Gıda ve İçecek Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 7
Gıda ve İçecek sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 865 sonuçlanmış ihale — 15 sayfa.
- 48 Kalem Gıda Malzemesi AlımıÜreten Temizlik İnşaat Kimya Gıda Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,3 milyon TL4 teklifMalAnkaraGıda ve İçecek30 Tem 2026İKN 2026/1081971
- 5 Kalem Tavuk Eti Ürünleri AlımıErpa Lojistik Gıda Pazarlama ve Veterinerlik Hizmetleri Limited Şirketi5,4 milyon TL6 teklifMalBoluGıda ve İçecek30 Tem 2026İKN 2026/1060898
- Muhtelif Meyve ve Sebze Alımı
- 31 Kalem Sebze ve Meyve
- Meyve MalzemeleriBayşin İnşaat İthalat İhracat Gıda Ticaret Sanayi Limited Şirketi1,5 milyon TL2 teklifMalBingölGıda ve İçecek30 Tem 2026İKN 2025/2430297
- 27 Kalem Ekmeklik ve Pastalık MalzemeŞark Tur Gıda İnşaat Nakliye Taahhüt Turizm Petrol Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi9,2 milyon TL5 teklifMalBatmanGıda ve İçecek29 Tem 2026İKN 2026/975662
- Sebze ve Meyve Ürünleri
- 11 Kısım Ekmek AlımıTokuç Grup Gıda Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL6 teklifMalManisaGıda ve İçecek29 Tem 2026İKN 2026/819459
- Gıda ve Taze Sebze - Meyve Alımı (9 Kısım - 57 Kalem)Kutlu Grup Gıda Taşımacılık İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi8,8 milyon TL29 teklifMalİstanbulGıda ve İçecek29 Tem 2026İKN 2026/790835
- 3 Kısım 2026 Yılı İkinci 6 Aylık Gıda MalzemesiManisa Dağıtım Gıda Pazarlama Temizlik Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi14,5 milyon TL15 teklifMalAnkaraGıda ve İçecek29 Tem 2026İKN 2026/788171
- Süt Ürünleri Alımı (Yarım Yağlı)
- Ekmeklik Buğday Unu
- Ekmeklik Buğday UnuYetkincan Gıda ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi129.600 TL1 teklifMalGıda ve İçecek29 Tem 2026İKN 2026/1403604
- Donuk Sebze ve Meyve Ürünleri Alımı
- Ekmeklik Buğday UnuYetkincan Gıda ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi1,2 milyon TL4 teklifMalGıda ve İçecek29 Tem 2026İKN 2026/1393037
- Erciş İlçesi Sebze ve Meyve Hali Projesi Hizmet Alım İşiBahadır Kul Mimarlık İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi9,5 milyon TL2 teklifHizmetİstanbulGıda ve İçecek29 Tem 2026İKN 2026/1221071
- 8 Kalem Kahvaltılık Kumanya Alımı
- 4 Kısım Muhtelif Gıda Malzemeleri
- 38 Kalem Kuru Gıda ve KahvaltılıkOtoriter Gıda Yemekçilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,4 milyon TL3 teklifMalAnkaraGıda ve İçecek29 Tem 2026İKN 2026/1092545
- Engelli, Hasta Olan Vatandaşlarımıza Sıcak Yemek
- 20 Kalem Sebze ve Meyve
- Biga MYO Süt ve Ürünleri Programı Atölyesi Yapım İşiMikail Çakıcı Çakıcı Mühendislik İnşaat6,8 milyon TL6 teklifYapımÇanakkaleGıda ve İçecek29 Tem 2026İKN 2026/1046211
- Aşevine Muhtelif Gıda Malzemeleri Alımı İşi 2
- Ekmeklik Un AlımıAlfaway Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi2,3 milyon TL3 teklifMalGıda ve İçecek29 Tem 2026İKN 2026/1023911
- 15 Kalem Sebze ve Meyve AlımıBeşler Sebze ve Meyve Sanayi Ticaret Limited Şirketi5,9 milyon TL1 teklifMalSivasGıda ve İçecek29 Tem 2026İKN 2026/1013690
- Kuruluşların 12 Aylık (01/01/2025-31/12/2025 Tarihleri Arası) Mamul Yemek Alımı, Dağıtım ve Servis Hizmetleri AlımıMertürk Temizlik Yemek İnş.Akry.Taş.Gıda San.Tic.Ltd.Şti.9,5 milyon TL13 teklifHizmetGıda ve İçecek29 Tem 2026İKN 2024/1358716-12
- İtfaiye Müd Yemekhanesinde, Zabıta Müd ve Kültür, Sanat ve Sosyal İşeri Müd Spor Kulübü (Altyapı) Kull Üzere 7 Kısım Gıda Alımı
- 2026 Yılı 2 6 Aylık 41 Kalem Yaş Sebze Meyve Alımı
- Alakart ve İşçi Lokantası Et ve Tavuk TeminiSMZ Temizlik Gıda İnşaat Yemek İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,9 milyon TL4 teklifMalAğrıGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2026/942042
- 30 Kalem Sebze MeyveUmay Sebze Meyve Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,5 milyon TL5 teklifMalİzmirGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2026/872403
- (7) Kalem Sebze ve Meyveİzzetoğulları Grup Gıda İnşaat Petrol Otomotiv Turizm Taahhüt Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL2 teklifMalAnkaraGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2026/869948
- 13 Kalem Meyve Alımı
- (Hastane) İhtiyacı İçin 12 Ay Süreli Malzemeli Yemek Pişirme, Dağıtım ve Sonrası HizmetiBeştepe Yemek Sanayi Ticaret Anonim Şirketi24,5 milyon TL30 teklifHizmetGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2026/592285-2
- (Hastane) İhtiyacı İçin 12 Ay Süreli Malzemeli Yemek Pişirme, Dağıtım ve Sonrası HizmetiBeştepe Yemek Sanayi Ticaret Anonim Şirketi154 milyon TL30 teklifHizmetGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2026/592285-1
- Bakliyat ve Makarna Çeşitleri AlımıSalonları İşletmeciliği Ticaret Limited Şirketi769.000 TL3 teklifMalGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2026/1391382
- Sakız ve Şekerleme Ürünleri AlımıYüksel Dağıtım Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi409.763 TL1 teklifMalGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2026/1341595
- Makarna, Konserve, Şeker, Deterjan, Temizlik Malzemesi, Sabun, Temizlik Kağıdı, Zeytin ve Ayçiçek Yağı, Un, Tuz ve Sirke Alımı
- Kuru Gıda Ürünleri AlımıÖzkırımlı Gıda Pazarlama Tekstil Hayvancılık Dış Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL1 teklifMalEdirneGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2026/1199731
- Tavuk Ürünleri AlımıAlbeyti Piliç Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi504.500 TL2 teklifMalEdirneGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2026/1198243
- 3 Kısımlı Muhtelif Gıda Ürünleri AlımıHüseyin Akkaş Gıda Yem İnşaat Taşımacılık Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi952.000 TL11 teklifMalEskişehirGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2026/1072261
- 38 Kalem Kuru Gıda Mal AlımıTanrıverdi Bakliyat Temizlik Maddeleri Tarım Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,8 milyon TL5 teklifMalDenizliGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2026/1058411
- Yaş Meyve ve Sebze Alımı (2. Dönem)Anka Fresh Gıda Pazarlama Lojistik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi6,5 milyon TL2 teklifMalİstanbulGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2026/1036046
- Bağlı Restaurant ve Kebap Atolyesinde Kullanaılmak Üzere 18 Kalem Sebze Alım İşiGafuroğlu Sebze Meyve Otomotiv İnşaat Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL2 teklifMalAdanaGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2026/1010539
- 2026 Yılı 2 6 Aylık Yaş Sebze ve Meyve Alımı
- 82 Kalem Temel Gıda AlımıMusad Otomotiv İnşaat Gıda ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL2 teklifMalTokatGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2025/1246488
- Kuru Gıda ve Kahvaltılık Ürünleri Alımı
- Sebze, Meyve ve Günlük Tüketim Malzemeleri Alımı
- 64 Kalem Gıda MalzemesiEroğlu Kurumsal Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi9,6 milyon TL4 teklifMalAnkaraGıda ve İçecek27 Tem 2026İKN 2026/993559
- Tavuk Eti ve Tavuk Yumurtası AlımıErguvan Group Gıda Otomotiv İnşaat Lojistik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL4 teklifMalMersinGıda ve İçecek27 Tem 2026İKN 2026/985389
- 33 Kalem Tüketime Yönelik Malzeme Alımı (Meyve-Sebze)
- Gerede Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası Yapım İşi
- Mutfak Ünitesi 2 Kalem (Ekmek) Gıda Malzeme Alımı
- Bakliyat ve Makarna Çeşitleri Alımı
- 80 Personele 109 İş Günü (01/08/2026-31/12/2026) Yemek Yardımı Hizmet Alımı İşi
- Şebinkarahisar Devlet Hastanesi 5 Aylık Yemek Hizmet AlımıBeyaz Saray İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi10,4 milyon TL2 teklifHizmetGiresunGıda ve İçecek27 Tem 2026İKN 2026/1227620
- Kullanılmak Üzere 3 Kalem Ekmek Ürünleri
- 2 Kısımda Sosyal Tesislere Et ve Tavuk ÜrünleriAraz Et Gıda İnşaat Otomotiv Tekstil Taşımacılık Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi21,1 milyon TL4 teklifMalİstanbulGıda ve İçecek27 Tem 2026İKN 2026/1023505
- Restorant ve Kebap Atolyesinde Kullanılmak Et ve Tavuk Eti Mal Alım İşiErguvan Group Gıda Otomotiv İnşaat Lojistik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi11,3 milyon TL5 teklifMalGaziantepGıda ve İçecek27 Tem 2026İKN 2026/1015950
- Kampı Yemek Hizmeti Alımı İşiAlphan Ulaşım Hizmetleri Limited Şirketi16,3 milyon TL3 teklifHizmetAnkaraGıda ve İçecek24 Tem 2026İKN 2026/986093
- 21 Kalem Sebze Meyve Alımı
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.