Otomotiv Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 10
Otomotiv sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 569 sonuçlanmış ihale — 10 sayfa.
- Muhtelif Araç ve İş Makinesi Kiralama ve Asfalt Yama İmalatları Yapım İşleri
- Şoförlü ve Şoförsüz Araç Kiralanması
- Amarok V6 30 TDI 4x4 240 PS Aventura Oto 4 Motion Gece Siyahı Renk AraçDoğuş Oto Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi2,5 milyon TL1 teklifMalOtomotiv2 Tem 2026İKN 2026/1169325
- Kullanılmak Üzere 3 Aylık Şoförsüz Araç Kiralama Hizmet Alımı
- 3 Aylık Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
- Araç Kiralama Hizmet Alımı
- Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi
- Fuso Canter Çöp KamyonuTEMSA Skoda Sabancı Ulaşım Araçları Anonim Şirketi3,1 milyon TL1 teklifMalOtomotiv2 Tem 2026İKN 2026/1026189
- Okul/Kuruma 158 Araç (26 Tanesi Liftli Araç) ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- Toplam 4 Adet Toyota Marka Araç
- Kiralama Hizmeti (26 Adet Araç Şoförlü-Yakıtsız) (01/07/2026- 31/07/2026 Dönemi) Alım İşi
- 1 Adet 4*2 SUV Binek Araç Alımı
- 2026 Yılı Gençlik Kampları Otobüs Kiralama Hizmet Alımı
- Çöp Kamyonu Kiralama Hizmet AlımıAlternatif Seyahat Taşımacılık Limited Şirketi1 milyon TL2 teklifHizmetOtomotiv1 Tem 2026İKN 2026/920134
- Unımorg Model Kamyonlar İçin Yedek Parça Alım İşi
- Halk Otobüslerinin Bakım-Onarım (Yedek Parça Dahil) Servis Hizmeti Alımı İşiAksu Otom.Pet.Ürün.Turizm İnş.Gıd.San.ve Tic.Ltd.Şti.26,7 milyon TL2 teklifHizmetOtomotiv1 Tem 2026İKN 2026/1018744
- 2026 Yılı 6 Aylık Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
- Frigorifik Araç Kiralanması (1 Adet 24 Ay Süreyle)Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi4,3 milyon TL5 teklifHizmetOtomotiv1 Tem 2026İKN 2026/1006084
- 1 Adet Kapalı Kasa KamyonBolgiysan Yatırım Anonim Şirketi1 milyon TL1 teklifMalAfyonkarahisarOtomotiv1 Tem 2026İKN 2026/1000342
- Altı Yerleşim Birimlerindeki 46 Öğrencinin 3 Taşıma Merkezi Okula 4 Hat (Araç) ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- 36 Adet Araç Zorunlu Trafik Sigortası
- Sedan Tipi Araç ve 3 Adet T9 Panel (Camlı Van) Tipi Şoförlü Hizmet Aracı Araç Kiralanması İşidir.
- 4 Kısım (152 Kalem) Araç Yedek Parçası
- 5 Adet Araç Alımı
- Durdurma Sistemi (ATS) ve Araç Takip Modülü Bakım-Onarım Hizmeti AlımıTCDD Teknik Mühendislik ve Müşavirlik Anonim Şirketi63,5 milyon TL1 teklifHizmetOtomotiv30 Haz 2026İKN 2026/1157483
- 1 Adet 2026 Model, 320L Kombı Van Ecoblue Upgrade 170PS EU62 A/T Deluxe Beyaz Renk AraçOtokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi1,4 milyon TL1 teklifMalOtomotiv30 Haz 2026İKN 2026/1151288
- Otobüs Satın AlınmasıOtokar Otomotiv ve Savunma Sanayi Anonim Şirketi74,8 milyon TL1 teklifMalOtomotiv30 Haz 2026İKN 2026/1136054
- 1234 Temel Eğitim Öğrencisinin 21 Taşıma Merkezi Okula 74 Hat (74 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
- 23 Taşıma Merkezi Okul/Kurum/Sınıflara 46 Hat (46 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.