Sağlık Evi Bakım Onarımı ve PVC Döşeme Kaplama Yapım İşi
İKN 2026/1222780 numaralı kamu ihalesini Murat Şimşek kazandı — sözleşme bedeli 660.606 ₺, 5 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Murat Şimşek
- Sözleşme Bedeli
- 660.606 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 4.886.342 ₺
- Teklif Sayısı
- 5 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Tokat
- İhale Türü
- Yapım
- Sektör
- Plastik ve Kauçuk
- Sonuç İlan Bülteni
- 3 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (3 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Plastik ve Kauçuk / Tokat filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Murat Şimşek firmasının geçmiş ihale kazanımları, BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Plastik ve Kauçuk sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Plastik ve Kauçuk Sektöründe Son İhale Sonuçları
Kauçuk Ray Kenar Bandajı Alımı
Taç Kauçuk Poliüretan Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 69.125 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1461208
Kauçuk Ray Kenar Bandajı Alımı
Taç Kauçuk Poliüretan Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 69.125 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/443880
Pendant Altına Polietilen Kaplama Yapılması
Rahim Öner Öztürk • 2.617.000 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1181451
Dökme Portland Çimento Alımı ve 4'üncü Kısım Naylon Malzemesi Alımı
Kardeşler Deri Saraciye Tekstil ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 849.000 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1215694
Kullanılmak Üzere HDPE Esaslı Spiral Sarımlı Kanalizasyon Borusu (SN 8) Alımı İşi
Konutsan Hırdavat İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 777.067 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1392958
110 luk 10 Atü PE-100 Polietilen Boru Alımı
Mertkemal Hafriyat Nakliyat Taahhüt İş Makinaları ve Yedek Parça Hırdavat Sanayi Ticaret İthalat ve İhracat Limited Şirketi • 700.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1430099
Tokat İlinde Son İhale Sonuçları
Asfalt Kazıyıcı (Trimer) İş Makinesi Kiralanması
Hadid Maden Taahhüt Nakliye İnşaat Yapı Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi • 2.700.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1426073
Tesisi
Tokat Salihoğulları İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 12.555.061 ₺ • 11 teklif • İKN 2026/1357300
Alımı
Ali Engin • 3.324.397 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1303231
Alımı
Ali Engin • 3.402.800 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1304223
Araç Kiralama (Şoförsüz-Operatörsüz-Yakıtsız)
Turhal Yeşilırmak İnşaat Yatırım Taahhüt Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 8.488.800 ₺ • 6 teklif • İKN 2026/1307545
İlk/Ortaokulunun Çatı Bakım Onarım İşi
Kaan Kara • 1.060.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1512055
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmePlastik ve Kauçuk işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Tokat merkezli firmalarda.
BÜLBÜLOĞLU OKSİJEN ASETİLEN TIBBİ GAZLAR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Kimya Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Buhar Krakingi kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
TEZ OKSİJEN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Kimya Sanayi • Amasya
Amasya merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş.
Kimya Sanayi • Samsun
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş. — Samsun Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Murat Şimşek gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol