Olan Taşımalı Kapsamındaki Öğrenciler İçin 75 gr'lık Poşetli Roll Tipi Ekmek
İKN 2026/1361777 numaralı kamu ihalesini Halil Zeybel kazandı — sözleşme bedeli 1.036.000 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Halil Zeybel
- Sözleşme Bedeli
- 1.036.000 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.347.500 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- 2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1 DÖNEM DÖNER SERMAYE İHTİYACI OLAN TAŞIMALI KAPSAMINDAKİ ÖĞRENCİLER İÇİN 75 GR'LIK POŞETLİ ROLL TİPİ EKMEK BESNİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BESNİ SERVİ ERDEMOĞLU KIZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Adıyaman
- İhale Türü
- Mal
- Sektör
- Plastik ve Kauçuk
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Plastik ve Kauçuk / Adıyaman filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Halil Zeybel firmasının geçmiş ihale kazanımları, 2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1 DÖNEM DÖNER SERMAYE İHTİYACI OLAN TAŞIMALI KAPSAMINDAKİ ÖĞRENCİLER İÇİN 75 GR'LIK POŞETLİ ROLL TİPİ EKMEK BESNİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BESNİ SERVİ ERDEMOĞLU KIZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Plastik ve Kauçuk sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Plastik ve Kauçuk Sektöründe Son İhale Sonuçları
110 luk 10 Atü PE-100 Polietilen Boru Alımı
Mertkemal Hafriyat Nakliyat Taahhüt İş Makinaları ve Yedek Parça Hırdavat Sanayi Ticaret İthalat ve İhracat Limited Şirketi • 700.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1430099
Dökme Kauçuk Alımı İşi
İzpark Kent Ekipmanları Oyun Parkı Plastik Yedek Parça Tekstil Organizasyon İmalat İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 98.000.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1248780
Resmi ve Özel Okullara Ücretsiz Ders Kitabı Poşetleme ve Harmanlama İşi
Akbir Yemek Hayvancılık İnşaat Kırtasiye Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.088.324 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1440634
Direği, Panel Telçit, Kırmızı Süs Erik Ağacı, Hazır Barbekü Mangallık ve Dökme Kauçuk Alımı
Kapısan Mühendislik Makina İmalat İnşaat Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 4.393.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1318371
Polietilen İçme Suyu Borusu Alımı
Serkan Çelebi • 3.348.280 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1445421
50 gr Rize Turist Süzen Poşet Çay Kutu İskeleti
Anka Matbaacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.240.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1395520
Adıyaman İlinde Son İhale Sonuçları
4 Aylık Görüntüleme Hizmet Alımı
Aydaş Sağlık Hizmetleri ve Malzemeleri İnşaat Medikal Turizm Taşımacılık Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 17.784.880 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1522812
İçin 15 Kalem Yaş Sebze Meyve
Emir Meyve Sebze Komisyonculuğu Temizlik Nakliyat Hafriyat Taşımacılık Gıda Turizm İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 2.084.950 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1381239
İşletmesinde Taşımalı Öğrenci Yemeğinde Kullanılmak Üzere 24 Kuru Gıda
Öz Gençler Gıda Temizlik Tekstil Taşımacılık Tarım ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 2.184.400 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1386630
İşletmesinde Taşımalı Öğrenci Yemeğinde Kullanılmak Üzere Yoğurt ve 200 ml'lik Bardak Su
Yeni Güvenç Gıda Temizlik Tarım Akaryakıt İnşaat Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 597.600 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1365526
Kuru Mama Alımı
AZ Destek Hizmetleri ve İhtiyaç Ürünleri Eğitim Turizm Yem Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 13.340.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1059505
Yemeğinde Kullanılmak Üzere 3800 kg Tulumba Tatlı
Öz Gençler Gıda Temizlik Tekstil Taşımacılık Tarım ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 456.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1377342
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmePlastik ve Kauçuk işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Adıyaman merkezli firmalarda.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
TEZ OKSİJEN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Kimya Sanayi • Amasya
Amasya merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
BÜLBÜLOĞLU OKSİJEN ASETİLEN TIBBİ GAZLAR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Kimya Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Kimya Sanayi üreticisi. NACE 20.1 faaliyet kodu. Buhar Krakingi kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş.
Kimya Sanayi • Samsun
İSTANBUL GÜBRE SANAYİ A.Ş. — Samsun Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? Halil Zeybel gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol