Kamu İhale Sonuçları Arşivi — Sayfa 146
EKAP sonuç bültenlerinden günlük derlenen tam arşiv — kazanan firma, sözleşme bedeli, teklif sayısı ve sektör kırılımı. Toplam 15.647 sonuçlanmış ihale — 261 sayfa.
- 2 Adet Flat Panel Dedektörlü Kompakt C-Kollu Dijital Radyografi Sistemi Cihazı AlımıGenoray Turkey Medikal Cihazlar Anonim Şirketi4,4 milyon TL1 teklifMalİstanbul28 Tem 2026İKN 2026/1017364
- Panoları ve Tabela Alım İşi
- Bulunan Araçlarda Kullanılmak Üzere Akaryakıt Mal Alım İşi
- Bakımevlerinde Bakım Onarım Yapım İşi
- 16 Adet Hava Kalitesi İzleme İstasyonlarının 12 Ay Süre ile Bakım, Onarım ve Kalibrasyon Hizmet Alımı İşiBirbirim Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,4 milyon TL2 teklifHizmetİstanbul28 Tem 2026İKN 2026/1014538
- Vize Halk Eğitim Merkezi Onarım İşiAksan İnşaat Taahhüt Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL4 teklifYapımKırklareli28 Tem 2026İKN 2026/1013955
- Bağlantıları İçin Malzeme Alım İşiGUG İnşaat Taahhüt Elektrik Otel Lokanta Eğlence Nakliyat Hafriyat Gıda Tarım Sanayi Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi3,1 milyon TL5 teklifMalİzmir28 Tem 2026İKN 2026/1011712
- Bağlı Restaurant ve Kebap Atolyesinde Kullanaılmak Üzere 18 Kalem Sebze Alım İşiGafuroğlu Sebze Meyve Otomotiv İnşaat Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL2 teklifMalAdanaGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2026/1010539
- Trafik İşaretleme ve Levha Malzemeleri Alımı
- AlımıAsır Digital Bilgi Sistemleri Anonim Şirketi14,4 milyon TL1 teklifHizmetİstanbul28 Tem 2026İKN 2026/1010018
- Malzemeleri Satın Alım İşiMetsa Yapım İnşaat Madencilik Gıda Temizlik Nakliyat Petrol Otomotiv Yedek Parça İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi9,5 milyon TL1 teklifMalŞırnak28 Tem 2026İKN 2026/1009763
- 6 Kısım (Toplam 6 Kalem) Sirkülasyon Pompası Alımı
- 2026 Yılı 2 6 Aylık Yaş Sebze ve Meyve Alımı
- Kullanılmak Üzere Kırtasiye, Temizlik, Toner ve Spor Malzemesi Alımı (Kısmi Teklifli)
- Aşevi Araç Kiralama
- Hizmeti Alımı
- Elenmiş Agrega Üretilmesi, Stoklanması ve Nakli Hizmet Alımı İşiUzman İnşaat Harfiyat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi41,7 milyon TL2 teklifHizmetŞanlıurfaLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri28 Tem 2026İKN 2026/1003374
- 24 Aylık MR ve BT Raporlama Hizmet AlımıKarotis Sağlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi13,1 milyon TL2 teklifHizmetAnkara28 Tem 2026İKN 2026/1003003
- 161 Kalem Sarf Malzeme AlımıOrcan Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL1 teklifMalİzmir28 Tem 2026İKN 2025/672575
- 94 Kalem Nalbur Malzemesi AlımıTuranlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL2 teklifMalKocaeliMetal İşleme28 Tem 2026İKN 2025/222289
- 21 Lise Öğrencisinin En Az 2 Araç ile Taşıma Merkezi Okullara 180 İş Günü Taşınması
- 60 İlkokul, Ortaokul ve Lise Öğrencisinin En Az 7 Araç ile Taşıma Merkezi Okullara 185 İş Günü Taşınması
- Hazırlanması Hizmet AlımıVarda Global İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi2,2 milyon TL4 teklifHizmet28 Tem 2026İKN 2025/1344807
- Taşıma Hizmet AlımıUlutur Turizm Taşımacılık İnşaat Tekstil Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL1 teklifHizmetIsparta28 Tem 2026İKN 2025/1270960
- Taşıma Hizmet AlımıUlutur Turizm Taşımacılık İnşaat Tekstil Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL1 teklifHizmetIsparta28 Tem 2026İKN 2025/1270194
- 82 Kalem Temel Gıda AlımıMusad Otomotiv İnşaat Gıda ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL2 teklifMalTokatGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2025/1246488
- Taşıma İhalesi
- Kuru Gıda ve Kahvaltılık Ürünleri Alımı
- Sebze, Meyve ve Günlük Tüketim Malzemeleri Alımı
- Festivali Organizasyon Hizmet Alım İşi
- Kültür Sanat ve Tapduk Emre Anma Festivali Sahne Alacak Olan Sanatçı, Grup, Sunucu ve Defile Organizasyonları Hizmet Alımı İşiTülay Akın Ergincan1,6 milyon TL1 teklifHizmetAnkaraBilişim ve Yazılım Teknolojileri28 Tem 2026İKN 2024/1059666
- AlımıErçak Temizlik Hizmet Nakliyat İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi75.033 TL4 teklifHizmetAnkara28 Tem 2026İKN 2010/580615
- Siber Güvenlik Ürünleri Lisans Alımı
- Bulunan Köprü ve Menfez RehabilitasyonuNecati Özcan6,6 milyon TL44 teklifYapımDiyarbakırİnşaat ve Yapı Malzemeleri27 Tem 2026İKN 2026/996758
- 3 Adet 250 kVa Trafo ve Enerji Nakil Hattı Tesisi Yapım İşiGümüşsan Elektrik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi9 milyon TL14 teklifYapımErzurumElektrik ve Elektronik27 Tem 2026İKN 2026/994999
- 2026 Yılı Tuzla İlçesi Geneli Yağmursuyu Kanalı YapılmasıFerka Asfalt İnşaat Hafriyat Nakliyat Gıda Ticaret Limited Şirketi47,8 milyon TL6 teklifYapımİstanbul27 Tem 2026İKN 2026/993725
- 64 Kalem Gıda MalzemesiEroğlu Kurumsal Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi9,6 milyon TL4 teklifMalAnkaraGıda ve İçecek27 Tem 2026İKN 2026/993559
- Bilimler Lisesi ve Pansiyon Binası Onarım İşiHazal Karakoç İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi9,6 milyon TL16 teklifYapımDiyarbakır27 Tem 2026İKN 2026/992764
- 35 Kalem Temizlik Malzemesi AlımıDemirtem Temizlik Tekstil Gıda İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,9 milyon TL8 teklifMalAnkaraKimya Sanayi27 Tem 2026İKN 2026/992574
- Mama Alım İşiAZ Destek Hizmetleri ve İhtiyaç Ürünleri Eğitim Turizm Yem Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,8 milyon TL2 teklifMalAdıyaman27 Tem 2026İKN 2026/992332
- Pincirik Bakımevine Kapalı Araç ve Tuz Sundurması Yapımı İşi
- LED EkranLedeksan LED Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL4 teklifMalİstanbul27 Tem 2026İKN 2026/986120
- Tavuk Eti ve Tavuk Yumurtası AlımıErguvan Group Gıda Otomotiv İnşaat Lojistik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL4 teklifMalMersinGıda ve İçecek27 Tem 2026İKN 2026/985389
- Isıtma Tesisatı Onarım İşiUstaş Doğalgaz Isı Sistemleri Mühendislik ve Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi4,4 milyon TL5 teklifYapımTrabzonİnşaat ve Yapı Malzemeleri27 Tem 2026İKN 2026/985012
- Akvaryum Tuzu AlımıEnbakım Servis Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi4,1 milyon TL1 teklifMalAntalya27 Tem 2026İKN 2026/984627
- Alımı
- İdare Malı Malzemeyle Çevre Düzenlemesi
- Birliği Topçular Mevkii YA-KAB Tesis Arası Yol YapımSZ Petrol İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi14,5 milyon TL8 teklifYapımBitlis27 Tem 2026İKN 2026/982460
- İzmir İli, Buca İlçesi, Yedigöller Parkında Skate Park Yapılması İşiNihal Tümene, Sehran Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı22,4 milyon TL1 teklifYapımKaraman27 Tem 2026İKN 2026/981543
- Albüm Numaralı Garaj Çatılarının Bakım OnarımıZirve İnşaat Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi2,1 milyon TL7 teklifYapımİstanbul27 Tem 2026İKN 2026/980909
- ve Katlı Kavşak Yapım İşiGLS Mühendislik İnşaat Dekorasyon Mimarlık Madencilik Anonim Şirketi, Yerginler Harfiyat İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı188,3 milyon TL8 teklifYapımAnkaraİnşaat ve Yapı Malzemeleri27 Tem 2026İKN 2026/979596
- Üretim SerasıKırlangıç Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,7 milyon TL3 teklifMalAmasyaİplik Üretimi27 Tem 2026İKN 2026/976613
- Arıtma Tesisi Zemin Etüt Yapılması İşiGeoteknik Mühendislik Sondaj Harita İnşaat Makina Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi9,5 milyon TL9 teklifHizmetAnkaraMakine ve Ekipman İmalatı27 Tem 2026İKN 2026/974745
- Acil Müdahale Aracı) İçin Yedek Parça ve İşçilik Dahil Bakım Onarım - Hizmet Alımı Puan UsülüTan Oto Motorlu Araçlar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi11,2 milyon TL1 teklifHizmetAnkaraYedek Parça27 Tem 2026İKN 2026/974417
- Kızılmurat Mah 568 Ada 25 Parsel Çevre Düzenlemesi İşiEmrah Erverdi Erverdi İnşaat ve Danışmanlık14,9 milyon TL5 teklifYapım27 Tem 2026İKN 2026/974122
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.