Gıda ve İçecek Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 5
Gıda ve İçecek sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 865 sonuçlanmış ihale — 15 sayfa.
- Ekmeklik Un AlımıSöke Değirmencilik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi15,8 milyon TL3 teklifMalGıda ve İçecek11 Ağu 2026İKN 2026/1421140
- Gıda Ürünleri Alımı
- Sebze Meyve AlımıSabri Çakıroğlu Gıda ve Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi61.700 TL2 teklifMalGıda ve İçecek11 Ağu 2026İKN 2026/1418736
- Sebze Meyve AlımıAnatolıa Meyve ve Sebze Gıda Dış Ticaret Limited Şirketi60.990 TL2 teklifMalGıda ve İçecek11 Ağu 2026İKN 2026/1418532
- Eğitim Öğretim Yılı Yaş Sebze Meyve
- Karabörk Fen Lisesi Kemiksiz Keçi, Koyun, Dana ve Tavuk Eti Alımı İşi
- Taze Meyve Sebze ve Gıda Mal Alımı
- Muhtelif Gıda Ürünleri Mal Alımı
- 2026 Yılı Gıda Malzemesi Alımı
- Yoğurt
- Konteyner ve Ekmek Kutusu Alım İşiTeksin Konteyner ve Galvaniz Sanayi Ticaret Limited Şirketi9,6 milyon TL2 teklifMalKonyaGıda ve İçecek11 Ağu 2026İKN 2026/1057594
- Yemek, Kumanya ve Seyahat Sigortası Hizmet Alım İşiTurkuaz Travel Tur Servisçilik Oto Kiralama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL11 teklifHizmetÇorumGıda ve İçecek11 Ağu 2026İKN 2026/1023004
- Sığır Süt Yemi Alımı İşiAZ Destek Hizmetleri ve İhtiyaç Ürünleri Eğitim Turizm Yem Sanayi Ticaret Limited Şirketi28,4 milyon TL2 teklifMalAdıyamanGıda ve İçecek11 Ağu 2026İKN 2026/1005578
- 2026 Mali Yılı İçin 104 Kalem Gıda Malzemesi AlımıESA Temizlik Maddeleri Gıda İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi73.400 TL11 teklifMalErzurumGıda ve İçecek11 Ağu 2026İKN 2026/1003686
- 2025 Mali Yılı Malzemeli Mamul YemekHayvancılık Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL19 teklifHizmetGıda ve İçecek11 Ağu 2026İKN 2025/882954-1
- 2025 Yılı Malzemeli Mamul Yemek
- 2025 Yılı Malzemeli Mamul Yemek
- 2025 Yılı 1 Ay- Nisan Malzemeli Mamul Yemek
- 2025 Yılı 1 Ay- Nisan Malzemeli Mamul Yemek
- Şubat, Mart) Mamul YemekYeşil Akhisar Yemekhane İşl.Gıda.M.Ti.V.E.T.M.S.T.Lt1,2 milyon TL5 teklifHizmetGıda ve İçecek11 Ağu 2026İKN 2024/1698669-5
- Şubat, Mart) Mamul Yemek
- Şubat, Mart) Mamul Yemek
- Kuru Gıda
- 9 Kalem Tavuk, Tavuk ve Et Ürünleri, Yumurta Alımı
- Muhtelif Gıda AlımıAltundallar Gıda Medikal Tekstil Temizlik İnşaat Taahhüt Nakliye Sanayi Ticaret Pazarlama Limited Şirketi31,4 milyon TL10 teklifMalNevşehirGıda ve İçecek10 Ağu 2026İKN 2026/684669
- 25 Kalem Yaş Sebze Meyve Alımı
- Gıda Dilimleme Makinesi Alımı
- Muhtelif Gıda Malzemeleri Mal Alımı
- Taşımalı Yemek Hizmet Alımı (Malzeme Dahil)RD Turizm Gıda İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi32,7 milyon TL3 teklifHizmetÇanakkaleGıda ve İçecek10 Ağu 2026İKN 2026/1402377
- 2 Kısım 2 Kalem Gıda Maddesi Alımı (Yoğurt, UHT İçme Sütü)ARD Ambalaj Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,3 milyon TL3 teklifMalGıda ve İçecek10 Ağu 2026İKN 2026/1327220
- Kuru Gıda ile Sebze ve Meyve AlımıTatlıcıoğulları İnşaat Gıda Nakliye Taahhüt İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi680.150 TL2 teklifMalBitlisGıda ve İçecek10 Ağu 2026İKN 2026/1235222
- Öğrenci ve Personel YemekKapari Hazır Yemek Limited Şirketi65 milyon TL8 teklifHizmetAnkaraGıda ve İçecek10 Ağu 2026İKN 2026/1232814
- Arıkaya Sosyal Tesis Yemekhane Bakım, Onarım İşiDevran Dev Dev Yapı Danışmanlık ve Mühendislik İnşaat Taahhüt1,9 milyon TL1 teklifYapımDenizliGıda ve İçecek10 Ağu 2026İKN 2026/1164440
- Yapının Yemek Üretim Tesisine Dönüştürülmesi İşiSezgin Çetin Es Mühendislik6,5 milyon TL3 teklifYapımMersinGıda ve İçecek10 Ağu 2026İKN 2026/1139502
- 3 Kısımlı Beyaz Et, Gıda Malzemesi, Taze Sebze ve Meyve AlımıTugay Sebze Meyve İnşaat Emlak Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,1 milyon TL7 teklifMalAnkaraGıda ve İçecek10 Ağu 2026İKN 2026/1131196
- Süt Ürünleri ile Kuru Bakliyat ve Gıda ÜrünleriUğur Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL3 teklifMalIspartaGıda ve İçecek10 Ağu 2026İKN 2026/1125116
- 28 Kalem Kuru GıdaSelayda Tekstil Giyim Basın Yayın İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,8 milyon TL4 teklifMalBalıkesirGıda ve İçecek10 Ağu 2026İKN 2026/1095815
- 2025 Mali Yılı Malzemeli Mamul YemekGencer Kurumsal Hizmetler Anonim Şirketi2 milyon TL19 teklifHizmetGıda ve İçecek10 Ağu 2026İKN 2025/882954-2
- 2025 Yılı Malzemeli Mamul Yemekİşleri ve Temizlik Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL2 teklifHizmetGıda ve İçecek10 Ağu 2026İKN 2025/851370-1
- Kullanılmak Üzere 6 Kalem Tavuk Ürünü Mal Alım İşiYıldırımlar Global Gıda Tarım Tekstil Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi14,9 milyon TL6 teklifMalGaziantepGıda ve İçecek7 Ağu 2026İKN 2026/749447
- Birimleri Personeli İçin Malzemeli Yemek Hizmeti Alım İşiGencer Kurumsal Hizmetler Anonim Şirketi26,1 milyon TL10 teklifHizmetAnkaraGıda ve İçecek7 Ağu 2026İKN 2026/600298
- Sebze Meyve AlımıAnatolıa Meyve ve Sebze Gıda Dış Ticaret Limited Şirketi57.800 TL2 teklifMalGıda ve İçecek7 Ağu 2026İKN 2026/1468669
- Kuru Gıda AlımıOtoriter Gıda Yemekçilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,8 milyon TL3 teklifMalAnkaraGıda ve İçecek7 Ağu 2026İKN 2026/1254943
- Sebze ve Meyve Alımı
- 21 Kalem Sebze ve Meyve
- Şeker Ambarı Tahmil Tahliye Hizmeti
- Kullanılmak Üzere 30 Kalem Kuru Gıda ve Muhtelif Gıda ÜrünleriAltundallar Gıda Medikal Tekstil Temizlik İnşaat Taahhüt Nakliye Sanayi Ticaret Pazarlama Limited Şirketi4 milyon TL3 teklifMalNevşehirGıda ve İçecek7 Ağu 2026İKN 2026/1111873
- 29 Kalem Kuru GıdaBTH Kurumsal Gıda Temizlik Kırtasiye Nakliyat Ticaret Limited Şirketi7,5 milyon TL3 teklifMalAnkaraGıda ve İçecek7 Ağu 2026İKN 2026/1099977
- 7 Kısım 167 Kalem Muhtelif Gıda Malzeme AlımıKardeşler Francala Ekmek Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi455.400 TL9 teklifMalAnkaraGıda ve İçecek7 Ağu 2026İKN 2026/1046256
- Sos ve Yağ Çeşitleri vb Gıda Mal Alımı
- Kafe ve Benzeri Hizmet Merkezlerimizde Sunulan Yemek ve Gıda Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere Temin Edilecek Tavuk Eti Ürünleri AlımıKace Et Tavuk Gıda Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi1,8 milyon TL4 teklifMalGıda ve İçecek6 Ağu 2026İKN 2026/1375094
- Yemek Hizmet Alımı İhalesiTabel İnşaat Enerji Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,8 milyon TL1 teklifHizmetAmasyaGıda ve İçecek6 Ağu 2026İKN 2026/1345668
- Kuru Gıda ve Kahvaltılık Mal Alımı
- Gıda Malzemeleri AlımıMaster Yemek Gıda Temizlik Organizasyon Reklam Promosyon Otomotiv ve Ticaret Limited Şirketi15,4 milyon TL1 teklifMalİstanbulGıda ve İçecek6 Ağu 2026İKN 2026/1150557
- Kullanılmak Üzere 36 Kalem Yaş Sebze ve Meyve ÜrünleriAkıneller İtimat Sebze Meyve Gıda Maddeleri Komisyonculuk Yemekçilik Nakliye İnşaat Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL1 teklifMalAdanaGıda ve İçecek6 Ağu 2026İKN 2026/1110615
- Kuru Bakliyat, Un, Şeker, Çay, Salça AlımıBimtaş Elektrik Elektronik İletişim Hizmetleri Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi11,4 milyon TL5 teklifMalBitlisGıda ve İçecek5 Ağu 2026İKN 2026/997134
- Meyve ve Sebze AlımıErşen Nedim Birgivi Kaan Ticaret10,9 milyon TL1 teklifMalİzmirGıda ve İçecek5 Ağu 2026İKN 2026/975685
- İkinci 6 Aylık 8 Kısımlı Gıda Malzemesı Alımı İhalesiMustafa Durmaz Gıda Pazarlama İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,3 milyon TL26 teklifMalİstanbulGıda ve İçecek5 Ağu 2026İKN 2026/879695
- 7 Kısım 133 Kalem Gıda MalzemesiNida Yemek Hizmetleri Gıda Temizlik Özel Güvenlik Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi7 milyon TL16 teklifMalAnkaraGıda ve İçecek5 Ağu 2026İKN 2026/842784
- Ekmek AlımıÜnal Group Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL2 teklifMalŞırnakGıda ve İçecek5 Ağu 2026İKN 2026/1281427
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.