Ambalaj ve Kağıt Ürünleri Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Ambalaj ve Kağıt Ürünleri sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 148 sonuçlanmış ihale — 3 sayfa.
- Bağlı Kuruluşlarımıza Kırtasiye MalzemesiHobico Eğitim ve Ofis Malzemeleri Anonim Şirketi30.760 TL2 teklifMalAmbalaj ve Kağıt Ürünleri29 Tem 2026İKN 2026/1024334-2
- Bağlı Kuruluşlarımıza Kırtasiye Malzemesi
- Kırtasiye Malzemesi ve Kısmi Süreli Eğitim Hizmeti AlımıGarp Yemek Taşımacılık İnşaat Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL3 teklifHizmetİstanbulAmbalaj ve Kağıt Ürünleri29 Tem 2026İKN 2026/1017151
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- 24 Kalem Kırtasiye Malzemesi
- Bardak Su Pet Alt Folyo Alımı
- Bağlı Kuruluşlarımıza Kırtasiye MalzemesiHobico Eğitim ve Ofis Malzemeleri Anonim Şirketi125.802 TL2 teklifMalAmbalaj ve Kağıt Ürünleri28 Tem 2026İKN 2026/1024334-12
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- 31 Kalem Kırtasiye Malzemesi AlımıAS MER Endüstriyel Ambalaj ve Temizlik Limited Şirketi3,6 milyon TL9 teklifMalMersinAmbalaj ve Kağıt Ürünleri27 Tem 2026İKN 2026/832520
- 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi AlımıDinçay Kırtasiye Ticaret Limited Şirketi1,6 milyon TL2 teklifMalİzmirAmbalaj ve Kağıt Ürünleri24 Tem 2026İKN 2026/987678
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımıİşleri ve Temizlik Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi131.990 TL2 teklifMalAmbalaj ve Kağıt Ürünleri24 Tem 2026İKN 2026/972579-8
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Eyüpsultan, Kağıthane, Şişli) TÜBİTAK Atölyelerine Dönüştürülmesi Onarım İşiSakanet İletişim İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi34,3 milyon TL8 teklifYapımİstanbulAmbalaj ve Kağıt Ürünleri24 Tem 2026İKN 2026/936921
- Kuruluşlarının 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alım İşi
- 71 Kalem Kırtasiye Alımı
- Tesisleri İçin 99 Kalem Kırtasiye Malzemesi AlımıTurimpeks Kağıtçılık Elektronik Tekstil Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi416.400 TL8 teklifMalİstanbulAmbalaj ve Kağıt Ürünleri23 Tem 2026İKN 2026/709186
- Muhtelif Ambalaj AlımıUmay Ambalaj Kağıtçılık Makina Temizlik Ürünleri Taşımacılık İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL3 teklifMalAnkaraAmbalaj ve Kağıt Ürünleri23 Tem 2026İKN 2026/1033566
- 2026 Yılı Kırtasiye Malzemeleri Mal Alımı İşiDüzey Bilişim Reklam Organizasyon Yayıncılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3 milyon TL2 teklifMalİstanbulAmbalaj ve Kağıt Ürünleri22 Tem 2026İKN 2026/967497
- 23 Kalem Kırtasiye Malzemesi AlımıTeknikalpark Kopyalama Baskı Sistemleri Bilgisayar ve Büro Makinaları Kırtasiye Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Taşımacılık Limited Şirketi129.725 TL7 teklifMalMersinAmbalaj ve Kağıt Ürünleri22 Tem 2026İKN 2026/805977
- 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi AlımıKalem Ofis Büro Malzemeleri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi836.550 TL9 teklifMalİzmirAmbalaj ve Kağıt Ürünleri21 Tem 2026İKN 2026/573150
- Bolu Emniyet Müdürlüğü Kırtasiye MalzemesiArya Grup Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi411.000 TL8 teklifMalAnkaraAmbalaj ve Kağıt Ürünleri20 Tem 2026İKN 2026/921842
- Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Üzere Muhtelif Kırtasiye Malzemeleri AlımıBilginler Dağıtım Kağıt Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi15,9 milyon TL8 teklifMalGaziantepAmbalaj ve Kağıt Ürünleri20 Tem 2026İKN 2026/873471
- 395x349x211,5 mm Oluklu Mukavva
- Bağlı Temel Eğitim Okullarında Kullanılmak Üzere Kırtasiye Mal Alım İşiDoğu Teknoloji Kırtasiye Gıda İnşaat Taahhüt Nakliyat Ticaret Sanayi Limited Şirketi1,8 milyon TL5 teklifMalErzurumAmbalaj ve Kağıt Ürünleri20 Tem 2026İKN 2026/1094984
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- 46 Kalem Muhtelif Kırtasiye Malzemesi Alımı
- 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi
- Tesisi’nde Kullanılmak Üzere 24000 kg Bardak Su Alt Folyo (Pet Levha) Alım İşiGüncan Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi2,1 milyon TL3 teklifMalAmbalaj ve Kağıt Ürünleri17 Tem 2026İKN 2026/780369
- Kırtasiye Seti, Beslenme Çantalı, Kalemlik ve Okul Çantası TeminiAras Promosyon Limited Şirketi5,6 milyon TL8 teklifMalKonyaAmbalaj ve Kağıt Ürünleri16 Tem 2026İKN 2026/936233
- 44 Kalem Kırtasiye Malzemesi AlımıOrtaklar Eğitim Kırtasiye ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi20.498 TL6 teklifMalErzurumAmbalaj ve Kağıt Ürünleri14 Tem 2026İKN 2026/784606
- Kırtasiye Malzemesi AlımıOrtaklar Eğitim Kırtasiye ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi16.892 TL19 teklifMalErzurumAmbalaj ve Kağıt Ürünleri14 Tem 2026İKN 2026/609179
- Üs Folyo Mal Alımİspak İzmit Sıvı Pak Etleme Sanayii A.Ş.152.000 TL2 teklifMalAmbalaj ve Kağıt Ürünleri14 Tem 2026İKN 2026/1009654
- Kırtasiye Malzemesi AlımıMehmet Apaydın949.929 TL9 teklifMalKahramanmaraşAmbalaj ve Kağıt Ürünleri14 Tem 2026İKN 2026/1004557
- Kırtasiye Malzemesi Alım İşiÖzerler Hırdavat Temizlik Gıda Tekstil Plastik Petrol Ürünleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi486.790 TL4 teklifMalAğrıAmbalaj ve Kağıt Ürünleri14 Tem 2026İKN 2025/852764
- Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
- 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
- 60 Kalem Kırtasiye Malzemesi
- 49 Kalem Kırtasiye Malzemesi Alım İşiEretna Kırtasiye İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi569.513 TL4 teklifMalSivasAmbalaj ve Kağıt Ürünleri10 Tem 2026İKN 2026/965034
- Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
- 25x35 KağıtAlkim Kağıt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi5,2 milyon TL4 teklifMalİzmirAmbalaj ve Kağıt Ürünleri10 Tem 2026İKN 2026/819397
- Ambalaj Malzemesi Mal AlımıNewkar Dizayn Dekorasyon Sanayi ve Ticaret İhracat İthalat Limited Şirketi1,6 milyon TL6 teklifMalKonyaAmbalaj ve Kağıt Ürünleri10 Tem 2026İKN 2026/1007759
- Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kağıt AlımıVE-GE Hassas Kağıt ve Yapıştırıcı Bant Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi3,8 milyon TL1 teklifMalİstanbulAmbalaj ve Kağıt Ürünleri9 Tem 2026İKN 2026/705693
- Müdürlüğümüze Bağlı Kuruluşların 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi Alımı
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.