8 Kalem Çöp Poşeti
İKN 2026/1555190 numaralı kamu ihalesini Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 410.000 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 410.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 490.125 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DEVLET MALZEME OFİSİ ELAZIĞ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Plastik ve Kauçuk
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Plastik ve Kauçuk filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DEVLET MALZEME OFİSİ ELAZIĞ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Plastik ve Kauçuk sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Plastik ve Kauçuk Sektöründe Son İhale Sonuçları
Sağlık Evi Bakım Onarımı ve PVC Döşeme Kaplama Yapım İşi
Tokat Yıldızlar İnşaat Hizmet Alımı Hayvancılık Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 600.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1222780
Kauçuk Ray Kenar Bandajı Alımı
Taç Kauçuk Poliüretan Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 69.125 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1461208
Kauçuk Ray Kenar Bandajı Alımı
Taç Kauçuk Poliüretan Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 69.125 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/443880
Pendant Altına Polietilen Kaplama Yapılması
Rahim Öner Öztürk • 2.617.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1181451
Dökme Portland Çimento Alımı ve 4'üncü Kısım Naylon Malzemesi Alımı
Kardeşler Deri Saraciye Tekstil ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 849.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1215694
Kullanılmak Üzere HDPE Esaslı Spiral Sarımlı Kanalizasyon Borusu (SN 8) Alımı İşi
Konutsan Hırdavat İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 777.067 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1392958
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmePlastik ve Kauçuk işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
BÜLBÜLOĞLU OKSİJEN ASETİLEN TIBBİ GAZLAR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Kimya Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Buhar Krakingi kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
TEZ OKSİJEN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Kimya Sanayi • Amasya
Amasya merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş.
Kimya Sanayi • Samsun
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş. — Samsun Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol