Otomotiv Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 9
Otomotiv sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 536 sonuçlanmış ihale — 9 sayfa.
- 15 Taşıma Merkezi Okula 98 Hat (106 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- Olan Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 10 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 34 Hat (34 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- Eğitim Gören Taşıma Kapsamındaki 660 Öğrencinin 50 Araç ile 17 Taşıma Merkezi Okula 185 İş Günü Taşınması
- Hardoks Malzemeden İmal Hidrolik Arka Kapaklı 14 m3 Kapasiteli Havuz Tip Damperli Kamyonun
- Araç Kiralama Hizmet İşi
- Şoförsüz Binek Araç Kiralama (3 Araç x 12 Ay)
- 6 Aylık Araç Kiralama Hizmet Alımı
- Muhtaç 10000 Haneye, Hane Başına 600-'er kg Olarak İkamet Adreslerinde Kamyonetlerle Teslim Edilmesi İşi
- Binek ve Hafif Ticari Aracın 2026-2029 Yılları İçin (01/07/2026- 01/07/2029) 36 Aylık Araç Kiralanması İşi
- Rize Şehirlerarası Otobüs Terminali Yapımı
- 3 Aylık 2 Kısım Araç Kiralama Hizmet AlımıÖzkenttur Taşımacılık Sosyal Sosyal Hizmetler İnşaat Elektrik Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi108.000 TL2 teklifHizmetDiyarbakırOtomotiv3 Tem 2026İKN 2026/1142960
- 2 El Binak Araç Alımı
- 470 Kalem Otokar Otobüs Yedek Parça Temini
- Yürütülecek Lise Öğrencilerinin Taşınması Hizmet Alımı Araç Kiralama İşi
- Yürütülecek İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerinin Taşınması Hizmet Alımı Araç Kiralama İşi
- Öğrencilerinin 8 Taşıma Merkezi Okula 10 Hat Üzerinden 17 Araç ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- Merkezi Okula 10 Hat Üzerinden 12 Araç ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- 22 Taşıma Merkezi Okula 31 Hat (Araç) ile 185 İş Günü Taşımalı Eğitim İşi
- 5 Taşıma Merkezi Okula 42 Hat (Araç) ile 185 İş Günü Taşımalı Eğitim İşi
- 669 Öğrencinin 9 Taşıma Merkezi Okula 41 Hat, 58 Araç ile 180 İş Günü Süresince Taşiınması İşi
- Merkezi Temel Eğitim Okuluna 682 Öğrencinin 40 Ayrı Güzergahtan 56 Ayrı Araç ile Taşınması İşi
- Yürütülecek, Özel Eğitim Öğrencilerinin Rehber Personel Eşliğinde Taşıma Hizmeti Alımı Araç Kiralama İşi İhalesiGold Group Lojistik Gıda İnşaat Taşımacılık Kurumsal Hizmetler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL8 teklifHizmetHakkariOtomotiv3 Tem 2026İKN 2024/1013976
- 2 Adet Damperli Kamyon Kiralama Hizmeti Alımı
- 8 Metre Dizel Otobüs
- Araç
- 12 Aylık 12 Sürücü ile 12 Adet Araç Kiralama Hizmet Alımı
- Yol Çizgi Boya Kamyonu ve Üst Yapı Alımı
- Muhtelif Araç ve İş Makinesi Kiralama ve Asfalt Yama İmalatları Yapım İşleri
- Şoförlü ve Şoförsüz Araç Kiralanması
- Amarok V6 30 TDI 4x4 240 PS Aventura Oto 4 Motion Gece Siyahı Renk AraçDoğuş Oto Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi2,5 milyon TL1 teklifMalOtomotiv2 Tem 2026İKN 2026/1169325
- Kullanılmak Üzere 3 Aylık Şoförsüz Araç Kiralama Hizmet Alımı
- 3 Aylık Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
- Araç Kiralama Hizmet Alımı
- Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi
- Fuso Canter Çöp KamyonuTEMSA Skoda Sabancı Ulaşım Araçları Anonim Şirketi3,1 milyon TL1 teklifMalOtomotiv2 Tem 2026İKN 2026/1026189
- Okul/Kuruma 158 Araç (26 Tanesi Liftli Araç) ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- Toplam 4 Adet Toyota Marka Araç
- Kiralama Hizmeti (26 Adet Araç Şoförlü-Yakıtsız) (01/07/2026- 31/07/2026 Dönemi) Alım İşi
- 1 Adet 4*2 SUV Binek Araç Alımı
- 2026 Yılı Gençlik Kampları Otobüs Kiralama Hizmet Alımı
- Çöp Kamyonu Kiralama Hizmet AlımıAlternatif Seyahat Taşımacılık Limited Şirketi1 milyon TL2 teklifHizmetOtomotiv1 Tem 2026İKN 2026/920134
- Unımorg Model Kamyonlar İçin Yedek Parça Alım İşi
- Halk Otobüslerinin Bakım-Onarım (Yedek Parça Dahil) Servis Hizmeti Alımı İşiAksu Otom.Pet.Ürün.Turizm İnş.Gıd.San.ve Tic.Ltd.Şti.26,7 milyon TL2 teklifHizmetOtomotiv1 Tem 2026İKN 2026/1018744
- 2026 Yılı 6 Aylık Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
- Frigorifik Araç Kiralanması (1 Adet 24 Ay Süreyle)Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi4,3 milyon TL5 teklifHizmetOtomotiv1 Tem 2026İKN 2026/1006084
- 1 Adet Kapalı Kasa KamyonBolgiysan Yatırım Anonim Şirketi1 milyon TL1 teklifMalAfyonkarahisarOtomotiv1 Tem 2026İKN 2026/1000342
- Altı Yerleşim Birimlerindeki 46 Öğrencinin 3 Taşıma Merkezi Okula 4 Hat (Araç) ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- 36 Adet Araç Zorunlu Trafik Sigortası
- Sedan Tipi Araç ve 3 Adet T9 Panel (Camlı Van) Tipi Şoförlü Hizmet Aracı Araç Kiralanması İşidir.
- 4 Kısım (152 Kalem) Araç Yedek Parçası
- 5 Adet Araç Alımı
- Durdurma Sistemi (ATS) ve Araç Takip Modülü Bakım-Onarım Hizmeti AlımıTCDD Teknik Mühendislik ve Müşavirlik Anonim Şirketi63,5 milyon TL1 teklifHizmetOtomotiv30 Haz 2026İKN 2026/1157483
- 1 Adet 2026 Model, 320L Kombı Van Ecoblue Upgrade 170PS EU62 A/T Deluxe Beyaz Renk AraçOtokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi1,4 milyon TL1 teklifMalOtomotiv30 Haz 2026İKN 2026/1151288
- Otobüs Satın AlınmasıOtokar Otomotiv ve Savunma Sanayi Anonim Şirketi74,8 milyon TL1 teklifMalOtomotiv30 Haz 2026İKN 2026/1136054
- 1234 Temel Eğitim Öğrencisinin 21 Taşıma Merkezi Okula 74 Hat (74 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
- 23 Taşıma Merkezi Okul/Kurum/Sınıflara 46 Hat (46 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.