İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 20

İnşaat ve Yapı Malzemeleri sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 1.168 sonuçlanmış ihale20 sayfa.

  1. (Lot-1 Etap2) İnşaatı Yapım İşi
    Asbay İnşaat Taahhüt Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi49 milyon TL9 teklifYapımBursaİnşaat ve Yapı Malzemeleri1 Tem 2026İKN 2026/766120
  2. OBB Temel Malzemesi ve Asfalt Agregası Alım İşi
    Adnan Ocak7,8 milyon TL5 teklifMalAnkaraİnşaat ve Yapı Malzemeleri1 Tem 2026İKN 2026/717022
  3. Yapımı, Dış Cephe ve Muhtelif Tadilatlar)
    Mehmet Karabalık3,6 milyon TL10 teklifYapımİstanbulİnşaat ve Yapı Malzemeleri1 Tem 2026İKN 2026/716452
  4. Başkanlığı Zemin ve 1'inci Kat Tadilatı
    Vedat Karaoğlu İnşaat Tesisat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi3,2 milyon TL8 teklifYapımAnkaraİnşaat ve Yapı Malzemeleri1 Tem 2026İKN 2026/659598
  5. OBB Gölköy İlçesi 1 Etap Cephe İyileştirmesi Yapım İşi
    NES Yapı Mimarlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi29 milyon TL10 teklifYapımKahramanmaraşİnşaat ve Yapı Malzemeleri1 Tem 2026İKN 2026/606169
  6. Altyapı, Kaldırım, Çevre Düzenlemesi ve BSK (Bitüm Sıcak Asfalt) Yapılması
    Gürşah Hafriyat İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Bodrum Asfalt İnşaat Kimya Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı723,2 milyon TL2 teklifYapımAnkaraİnşaat ve Yapı Malzemeleri1 Tem 2026İKN 2026/539341
  7. İstinat Duvar Yapım İşi
    Kutay İnşaat Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL1 teklifYapımAnkaraİnşaat ve Yapı Malzemeleri1 Tem 2026İKN 2026/1103599
  8. İdare Malı Asfalt Plenti ile BSK Üretim İşi
    Meston Çevre ve İnşaat Anonim Şirketi99,9 milyon TL1 teklifHizmetMalatyaİnşaat ve Yapı Malzemeleri1 Tem 2026İKN 2026/1056553
  9. Serinyol Asfalt Şantiyesinde Kullanılmak Üzere Bitüm Alım İşi
    Hatay İmar Sanayi Anonim Şirketi44,1 milyon TL3 teklifMalHatayİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/997876
  10. Artvin İli Kemalpaşa İlçesi Dereiçi Köyü İçme Suyu Yapım İnşaatı
    Şahinoğlu Taahhüt Ticaret İnşaat Limited Şirketi4,3 milyon TL1 teklifYapımArtvinİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/964627
  11. Kemal Atatürk İO, Akşemsettin İO ve Reşat Bey İO Olmak Üzere Toplamda Üç Okulun Çatı Onarım İşleri)
    Mehmet Cemal Özdemir3,6 milyon TL44 teklifYapımAnkaraİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/960207
  12. Güngören Gösteri Merkezi Yalıtım Yapılması İşi
    İZE Yapı ve Ticaret Limited Şirketi9,6 milyon TL1 teklifYapımİstanbulİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/950868
  13. Muhtelif Sıhhı Tesisat Malzemesi Mal Alımı
    İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi1,4 milyon TL3 teklifMalİzmirİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/918372
  14. Çatı Yenileme
    Kalender Taahhüt Yapı İnşaat İthalat ve İhracat Limited Şirketi1,1 milyon TL20 teklifYapımŞanlıurfaİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/895728
  15. km:0+000-16+000 Arası) Yapım İnşaatı İkmal İşi
    AKH Madencilik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi620,5 milyon TL5 teklifYapımAnkaraİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/895717
  16. 1700 m² Saha Betonu Yapılması, Silinmesi, Derz Kesimi Boru Kaynak İşleri İnşaatı
    Abdulkadir Alçiçek8,9 milyon TL12 teklifYapımElazığİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/884895
  17. Kapsamında Çatı Kaplaması Boyanması ve Şaft Kapaklarının Yenilenmesi İşi
    SM Türkmen Grup İnşaat Limited Şirketi2,3 milyon TL28 teklifYapımHatayİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/869246
  18. Albüm Numaralı Taşınmazın İç Cephe, Elektrik-Sıhhi Tesisat Bakım Onarımı İşi
    Yücel Ağcabay3,5 milyon TL8 teklifYapımElazığİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/864755
  19. Ünye ve Üst Bölgeler İçme Suyu ve Kanalizasyon İnşaatı (1 Kısım)
    STS Arıtma Sistemleri Çevre Teknolojileri Mühendislik Makine İmalat ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi69,9 milyon TL4 teklifYapımKocaeliİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/857692
  20. Ağaç, Çalı ve Muhtelif Peyzaj Malzemeleri Alımı İşi
    Tilia Peyzaj İnşaat ve Dış Ticaret Limited Şirketi44,7 milyon TL1 teklifMalİstanbulİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/815664
  21. İnşaat Atölyesi Malzeme Alımı (47 Kalem)
    Ribayer Tekstil İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi65.730 TL2 teklifMalAnkaraİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/757832
  22. 261 Kodlu Orman Yolu Üst Yapı Yapımı İşi
    Sığnak Mühendislik İş Makineleri Kiralama ve Hafriyat Limited Şirketi2,3 milyon TL4 teklifYapımOsmaniyeİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/730154
  23. Çatı Tadilatı İşi
    Asyam Prefabrik İnşaat Nakliye Üretim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4 milyon TL20 teklifYapımElazığİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/702729
  24. Yollarında Aşınma Asfalt Yapımı
    Kristal Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Anonim Şirketi, Mehmet Fatih Kaya Mfk Mühendislik İş Ortaklığı149,1 milyon TL6 teklifYapımErzurumİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/696661
  25. İlçelerinde Ek İdari Bina Yapım İşi
    Orkun Öztürk82,8 milyon TL20 teklifYapımAnkaraİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/646476
  26. Karasu Orman İşletme Müdürlüğü Üst Yapı
    EHG İnşaat Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL3 teklifYapımSakaryaİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/481828
  27. Albüm Numaralı Taşınmazların Çatı Bakım Onarım İşi
    Mehmet Sait Acar Acar İnşaat2,6 milyon TL6 teklifYapımİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/1018125
  28. Pergole Çatı Kapatma İşlemi Montaj Dahil
    Karaoğlu Grup Cam Balkon Alüminyum ve PVC Sistemleri Limited Şirketi1,4 milyon TL2 teklifMalKocaeliİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/1011091

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım
İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sektörü Kamu İhale Sonuçları: Kim, Neyi, Kaça Kazandı? — Sayfa 20/20 | RehberSanayi