Gıda ve İçecek Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 4
Gıda ve İçecek sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 865 sonuçlanmış ihale — 15 sayfa.
- 34 Kalem Şarküteri Meyve Sebze Alımı
- Muhtelif Cins ve Miktarlarda Yaş Sebze ve Meyve Alımı
- 9 (Dokuz) Kısım 15 (Onbeş) Kalem Gıda MaddesiEgeanka İlaçlama Hijyen Danışmanlık Veteriner Gıda Turizm Taşımacılık Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,5 milyon TL10 teklifMalAnkaraGıda ve İçecek13 Ağu 2026İKN 2026/930598
- Yazlık Sebze Fidesi Alımı
- 6 Kısım Kışlık Sebze ve Meyve
- Öğretim Yılı 1 Döneminde 170 Taşımalı Öğrenciye 184 İş Günü Günlük Bir Öğün Sıcak Yemek İşiSınırlı Sorumlu Akkışla Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi2 milyon TL1 teklifHizmetKayseriGıda ve İçecek13 Ağu 2026İKN 2026/81331
- Muhtelif Gıda Maddesi AlımıNida Yemek Hizmetleri Gıda Temizlik Özel Güvenlik Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi11,1 milyon TL13 teklifMalBoluGıda ve İçecek13 Ağu 2026İKN 2026/790688
- Üzere Gıda Maddesi Alımı (1 Kalem Yumurta)
- Yazlık Meyve ve Sebze (2 Kısım) Alımı
- Malzemeli Yemek Hazırlama ve DağıtımZcatering Taşımacılık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL3 teklifHizmetGıda ve İçecek13 Ağu 2026İKN 2026/1358651-2
- Malzemeli Yemek Hazırlama ve DağıtımZcatering Taşımacılık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,1 milyon TL3 teklifHizmetGıda ve İçecek13 Ağu 2026İKN 2026/1358651-1
- Şeker Ambarı Tahmil Tahliye Hizmet Alımı
- Ekmek BüfesiParkdizayn Park Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,8 milyon TL3 teklifMalAdanaGıda ve İçecek13 Ağu 2026İKN 2026/1311870
- Yemek Taşıma
- Yemek, Dağıtım ve Servis Hizmetleri AlımıHacıkanatlar Yapı İnşaat Otomotiv Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL2 teklifHizmetAfyonkarahisarGıda ve İçecek13 Ağu 2026İKN 2026/1296964
- Ekmek AlımıAyeksan Tarım Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL4 teklifMalAydınGıda ve İçecek13 Ağu 2026İKN 2026/1236936
- Yemekhane Binası Çatı Onarımı
- Yaş Sebze ve Meyve
- Sebze ve Meyve
- Yemekhane Alanın Ofis Haline Dönüştürülmesi İşiOnur Gökay Özdemir Arbemon İnşaat İçve Dış Ticaret3,8 milyon TL1 teklifYapımİstanbulGıda ve İçecek13 Ağu 2026İKN 2026/1126881
- 2 Kısım Et ve Beyaz Et Ürünleri 7 Kalem 3 Kısım Yaş Sebze ve Meyve Ürünleri 30 Kalem 4 Kısım Süt ve Süt Ürünleri 12 KalemÜçeller Alışveriş Merkezleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL4 teklifMalKaramanGıda ve İçecek13 Ağu 2026İKN 2026/1115868
- 21 Kalem Donuk ve Muhtelif Gıda
- (01/09/2026-31/12/2026 Tarihleri Arası) Malzeme Dâhil Mamul Yemek Alımı, Dağıtımı ve Servis Hizmet AlımıOtoriter Gıda Yemekçilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,8 milyon TL5 teklifHizmetAnkaraGıda ve İçecek13 Ağu 2026İKN 2026/1082916
- Yemek Pişirme Dağıtım ve Sonrası Hizmeti Alımı İşiDNZ Grup Temizlik Hizmetleri İnşaat Taahhüt Otomotiv Medikal Hazır Yemek Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi25,2 milyon TL9 teklifHizmetAnkaraGıda ve İçecek13 Ağu 2026İKN 2026/1057017
- (20) Kalem Et ve Süt Ürünleri AlımıKaraca İhtiyaç Maddeleri Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL11 teklifMalAnkaraGıda ve İçecek13 Ağu 2026İKN 2026/1040039
- Ekmek AlımıAk Otomotiv İnşaat Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi11,5 milyon TL3 teklifMalİzmirGıda ve İçecek13 Ağu 2026İKN 2026/1025657
- Muhtelif Cins Miktarlarda Kuru Gıda Mal Alımı
- Az Yağlı Beyaz Peynir Ürünleri Alım İşiAyas Et ve Süt Ürünleri Gıda Ticaret Limited Şirketi20.297 TL5 teklifMalGıda ve İçecek12 Ağu 2026İKN 2026/1434766
- Cheddar Peynir Dilimleri Ürünleri Alım İşi
- Ezine Peynir Ürünleri Alım İşiÇayırova Süt ve Süt Mamülleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi93.500 TL6 teklifMalGıda ve İçecek12 Ağu 2026İKN 2026/1434653
- Bakliyat Ürünleri Alım İşi
- Kaşar Peyniri Ürünleri Alım İşi
- Süt Ürünleri Alım İşiGüneşoğlu Süt Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi115.500 TL8 teklifMalGıda ve İçecek12 Ağu 2026İKN 2026/1433813
- Çeçil Peyniri Ürünleri Alım İşiÇayırova Süt ve Süt Mamülleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi76.760 TL9 teklifMalGıda ve İçecek12 Ağu 2026İKN 2026/1433617
- Toz Şeker Ürünleri Alım İşiKartepe Anıt Gıda Pazarlama Hayvancılık Ticaret Limited Şirketi44.750 TL4 teklifMalGıda ve İçecek12 Ağu 2026İKN 2026/1433574
- Meyve Suyu Ürünleri Alım İşi
- Yoğurt Ürünleri Alım İşi
- Ekmeklik Buğday Unu Alımı
- Yarişmecıları İçin (Kahvaltı, Öğlen Taşimalı ve Akşam Yemek Organisazyon Hizmet İşi)Hayat İnşaat Temizlik Gıda Turizm Otomasyon Gençlik ve Spor Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi7,5 milyon TL2 teklifHizmetSiirtGıda ve İçecek12 Ağu 2026İKN 2026/1338643
- Halk Ekmek Ekmek AlımıAşina Grup Gıda ve Temizlik Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL3 teklifMalManisaGıda ve İçecek12 Ağu 2026İKN 2026/1288245
- Elma Çorba Evinde Kullanılmak Üzere Bakliyat AlımıAlkım Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL3 teklifMalÇorumGıda ve İçecek12 Ağu 2026İKN 2026/1234764
- Gündüz Çocuk Bakımevlerine Gıda Alım İşiTanrıverdi Bakliyat Temizlik Maddeleri Tarım Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi719.550 TL1 teklifMalDenizliGıda ve İçecek12 Ağu 2026İKN 2026/1210565
- Pansiyon Yemekhane Binası ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Doğalgaz Dönüşüm Yapım İşleri
- Ekmeklik Un ve Kepek AlımıEsdima Turizm Gıda Oto Yemek Petrol Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL3 teklifMalDiyarbakırGıda ve İçecek12 Ağu 2026İKN 2026/1156364
- Tavuk ÜrünleriYıldırımlar Global Gıda Tarım Tekstil Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,5 milyon TL4 teklifMalGaziantepGıda ve İçecek12 Ağu 2026İKN 2026/1130995
- Muhtelif Spor Faaliyetleri Yemek HizmetiKonbeltaş Konya İnşaat Taşımacılık Hizmet Danışmanlık Park İşletmeciliği ve Elektrik Üretim Anonim Şirketi67,1 milyon TL1 teklifHizmetKonyaGıda ve İçecek12 Ağu 2026İKN 2026/1081779
- 11 Kısım Kent Lokantaları Gıda Alım İşiAşina Grup Gıda ve Temizlik Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi10 milyon TL8 teklifMalİstanbulGıda ve İçecek12 Ağu 2026İKN 2026/1043986
- (98) Kalem Muhtelif Gıda AlımıKaraca İhtiyaç Maddeleri Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1 milyon TL5 teklifMalAnkaraGıda ve İçecek12 Ağu 2026İKN 2026/1040032
- Yaş Sebze ve Meyve Alımı
- 14 Kısım (122 Kalem) Muhtelif Gıda Alımı
- Kuru Gıda Alım İşiYılmazoğulları Gıda Ürünleri İnşaat Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi10,4 milyon TL6 teklifMalAdanaGıda ve İçecek12 Ağu 2026İKN 2026/1032960
- 3 Kısım Gıda AlımıEcem Kalori Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,7 milyon TL6 teklifMalİzmirGıda ve İçecek11 Ağu 2026İKN 2026/941011
- Ekmeklik Buğday Unu Alımı (50 kg lik Çuvallarda)Sağkol Değirmencilik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi12,8 milyon TL6 teklifMalİstanbulGıda ve İçecek11 Ağu 2026İKN 2026/919038
- Dâhil Yemek Hazırlama, Pişirme, Dağıtım ve Sonrası Hizmetleri AlımıZcatering Taşımacılık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi53,7 milyon TL13 teklifHizmetİstanbulGıda ve İçecek11 Ağu 2026İKN 2026/861382
- 11 Kalem Süt ve Süt Ürünleri AlımıSeyitoğlu Sosyal Hizmetler Gıda Yem Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi18,3 milyon TL3 teklifMalDiyarbakırGıda ve İçecek11 Ağu 2026İKN 2026/764353
- İhtiyacı 12 Aylık Malzeme Dahil Yemek Pişirme, Dağıtım, Taşıma ve Sonrası Hizmet Alım İşiMEM Yemekçilik İnşaat Temizlik Petrol Nakliyat Taahhüt Hayvancılık Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi78,7 milyon TL12 teklifHizmetBatmanGıda ve İçecek11 Ağu 2026İKN 2026/743547
- Sebze AlımıAnatolıa Meyve ve Sebze Gıda Dış Ticaret Limited Şirketi106.100 TL2 teklifMalGıda ve İçecek11 Ağu 2026İKN 2026/1485309
- Gıda Ürünleri Alımı
- Bakliyat Ürünleri Alımı
- Gıda Ürünleri AlımıSalonları İşletmeciliği Ticaret Limited Şirketi300.400 TL3 teklifMalGıda ve İçecek11 Ağu 2026İKN 2026/1431847
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.