Plastik ve Kauçuk Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Plastik ve Kauçuk sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 78 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- Polietilen Naylon Örtü AlımıSarılar Çuval İplik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi2 milyon TL2 teklifMalPlastik ve Kauçuk16 Tem 2026İKN 2026/1166502
- (Muhtelif Çap ve Atü de PVC ve PE100 Boru Satın Alınması Nakliye Dahil Köylere Teslim)Çağlayan İnşaat Demir Plastik İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL6 teklifMalElazığPlastik ve Kauçuk14 Tem 2026İKN 2026/959211
- Poşet AlımıPak Kağıt Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi42.000 TL4 teklifMalPlastik ve Kauçuk14 Tem 2026İKN 2026/1274404
- Hışır Poşet AlımıPak Kağıt Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi43.000 TL3 teklifMalPlastik ve Kauçuk14 Tem 2026İKN 2026/1236186
- Çeşitli Çap ve Atülerde HDPE BoruErzurum Yol Yapı İnşaat Taahhüt Taşımacılık Otomotiv İnşaat Malzemeleri Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,9 milyon TL12 teklifMalErzurumPlastik ve Kauçuk13 Tem 2026İKN 2026/944159
- Karo Kauçuk Zemin Kaplama Malzemesi ve Kauçuk YapıştırıcısıSelçuk Kauçuk ve Plastik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi9,4 milyon TL3 teklifMalKonyaPlastik ve Kauçuk13 Tem 2026İKN 2026/833819
- Karo Kauçuk ve YapıştırıcıDoğa Kauçuk Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi1,5 milyon TL3 teklifMalNiğdePlastik ve Kauçuk10 Tem 2026İKN 2026/992008
- O-PVC Temiz Su BorusuCeleks Ticaret Turizm Danışmanlık Limited Şirketi3,4 milyon TL2 teklifMalAnkaraPlastik ve Kauçuk10 Tem 2026İKN 2026/1019076
- Projesi İçin Sera Naylonu Malzeme Mal Alım İşiÜçgen Kent Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi795.093 TL4 teklifMalKayseriPlastik ve Kauçuk9 Tem 2026İKN 2026/990341
- 53 Kalem E5000 Lokomotif Kauçuk Malzemeleri
- Sera Naylonu AlımıTuğrul Seracılık ve Tarım Sanayi Ticaret Limited Şirketi14,3 milyon TL7 teklifMalAdanaPlastik ve Kauçuk7 Tem 2026İKN 2026/936189
- HDPE Esaslı Koruge Boru ve Ek Parçaları AlımıMeridyen Tesisat Yapı Malzemeleri Pazarlama İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL6 teklifMalKocaeliPlastik ve Kauçuk3 Tem 2026İKN 2026/913525
- PE100-Koruge-PVC Boru ile Ek Parçaları Alımı İşiKonutsan Hırdavat İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi10,2 milyon TL5 teklifMalZonguldakPlastik ve Kauçuk2 Tem 2026İKN 2026/912648
- PVC Boru ve Ek Parçaları AlımıMapersan İnşaat Malzemeleri Nakliye Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi9,7 milyon TL5 teklifMalKarabükPlastik ve Kauçuk2 Tem 2026İKN 2026/825406
- Kullanılmak Üzere Muhtelif Çaplarda Koruge, PVC Boru ve Ek Parçaları Malzeme Alımı”Meridyen Tesisat Yapı Malzemeleri Pazarlama İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi26,9 milyon TL3 teklifMalKocaeliPlastik ve Kauçuk2 Tem 2026İKN 2026/658490
- 1000 gr Filiz Çay PoşetiPakçaysan Poşet Ambalaj Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi9,6 milyon TL2 teklifMalPlastik ve Kauçuk1 Tem 2026İKN 2026/1068562
- 500 gr Rize Turist Çay Poşeti
- Kauçuk Zemin ve Oyun GrubuPark Kent Mobilyaları İnşaat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi8,5 milyon TL2 teklifMalAnkaraPlastik ve Kauçuk30 Haz 2026İKN 2026/783335
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.