Gıda ve İçecek Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 3
Gıda ve İçecek sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 865 sonuçlanmış ihale — 15 sayfa.
- Kuru Gıda Ürünleri Mal Alım İşi
- Süt ve Süt Ürünleri Mal Alım İşi
- 26 Kısım 31 Kalem Gıda Maddesi
- Yaş Sebze ve Meyve Mal Alım İşi
- 1000 kg'lık Big-Bag Astarsız Polipropilen Kristal Şeker Ambalaj TorbalarıAbdioğulları Plastik ve Ambalaj Sanayi Anonim Şirketi25,9 milyon TL11 teklifMalGaziantepGıda ve İçecek19 Ağu 2026İKN 2026/860243
- Mamul Yemek Yapımı, Dağıtımı ve Sonrası Hizmetler İşiElmadağ Yemek Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi5,9 milyon TL27 teklifHizmetGıda ve İçecek19 Ağu 2026İKN 2026/470547-1
- Sağlık Tesislerinin Malzeme Dahil Yemek Hazırlama ve Dağıtım Hizmet AlımıMagnum Caterıng Ticaret Limited Şirketi187,3 milyon TL28 teklifHizmetTrabzonGıda ve İçecek19 Ağu 2026İKN 2026/281039
- Süt Köpürtme Makinası Alımı
- Bocce Turnuvası İçin Yemek Hizmeti Alımı İşiTaşhan Yemek Temizlik Hizmetleri Otomotiv İnşaat Nakliyat Turizm Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL3 teklifHizmetAnkaraGıda ve İçecek19 Ağu 2026İKN 2026/1403989
- Toz Şeker Alımı
- Sıcak Yemek AlımıOkuyan Caterıng Organizasyon Ambalaj Temizlik Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,8 milyon TL2 teklifHizmetKocaeliGıda ve İçecek19 Ağu 2026İKN 2026/1285170
- Kafe ve Benzeri Hizmet Merkezlerimizde Sunulan Yemek ve Gıda Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere Temin Edilecek Kırmızı Et Ürünleri Alımı
- Süt ve Süt Ürünleri Mal Alım İşi
- 30 Kalem Yaş Sebze ve Meyve
- Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi) 24 Ay Süreli Malzeme Dâhil Yemek Hazırlama, Pişirme, Dağıtım ve Sonrası Hizmetleri AlımıEmiroğulları Grup Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Tekhnoprom Eksport Metal ve Metal Ürünleri İthalat İhracat Limited Şirketi İş Ortaklığı264 milyon TL12 teklifHizmetİstanbulGıda ve İçecek18 Ağu 2026İKN 2026/862721
- Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAH) 24 Ay Süreli Malzeme Dâhil Yemek Hazırlama, Pişirme, Dağıtım ve Sonrası Hizmetleri AlımıGusto Toplu Yemek Üretim Hizmetleri ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi579,2 milyon TL20 teklifHizmetİstanbulGıda ve İçecek18 Ağu 2026İKN 2026/860350
- Süt ve Süt Ürünleri Mal Alımı
- Ekmeklik Buğday Unu AlımıBandırma Has Un Fabrikası Limited Şirketi8,4 milyon TL3 teklifMalGıda ve İçecek18 Ağu 2026İKN 2026/1451171
- Ekmek ve Ekmek Fırın Ürünleri Alımı
- Yagsız Sut TozuÇallı Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi370.000 TL2 teklifMalGıda ve İçecek18 Ağu 2026İKN 2026/1318250
- Yemekhane Doğalgaz Dönüşüm Yapım İşiYaksan Mekanik Doğal Gaz İnşaat Enerji Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,5 milyon TL4 teklifYapımIspartaGıda ve İçecek18 Ağu 2026İKN 2026/1296465
- Beslenmesi İçin Kuru Mama, Konserve Mama ve Kedi KumuEkin Gıda Orman Tarım ve Tekel Ürünleri Ticaret Limited Şirketi5,7 milyon TL2 teklifMalAnkaraGıda ve İçecek18 Ağu 2026İKN 2026/1185958
- (33) Kalem Yaş Sebze ve MeyveErcanlar Sosyal Hizmetler Limited Şirketi5 milyon TL2 teklifMalŞanlıurfaGıda ve İçecek18 Ağu 2026İKN 2026/1163743
- 142 Kalem Gıda Malzemesi AlımıHasyıldız Horeca Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1 milyon TL5 teklifMalKaramanGıda ve İçecek18 Ağu 2026İKN 2026/1136561
- Ekmeklik Buğday Unu AlımıYükselen Değirmencilik Sarrafiye Hayvancılık Otomotiv San.ve Ticaret Anonim Şirketi7,3 milyon TL4 teklifMalYozgatGıda ve İçecek18 Ağu 2026İKN 2026/1125519
- Müdürlüğüne Sebze ve Meyve Alımı
- Bardak Ayran, Bardak Yoğurt, Kova Yoğurt ve Süzme Yoğurt Alımı
- 2 Kısım 24 Kalem Süt ve Süt Ürünleri, 3 Kısım 15 Kalem Kırmızı ve Beyaz Et Ürünleri,Karaman Ege Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,1 milyon TL3 teklifMalKaramanGıda ve İçecek18 Ağu 2026İKN 2026/1075238
- İşletmesi Mutfağı 50gr Paketli Roll Ekmek ve 80 gr Paketli Sandeviç Ekmeği AlımıGaziantep Fırıncılık Unlu Mamülleri ve Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL3 teklifMalGaziantepGıda ve İçecek17 Ağu 2026İKN 2026/1335590
- Süt ve Süt Ürünleri AlımıGözbaşı Gıda Limited Şirketi1,1 milyon TL1 teklifMalNevşehirGıda ve İçecek17 Ağu 2026İKN 2026/1319066
- Muhtelif Gıda Malzemesi Mal AlımıEsbir Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL4 teklifMalSakaryaGıda ve İçecek17 Ağu 2026İKN 2026/1273188
- Gıda Malzemeleri AlımıYağız Grup Nakliyat Gıda Temizlik Kozmetik ve İhtiyaç Maddeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL1 teklifMalAnkaraGıda ve İçecek17 Ağu 2026İKN 2026/1268125
- Tavaya Serme Makinesi ile Roll Ekmek Paketleme Makinesi AlımıÖz Uygurlar Makina Mobilya Petrol,Petrol Ürünleri Turizm İşletmecilik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL1 teklifMalKırşehirGıda ve İçecek17 Ağu 2026İKN 2026/1192222
- Taşımalı Yemek HizmetiGülaçtı Yemek Sanayi Anonim Şirketi12,3 milyon TL1 teklifHizmetİzmirGıda ve İçecek17 Ağu 2026İKN 2026/1186957
- 10 Kısım 197 Kalem Muhtelif Gıda ve İhtiyaç MalzemesiBeren Kurumsal Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi736.750 TL12 teklifMalAnkaraGıda ve İçecek17 Ağu 2026İKN 2026/1152034
- 2026 Yılı 2 Dönem Yaş Sebze ve Meyve Alımı İşiErhan Karaca Group Gıda Otomotiv İnşaat Ticaret Limited Şirketi3,7 milyon TL4 teklifMalİstanbulGıda ve İçecek17 Ağu 2026İKN 2026/1148906
- Gezen-1 Tavuk Yemi
- Meyve Sebze AlımıÇağan Han Grup Gıda Sanayi ve Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi5,6 milyon TL9 teklifMalİzmirGıda ve İçecek17 Ağu 2026İKN 2026/1094233
- Yemek Hizmet AlımıAdana FT Yemekçilik Temizlik Bilgi İşlem Nakliye İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi115,3 milyon TL5 teklifHizmetMersinGıda ve İçecek17 Ağu 2026İKN 2026/1073034
- Dondurulmuş Gıda AlımıCivan Kurumsal Hizmetler Nakliyat İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,6 milyon TL5 teklifMalİzmirGıda ve İçecek17 Ağu 2026İKN 2026/1029913
- 2025-2026 Eöy Okul Pansiyonuna Meyve ve Sebze
- 2023-2024 Eöy Sebze Meyve Alım İşi
- 2023-2024 Eöy Kuru Gıda Alım İşi
- Ekmek
- 32 Kalem Sebze Meyve
- 35 Kalem Kuru Gıda
- Yaş Sebze Meyve Alımı
- 2 Kısım 29 Kalem Meyve, Sebze ve Yufka Alımı- 3 Kısım 45 Kalem Muhtelif Gıda Alımı İşiTAV-PA Tavukçuluk İşletmeleri İnşaat, Gıda, Turizm, Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4 milyon TL17 teklifMalAnkaraGıda ve İçecek14 Ağu 2026İKN 2026/975265
- 12 Kısımlı Muhtelif Gıda ve Sebze, Meyve Alımı.Nadir Entegre Et Ürünleri ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi64,7 milyon TL33 teklifMalİstanbulGıda ve İçecek14 Ağu 2026İKN 2026/913400
- 56 Kalem Muhtelif Gıda Ürünleri AlımıNida Yemek Hizmetleri Gıda Temizlik Özel Güvenlik Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi33,3 milyon TL4 teklifMalDiyarbakırGıda ve İçecek14 Ağu 2026İKN 2026/774580
- 12 Ay Süreli Malzemeli YemekZcatering Taşımacılık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi111,6 milyon TL41 teklifHizmetİstanbulGıda ve İçecek14 Ağu 2026İKN 2026/394770
- Etkinlikleri Kapsamında Misafirlere Yemek İkramı Hizmet Alımı İşiMFCA Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL1 teklifHizmetNiğdeGıda ve İçecek14 Ağu 2026İKN 2026/1358865
- 6 Aylık 104 Kalem Kuru Gıda Alım İşiYusufoğulları Petrol Ürünleri Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,5 milyon TL3 teklifMalYozgatGıda ve İçecek14 Ağu 2026İKN 2026/1281500
- Pansiyona Gıda Malzemeleri
- Ekmek Alımı (4 Kalem)Trakya Roll Ekmek Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL1 teklifMalKırklareliGıda ve İçecek14 Ağu 2026İKN 2026/1259407
- İşletmelerde Kullanılmak Üzere Taze Sebze ve Meyve Alımı İşi
- 2026 Yılı Aşevi İçin II Dönem Kuru Gıda ve Et Ürünleri Alımı İşiYaprak Marketçilik Pazarlama Ticaret Limited Şirketi2,1 milyon TL3 teklifMalKocaeliGıda ve İçecek14 Ağu 2026İKN 2026/1165450
- Dondurulmuş Gıda Ürünleri AlımıNida Yemek Hizmetleri Gıda Temizlik Özel Güvenlik Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL4 teklifMalDiyarbakırGıda ve İçecek14 Ağu 2026İKN 2026/1129269
- Yaş Sebze ve Meyve
- Kuru Gıda Alımı
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.