Kamu İhale Sonuçları Arşivi — Sayfa 261
EKAP sonuç bültenlerinden günlük derlenen tam arşiv — kazanan firma, sözleşme bedeli, teklif sayısı ve sektör kırılımı. Toplam 15.647 sonuçlanmış ihale — 261 sayfa.
- Sonrası Hizmet AlımıLina Kurumsal Yemek Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi4,5 milyon TL3 teklifHizmetTrabzon30 Haz 2026İKN 2026/1069371
- (Raporlama Dahil) Hizmet Alımı)Akhisar Tıbbi Görüntüleme ve Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi2,3 milyon TL1 teklifHizmetAntalya30 Haz 2026İKN 2026/1068334
- İletim Hattı Direği İçin 5660 kg Galvanizli Civatalı Demir Direk Parçaları AlınmasıGüneydoğu Galvaniz Enerji Metal İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL3 teklifMalGaziantepMetal ve Metalürji30 Haz 2026İKN 2026/1063393
- Cami Önü Yapım İşi
- ve Onarım İşi
- AlımıFemsan Elektrik Motorları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi9.900 TL2 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1053706
- 1 Aylık Sonuç Karşılığı Laboratuar Hizmet AlımıGürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Ticaret Taahhüt Limited Şirketi154.678 TL6 teklifHizmetİzmir30 Haz 2026İKN 2026/1051240
- Bilgisayar Donanım Malzemesi Alımıve Ticaret Limited Şirketi52.900 TL2 teklifMalBilişim ve Yazılım Teknolojileri30 Haz 2026İKN 2026/1049297
- 3 Kalem Muayene Eldiveni AlımıAnadolu Yaşam Medikal Kimya Temizlik Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,5 milyon TL4 teklifMalAksaray30 Haz 2026İKN 2026/1043852
- 1 Hamur Bobin KağıtAlkim Kağıt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi150,2 milyon TL2 teklifMalİzmirAmbalaj ve Kağıt Ürünleri30 Haz 2026İKN 2026/1032800
- 8 Kalem Donatım Malzemesi Mal Alım İşi
- Ağ ve Uygulama Performans İzleme Atak Önleme Cihazı AlımıAlfa Trend Teknoloji Anonim Şirketi16,4 milyon TL3 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1027002
- 3 Ay Süreli MR Görüntüleme ve Raporlama Hizmet AlımıBaytuna Sağlık Eğitim Altın İnşaat Danışmanlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5 milyon TL1 teklifHizmetKonya30 Haz 2026İKN 2026/1026281
- Döner Sermaye İşletmesi Tavuk Eti Ürünleri AlımıPİ-PA Piliç Gıda Maddeleri Nakliye Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi.2,9 milyon TL2 teklifMalTokatGıda ve İçecek30 Haz 2026İKN 2026/1025762
- Konaklama ve UlaşımMU AY Organizasyon Medya Reklam İnşaat Gıda Temizlik Nakliye İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi3,3 milyon TL2 teklifHizmetİstanbul30 Haz 2026İKN 2026/1022557
- Albüm Numaralı Taşınmazların Çatı Bakım Onarım İşiMehmet Sait Acar Acar İnşaat2,6 milyon TL6 teklifYapımİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/1018125
- Laboratuvar Cihazları TaşımaBiokim Teknik Sistemler Laboratuar Cihazları İnşaat Taahhüt Doğalgaz Itriyat Kırtasiye Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi6,4 milyon TL2 teklifHizmetErzurumİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/1017760
- Yemek Pişirme, Hazırlama, Genel Temizlik ve Resepsiyon HizmetleriMesafe Otomotiv-Nakliye Gıda Taşeronluk Hizmetleri-Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL1 teklifHizmetKonyaGıda ve İçecek30 Haz 2026İKN 2026/1017050
- PE100 Boru ve Ek Parçaları AlımıTuranlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi25,7 milyon TL6 teklifMalKocaeliYedek Parça30 Haz 2026İKN 2026/1016123
- Doğankent Belediyesi Kapalı Havuz Yapım İşiMarma Çelik ve Spor Yapılar Sanayi Ticaret Limited Şirketi45,2 milyon TL3 teklifYapımMardin30 Haz 2026İKN 2026/1015850
- Hemodiyaliz Su Sistemi Yapım İşiRiva Mühendislik Su Arıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi749.500 TL1 teklifYapımAnkaraİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/1014619
- 300 Adet Tablet BilgisayarAzer Bilişim Kurumsal Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL2 teklifMalİzmirBilişim ve Yazılım Teknolojileri30 Haz 2026İKN 2026/1014316
- 2026 Yılı Sünnet Kıyafeti Alım İşi
- Hizmet Alımı
- Pergole Çatı Kapatma İşlemi Montaj DahilKaraoğlu Grup Cam Balkon Alüminyum ve PVC Sistemleri Limited Şirketi1,4 milyon TL2 teklifMalKocaeliİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/1011091
- Shrink ve Sterç Mal AlımABY Plastik Ambalaj ve Enerji Sanayi Ticaret Anonim Şirketi1,1 milyon TL4 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1010739
- Koli ve Ara Karton Mal Alım
- Kapak Mal AlımıÜner Plastik Anonim Şirketi286.814 TL3 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1009690
- Kasaphane Bölümü Revizyon Hizmeti Alımı
- Alt Folyo Mal AlımKöksan Pet ve Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi475.950 TL4 teklifMalAmbalaj ve Kağıt Ürünleri30 Haz 2026İKN 2026/1008522
- 2 Kalem Benzinli Üfleyici Toplayıcı ve Benzinli Çalı Tırpanı
- Branda AlımıHCS Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi10,8 milyon TL5 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1007148
- Güçlendirme ve Modernizasyon Projeleri İçin İhale Dosyasının Hazırlanması İşiDRL Dizayn Proje İnşaat Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3 milyon TL3 teklifHizmetAnkara30 Haz 2026İKN 2026/1002642
- Linyit Kömür
- 6 Köy Merkezinden 2 Taşıma Merkezi Okula 184 Gün Taşıma İşiSınırlı Sorumlu 41 Nolu Kemer Minibüsçüler ve Otobüsçüler Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi285.200 TL1 teklifHizmetBurdur30 Haz 2026İKN 2025/961785
- Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okula TaşınmasıYıldız Taşımacılık Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi172.960 TL2 teklifHizmetKilis30 Haz 2026İKN 2025/961572
- Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula Yerleşim Birimlerinden Taşınma
- Birecik Adalet Binası Yapım İşiDoğuş Makina Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi427 milyon TL20 teklifYapımŞanlıurfa30 Haz 2026İKN 2025/2458513
- Trafo Merkezleri İçin Yedek Parça AlımıABB Elektrik Sanayi Anonim Şirketi70.535 TL3 teklifMalElektrik ve Elektronik30 Haz 2026İKN 2025/2030416
- Sinyalizasyon Sistemi Yedek Parça Malzemeleri Alımı
- Kuruluşların 01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arası Malzeme Dahil Yemek Hazırlama ve Dağıtımı
- Kuruluşların 01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arası Malzeme Dahil Yemek Hazırlama ve DağıtımıHizmetleri Tekstil Özel Eğitim Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,9 milyon TL20 teklifHizmetGıda ve İçecek30 Haz 2026İKN 2025/1524920-25
- 1234 Temel Eğitim Öğrencisinin 21 Taşıma Merkezi Okula 74 Hat (74 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
- İş Makinası Kiralama Hizmet Alım İşiGazioğlu Nakliyat İnşaat Temizlik Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi28,3 milyon TL18 teklifHizmetMuşSanayi Makina Bakım-Onarım30 Haz 2026İKN 2025/1091499
- 23 Taşıma Merkezi Okul/Kurum/Sınıflara 46 Hat (46 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
- 11 Ay Süre ile 5 Personel Hizmet AlımıKartem Sosyal Hizmetler İnşaat Oto Kiralama Turizm Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL1 teklifHizmetÇanakkale30 Haz 2026İKN 2025/1006341
- 1 Adet Mobil X-Ray Bagaj Kotrol Cihazı
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.