limited Şirketi4,3 milyon TL1 teklifYapımArtvinİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/964627
  4. Kemal Atatürk İO, Akşemsettin İO ve Reşat Bey İO Olmak Üzere Toplamda Üç Okulun Çatı Onarım İşleri)
    Mehmet Cemal Özdemir3,6 milyon TL44 teklifYapımAnkaraİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/960207
  5. Güngören Gösteri Merkezi Yalıtım Yapılması İşi
    İZE Yapı ve Ticaret Limited Şirketi9,6 milyon TL1 teklifYapımİstanbulİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/950868
  6. Muhtelif Sıhhı Tesisat Malzemesi Mal Alımı
    İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi1,4 milyon TL3 teklifMalİzmirİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/918372
  7. Çatı Yenileme
    Kalender Taahhüt Yapı İnşaat İthalat ve İhracat Limited Şirketi1,1 milyon TL20 teklifYapımŞanlıurfaİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/895728
  8. km:0+000-16+000 Arası) Yapım İnşaatı İkmal İşi
    AKH Madencilik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi620,5 milyon TL5 teklifYapımAnkaraİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/895717
  9. 1700 m² Saha Betonu Yapılması, Silinmesi, Derz Kesimi Boru Kaynak İşleri İnşaatı
    Abdulkadir Alçiçek8,9 milyon TL12 teklifYapımElazığİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/884895
  10. Kapsamında Çatı Kaplaması Boyanması ve Şaft Kapaklarının Yenilenmesi İşi
    SM Türkmen Grup İnşaat Limited Şirketi2,3 milyon TL28 teklifYapımHatayİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/869246
  11. Albüm Numaralı Taşınmazın İç Cephe, Elektrik-Sıhhi Tesisat Bakım Onarımı İşi
    Yücel Ağcabay3,5 milyon TL8 teklifYapımElazığİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/864755
  12. Ünye ve Üst Bölgeler İçme Suyu ve Kanalizasyon İnşaatı (1 Kısım)
    STS Arıtma Sistemleri Çevre Teknolojileri Mühendislik Makine İmalat ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi69,9 milyon TL4 teklifYapımKocaeliİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/857692
  13. Ağaç, Çalı ve Muhtelif Peyzaj Malzemeleri Alımı İşi
    Tilia Peyzaj İnşaat ve Dış Ticaret Limited Şirketi44,7 milyon TL1 teklifMalİstanbulİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/815664
  14. İnşaat Atölyesi Malzeme Alımı (47 Kalem)
    Ribayer Tekstil İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi65.730 TL2 teklifMalAnkaraİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/757832
  15. 261 Kodlu Orman Yolu Üst Yapı Yapımı İşi
    Sığnak Mühendislik İş Makineleri Kiralama ve Hafriyat Limited Şirketi2,3 milyon TL4 teklifYapımOsmaniyeİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/730154
  16. Çatı Tadilatı İşi
    Asyam Prefabrik İnşaat Nakliye Üretim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4 milyon TL20 teklifYapımElazığİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/702729
  17. Yollarında Aşınma Asfalt Yapımı
    Kristal Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Anonim Şirketi, Mehmet Fatih Kaya Mfk Mühendislik İş Ortaklığı149,1 milyon TL6 teklifYapımErzurumİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/696661
  18. İlçelerinde Ek İdari Bina Yapım İşi
    Orkun Öztürk82,8 milyon TL20 teklifYapımAnkaraİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/646476
  19. Karasu Orman İşletme Müdürlüğü Üst Yapı
    EHG İnşaat Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL3 teklifYapımSakaryaİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/481828
  20. Albüm Numaralı Taşınmazların Çatı Bakım Onarım İşi
    Mehmet Sait Acar Acar İnşaat2,6 milyon TL6 teklifYapımİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/1018125
  21. Pergole Çatı Kapatma İşlemi Montaj Dahil
    Karaoğlu Grup Cam Balkon Alüminyum ve PVC Sistemleri Limited Şirketi1,4 milyon TL2 teklifMalKocaeliİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/1011091

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım