Kırıkkale Kamu İhale Sonuçları

Kırıkkale ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 38 sonuçlanmış ihale.

  1. Okula 18 Hat 18 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi
    Tansel Şimşek424.445 TL2 teklifHizmetKırıkkaleOtomotiv28 Ağu 2026İKN 2026/1255177
  2. Teknik Anadolu Lisesi Yemek Taşıma Hizmeti Alımı
    Tansel Şimşek2,9 milyon TL1 teklifHizmetKırıkkaleGıda ve İçecek27 Ağu 2026İKN 2026/1411065
  3. 3 Rehber/Personel/Veli/Kursiyer ile 181 İş Günü Taşınması İşi
    Atakul Yemek Petrol Gıda İnşaat Turizm Kırtasiye İmalat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi634.767 TL2 teklifHizmetKırıkkale27 Ağu 2026İKN 2026/1265997
  4. Okula 8 Hat 8 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi
    Kemal Canöz647.980 TL3 teklifHizmetKırıkkaleOtomotiv27 Ağu 2026İKN 2026/1258580
  5. Gıda Alımı
    Karatekinbey Gıda İnşaat Turizm Taahhüt Sanayi ve Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi3,4 milyon TL1 teklifMalKırıkkaleGıda ve İçecek26 Ağu 2026İKN 2026/1409238
  6. Programlı Anadolu Lisesine 4 Hatla (Araçla) 180 İş Günü Getirilip Götürülmesi
    Sınırlı Sorumlu Çelebi Birlik Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi577.800 TL1 teklifHizmetKırıkkale26 Ağu 2026İKN 2026/1335831
  7. Kuru Peyzaj Malzemesi Alımı İşi
    Gülhan Öğütçü1,2 milyon TL1 teklifMalKırıkkaleİnşaat ve Yapı Malzemeleri25 Ağu 2026İKN 2026/1296754
  8. ve Onarımı
    Bilal Karagöz2,3 milyon TL11 teklifYapımKırıkkale24 Ağu 2026İKN 2026/161526
  9. Sıvı Klor Alımı
    Nalan Uslu675.000 TL4 teklifMalKırıkkale21 Ağu 2026İKN 2026/1342615
  10. 8 cm Yüksekliğinde Beton Kilitli Parke Taşı
    Geyik İnşaat Malzemeleri Beton Mamülü Elemanları İmalatı Ahşap Palet İmalatı ve Madencilik Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,5 milyon TL3 teklifMalKırıkkaleBeton ve Çimento21 Ağu 2026İKN 2026/1311005
  11. İşi
    Rahmi Canberk Yıldırım Rahmi Canberk Yıldırım Mühendislik6,7 milyon TL6 teklifYapımKırıkkale21 Ağu 2026İKN 2026/1262059
  12. Yapım İşi
    Arslan Develioğlu İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, Human Mühendislik Mimarlık İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi İş Ortaklığı96,3 milyon TL3 teklifYapımKırıkkale19 Ağu 2026İKN 2026/1112060
  13. 102 Kalem Kırtasiye Malzemesi Alımı
    Fora Kağıt Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi15.695 TL18 teklifMalKırıkkaleAmbalaj ve Kağıt Ürünleri17 Ağu 2026İKN 2026/691138
  14. Yılı Özel Eğitim Öğrencilerini Taşıma Hizmet Alım İşi
    Serkan Akyüz912.849 TL1 teklifHizmetKırıkkale17 Ağu 2026İKN 2026/1331204
  15. OBB Yokuşdibi Mahallesi Cephe İyileştirme Yapım İşi
    Doğanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Tarım Turizm Sanayi Taahhüt Ticaret Limited Şirketi10,2 milyon TL5 teklifYapımKırıkkaleİnşaat ve Yapı Malzemeleri13 Ağu 2026İKN 2026/1179330
  16. 2026-2027 Yılı Akaryakıt Alımı İşi
    Elvan Çakır İnşaat Taahhüt Taşımacılık Lokantacılık Akaryakıt Bayii Tuhafiye Konfeksiyon Hayvancılık ve Turizm Limited Şirketi64,2 milyon TL6 teklifMalKırıkkaleEnerji ve Enerji Ekipmanları12 Ağu 2026İKN 2026/1062744
  17. Bilim ve Sanat Merkezi Güçlendirme Yapım İşi
    Buket Sultan Tad6,3 milyon TL10 teklifYapımKırıkkale6 Ağu 2026İKN 2026/1165507
  18. Kırşehir Kaman İlçesi Fatmaana Anaokulu Bakım ve Onarım İşi
    Hira Nur İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,7 milyon TL8 teklifYapımKırıkkale5 Ağu 2026İKN 2026/1156735
  19. Aracı Kiralama İşi
    Yeşilyurt Petrol Ürünleri Oto ve LPG Malzemesi Yedek Parçaları İnşaat Taahhüt Nakliyat Elektrik Elektronik Mahrukat Tarım Ürünleri Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1 milyon TL7 teklifHizmetKırıkkale31 Tem 2026İKN 2026/1112632
  20. KAEÜ Atık Toplama Merkezi Yapım İşi
    Kırıkkale Almar Gıda Alışveriş Merkezi İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi23,8 milyon TL3 teklifYapımKırıkkale31 Tem 2026İKN 2026/1047680
  21. 31 Kalem Sebze ve Meyve
    Cavit Taş3 milyon TL2 teklifMalKırıkkaleGıda ve İçecek30 Tem 2026İKN 2026/1003915
  22. Gülşehri İlkokulu Bakım Onarım İşi (2 Kısım)
    UCN Bilişim Hizmetleri ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi3,6 milyon TL6 teklifYapımKırıkkale27 Tem 2026İKN 2026/1134946
  23. D 400 Kompozit Logar Kapak Alım İşi
    ACB Altyapı İnşaat Limited Şirketi3,2 milyon TL2 teklifMalKırıkkale27 Tem 2026İKN 2026/1049535
  24. Komutanlığı Çatı Onarımı
    Sinan Sümer3,9 milyon TL18 teklifYapımKırıkkaleİnşaat ve Yapı Malzemeleri24 Tem 2026İKN 2026/596965
  25. 12 Adet Endüstriyel Dokunmatik Kiosk Cihazı
    Duran Sağkol1,1 milyon TL3 teklifMalKırıkkale24 Tem 2026İKN 2026/1115059
  26. Yemekhane ve Servis Malzemeleri Alımı
    Vizyon Kale Grup Halıcılık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL1 teklifMalKırıkkaleGıda ve İçecek22 Tem 2026İKN 2026/1183477
  27. 40 Kalem Sebze ve Meyve Alımı
    Fadime Biçici2 milyon TL1 teklifMalKırıkkaleGıda ve İçecek20 Tem 2026İKN 2026/990995
  28. Meyve Alım İşi
    Seval Yeşiltepe945.300 TL1 teklifMalKırıkkaleGıda ve İçecek13 Tem 2026İKN 2026/1033334
  29. Onarımı
    Sinan Sümer5,1 milyon TL8 teklifYapımKırıkkale9 Tem 2026İKN 2026/745287
  30. C 30 Hazır Beton Mal Alımı
    Akın Grup Mechanic İnşaat Mühendislik Taahhüt Müteahhitlik Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL1 teklifMalKırıkkaleBeton ve Çimento9 Tem 2026İKN 2026/1083481
  31. 25 Kalem Sebze Meyve Alımı
    Seval Yeşiltepe3,1 milyon TL3 teklifMalKırıkkaleGıda ve İçecek8 Tem 2026İKN 2026/939273
  32. Gıda Mal Alımı
    Tufanlar Gross Market Ticaret Limited Şirketi3,8 milyon TL2 teklifMalKırıkkaleGıda ve İçecek6 Tem 2026İKN 2026/805054
  33. 6 Aylık Et ve Et Ürünleri Alımı
    Tufanlar Gross Market Ticaret Limited Şirketi8,3 milyon TL1 teklifMalKırıkkale6 Tem 2026İKN 2026/800289
  34. Bulaşıkhane ve Yemek Ekipmanları Alımı
    Yılmaz Karakaya879.000 TL1 teklifMalKırıkkaleGıda ve İçecek6 Tem 2026İKN 2026/1001148
  35. Meyve
    BNS Grup Toptan Gıda İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,5 milyon TL3 teklifMalKırıkkaleGıda ve İçecek2 Tem 2026İKN 2026/887742
  36. 12 Aylık 12 Sürücü ile 12 Adet Araç Kiralama Hizmet Alımı
    Sevinçler Medikal İş Giysileri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi13,5 milyon TL7 teklifHizmetKırıkkaleOtomotiv2 Tem 2026İKN 2026/881057
  37. Merdiveni Yapım İşi
    Kırıkkale Almar Gıda Alışveriş Merkezi İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5 milyon TL10 teklifYapımKırıkkale2 Tem 2026İKN 2026/733542
  38. Beton Bordür, C25/30 Hazır Beton Alımı
    Toy-Er İnşaat Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL3 teklifMalKırıkkaleBeton ve Çimento1 Tem 2026İKN 2026/962919

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım