Ambalaj ve Kağıt Ürünleri Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 3
Ambalaj ve Kağıt Ürünleri sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 148 sonuçlanmış ihale — 3 sayfa.
- Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi AlımıMersin Piramit Dağıtım Kırtasiye Medikal Temizlik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL6 teklifMalMersinAmbalaj ve Kağıt Ürünleri8 Tem 2026İKN 2026/846038
- 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi AlımıEretna Kırtasiye İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL4 teklifMalİstanbulAmbalaj ve Kağıt Ürünleri8 Tem 2026İKN 2026/760644
- Bardak Su Kolisi ve Ara Kartonu AlımıAnatolia Tarım Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi415.000 TL4 teklifMalAmbalaj ve Kağıt Ürünleri8 Tem 2026İKN 2026/1138108
- İhtiyacı "5 Kalem Kırtasiye Malzemesi" Satın AlınacaktırTemizlik Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi248.209 TL1 teklifMalAmbalaj ve Kağıt Ürünleri7 Tem 2026İKN 2026/988331
- Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Reflektif ve Reflektif Olmayan Folyo AlımıTankes Sinyalizasyon Sistemleri Elektrik Elektronik Anonim Şirketi5,3 milyon TL1 teklifMalAnkaraAmbalaj ve Kağıt Ürünleri7 Tem 2026İKN 2026/892860
- 2026 Yılı 38 Kalem Kırtasiye ve Basılı Evrak MalzemesiMamur Ajans Reklamcılık Matbacılık Gazetecilik, Turizm, İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi170.581 TL3 teklifMalAdanaAmbalaj ve Kağıt Ürünleri7 Tem 2026İKN 2026/856135
- Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi
- "5 Kısım 50 Kalem Kırtasiye Malzemesi" Satın AlınacaktırHobico Eğitim ve Ofis Malzemeleri Anonim Şirketi899.230 TL1 teklifMalAmbalaj ve Kağıt Ürünleri3 Tem 2026İKN 2026/702858
- Kırtasiye Malzemesi
- Kırtasiye Malzemesi Satın Alınması
- 2026 Yılı 59 x 84 220 Gram Bristol KartonR24 Medya Prodüksiyon Organizasyon ve Yayıncılık Ticaret Limited Şirketi16,9 milyon TL2 teklifMalAnkaraAmbalaj ve Kağıt Ürünleri2 Tem 2026İKN 2026/1117230
- 2026 Yılı 163 Kalem Kırtasiye Malzemesi Alımı İşiHayatsev Tedarik Orman Temizlik Hırdavat İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,1 milyon TL2 teklifMalİstanbulAmbalaj ve Kağıt Ürünleri1 Tem 2026İKN 2026/804814
- Kırtasiye Malzemeleri
- Kırtasiye Seti Alımı İşiMesas Kırtasiye İnşaat Gıda Özel Eğitim Hizmetleri Temizlik Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi15,3 milyon TL9 teklifMalMersinAmbalaj ve Kağıt Ürünleri1 Tem 2026İKN 2026/558486
- 20 Kalem KırtasiyeTeknikalpark Kopyalama Baskı Sistemleri Bilgisayar ve Büro Makinaları Kırtasiye Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Taşımacılık Limited Şirketi124.450 TL6 teklifMalIspartaAmbalaj ve Kağıt Ürünleri30 Haz 2026İKN 2026/745078
- 22 Kalem Kırtasiye Malzemesi Alımı5M Teknoloji Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,8 milyon TL11 teklifMalAdanaAmbalaj ve Kağıt Ürünleri30 Haz 2026İKN 2026/722639
- 1 Hamur Bobin KağıtAlkim Kağıt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi150,2 milyon TL2 teklifMalİzmirAmbalaj ve Kağıt Ürünleri30 Haz 2026İKN 2026/1032800
- Koli ve Ara Karton Mal Alım
- Alt Folyo Mal AlımKöksan Pet ve Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi475.950 TL4 teklifMalAmbalaj ve Kağıt Ürünleri30 Haz 2026İKN 2026/1008522
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.