Kamu İhale Sonuçları Arşivi — Sayfa 252
EKAP sonuç bültenlerinden günlük derlenen tam arşiv — kazanan firma, sözleşme bedeli, teklif sayısı ve sektör kırılımı. Toplam 15.647 sonuçlanmış ihale — 261 sayfa.
- İstinat Duvar Yapım İşiKutay İnşaat Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL1 teklifYapımAnkaraİnşaat ve Yapı Malzemeleri1 Tem 2026İKN 2026/1103599
- 2026 Yılı Başakşehir Tesis Personellerine Yazlık Kıyafet Alım İşiElvaris İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi3,2 milyon TL3 teklifMalTekstil1 Tem 2026İKN 2026/1099686
- Tarihleri Arası 2 Aylık Malzeme Dahil Mamul Yemek Alımı Dağıtımı ve Servisi İşiHİM-ER Gıda Un ve Unlu Maddeler Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.4 milyon TL1 teklifHizmetUşakGıda ve İçecek1 Tem 2026İKN 2026/1082106
- Sebze ve Meyve Alım İhalesiHasan Parıldar Gıda Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL1 teklifMalTokatGıda ve İçecek1 Tem 2026İKN 2026/1077307
- Merkezi ile Yapılan 1 (Ay) Süreli Malzemeli Yemek Pişirme, Dağıtım ve Sonrası Hizmet Alımı (Ortak İhale) İhalesi
- Merkezi ile Yapılan 1 (Ay) Süreli Malzemeli Yemek Pişirme, Dağıtım ve Sonrası Hizmet Alımı (Ortak İhale) İhalesi
- (Şos 45 Günlük)Yekta Temizlik Taşımacılık Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL1 teklifHizmetŞanlıurfa1 Tem 2026İKN 2026/1072319
- 200 m² Hacimli Ayaklı Su Deposu OnarımÇaça İnşaat Emlak Taşımacılık Temizlik Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi4,7 milyon TL2 teklifYapımAksaray1 Tem 2026İKN 2026/1071784
- Hizmet Alım İşiSpor İşleri Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi29,8 milyon TL2 teklifHizmetİstanbul1 Tem 2026İKN 2026/1068967
- 1000 gr Filiz Çay PoşetiPakçaysan Poşet Ambalaj Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi9,6 milyon TL2 teklifMalPlastik ve Kauçuk1 Tem 2026İKN 2026/1068562
- Elemanı ve Numuneci Hizmeti AlımıRemedi Bilişim ve Sosyal Hizmetler Limited Şirketi1,2 milyon TL2 teklifHizmetİstanbul1 Tem 2026İKN 2026/1065139
- EİH İletken Alım İşi
- Atık Diyaliz BidonuSanayi ve Ticaret Limited Şirketi70.000 TL1 teklifMalİlaç ve Medikal Cihaz1 Tem 2026İKN 2026/1062236
- Alımı
- İdare Malı Asfalt Plenti ile BSK Üretim İşiMeston Çevre ve İnşaat Anonim Şirketi99,9 milyon TL1 teklifHizmetMalatyaİnşaat ve Yapı Malzemeleri1 Tem 2026İKN 2026/1056553
- Şaşal Su Tesisi 0,5 Litre -1,5 Litre ve 5 Litre Seperatör AlımıŞirketi2,6 milyon TL3 teklifMal1 Tem 2026İKN 2026/1054619
- Tıbbi Cihaz Mal Alım İşiBera Optik Medikal Ticaret Anonim Şirketi19 milyon TL1 teklifMalVanİlaç ve Medikal Cihaz1 Tem 2026İKN 2026/1054404
- 8+1 Arttırımlı 9 Personel ile 6 Ay Süreli Hizmet AlımıKartem Sosyal Hizmetler İnşaat Oto Kiralama Turizm Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL1 teklifHizmetÇanakkale1 Tem 2026İKN 2026/1052632
- 2026 Yılı Doğa Kampı Organizasyon Hizmeti Alımı İşiKeskinler Global Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi13,1 milyon TL5 teklifHizmet1 Tem 2026İKN 2026/1050850
- Kulp AlımıYılcap Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi5,4 milyon TL3 teklifMal1 Tem 2026İKN 2026/1049977
- 5 Adet Yiyecek İçecek Otomat Cihazına Uyumlu Pos Makinası
- (Koagülasyon Testleri)Mikro Tanı Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,8 milyon TL1 teklifHizmetGaziantep1 Tem 2026İKN 2026/1049307
- Perform AlımıKöksan Pet ve Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi9,6 milyon TL2 teklifMal1 Tem 2026İKN 2026/1048268
- Amasya Belediyesi 2 Geleneksel Kitap Fuarı Organizasyon
- 2026 Yılı 1 Ay Süreli Sporcu Sağlığı Merkezi Hizmeti Alımı İşiLimited Şirketi3,9 milyon TL1 teklifHizmet1 Tem 2026İKN 2026/1044157
- Genetik, Onkolojik Moleküler Tetkik) Hizmet Alımı İşiGelişim Tıbbi Laboratuvar Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi17,1 milyon TL2 teklifHizmetİstanbul1 Tem 2026İKN 2026/1043397
- Hastanemiz Eczanesi 12 Kalem İlaç Alım İhalesiYeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi1 milyon TL5 teklifMalİstanbulİlaç ve Medikal Cihaz1 Tem 2026İKN 2026/1039080
- Çift Kompenantlı Boya ile Çizgi Çizilmesi
- Büro Malzemesi Alımı İşiVener Mobilya Mimarlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,1 milyon TL2 teklifMalDiyarbakırMobilya1 Tem 2026İKN 2026/1034505
- CB 27 Titreşimli Tandem SilindirŞirketi21,6 milyon TL1 teklifMal1 Tem 2026İKN 2026/1034462
- AlımıFurkan Et Ürünleri Ticaret Limited Şirketi16,1 milyon TL6 teklifHizmetTrabzon1 Tem 2026İKN 2026/1034117
- Yemek Hizmeti Alım İşiOnur Caterıng Yemek Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,1 milyon TL2 teklifHizmetAnkaraGıda ve İçecek1 Tem 2026İKN 2026/1033747
- 6 Kalem Beslenme Solüsyonu AlımıÖZ-SEL Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama Anonim Şirketi451.760 TL3 teklifMalİstanbul1 Tem 2026İKN 2026/1032419
- Malzemesi, 4. Kısım Altyapı Hazır Beton Malzemesi,Duru Tedarik Eğitim Sağlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL6 teklifMalAnkaraBeton ve Çimento1 Tem 2026İKN 2026/1031113
- 360 Gün Süreli Personel Hizmet AlımıCesur Kurumsal Sosyal Hizmetler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL1 teklifHizmetŞanlıurfa1 Tem 2026İKN 2026/1028880
- Yapım İşiAE NDT Danışmanlık Mühendislik Dış Ticaret Limited Şirketi25,2 milyon TL1 teklifYapımAnkara1 Tem 2026İKN 2026/1024455
- Araçların KaplanmasıElka Promosyon Matbaa Kırtasiye Danışmanlık Yazılım İnşaat Limited Şirketi3,3 milyon TL2 teklifHizmetAnkara1 Tem 2026İKN 2026/1023155
- 500 gr Rize Turist Çay Poşeti
- Sulusaray Kasabası TOKİ Yolu BSK Yapım İşi
- Halk Otobüslerinin Bakım-Onarım (Yedek Parça Dahil) Servis Hizmeti Alımı İşiAksu Otom.Pet.Ürün.Turizm İnş.Gıd.San.ve Tic.Ltd.Şti.26,7 milyon TL2 teklifHizmetOtomotiv1 Tem 2026İKN 2026/1018744
- Maçka İlçesi Gürgenağaç Köyü Şehitlik AnıtıTekmaksan İş Makinaları İnşaat Madencilik Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL1 teklifMalTrabzon1 Tem 2026İKN 2026/1017357
- 2026 Yılı 6 Aylık Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
- Bilişim Malzemeleri Alımı
- Gıda MalzemeleriNiktaş Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi1,9 milyon TL4 teklifMalTokatGıda ve İçecek1 Tem 2026İKN 2026/1010735
- Karayazı-Elmalıdere-Tutak Yolu Belirli Kesimlerinde Ripaj Projelerinin HazırlanmasıPromota Mühendislik ve Müşavirlik Anonim Şirketi26,6 milyon TL4 teklifHizmetAnkara1 Tem 2026İKN 2026/1009895
- Frigorifik Araç Kiralanması (1 Adet 24 Ay Süreyle)Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi4,3 milyon TL5 teklifHizmetOtomotiv1 Tem 2026İKN 2026/1006084
- 35 Adet Jeneratör Bakım ve Onarım Yapılması İşi
- 5 Kalem Hemodiyaliz Solüsyonu AlımıCMB Medikal Konfeksiyon Tekstil İthalat İhracaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,4 milyon TL1 teklifMalÇorumİlaç ve Medikal Cihaz1 Tem 2026İKN 2026/1001423
- 1 Adet Kapalı Kasa KamyonBolgiysan Yatırım Anonim Şirketi1 milyon TL1 teklifMalAfyonkarahisarOtomotiv1 Tem 2026İKN 2026/1000342
- Okullara Kitap Dağıtımı ve Dağıtılan Kitapların Okullarda Öğrenci Bazında Harmanlanması İşiBirtanem Taşımacılık Cam Sanayi ve Limited Şirketi1,6 milyon TL3 teklifHizmetAntalya1 Tem 2026İKN 2025/949786
- Altı Yerleşim Birimlerindeki 46 Öğrencinin 3 Taşıma Merkezi Okula 4 Hat (Araç) ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- Gerilim İşletme Sorumluluğu-Tehlikeli Atık Bertaraf Hizmeti Alımı İhalesi
- Alımıİnvogen Biyoteknoloji Ticaret Limited Şirketi552.500 TL6 teklifHizmetİzmir1 Tem 2026İKN 2025/2329614
- Kuruluşların 01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arası Malzeme Dahil Yemek Hazırlama ve Dağıtımı
- Kuruluşların 01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arası Malzeme Dahil Yemek Hazırlama ve Dağıtımı
- Kuruluşların 01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arası Malzeme Dahil Yemek Hazırlama ve Dağıtımı
- Kuruluşların 01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arası Malzeme Dahil Yemek Hazırlama ve Dağıtımı
- Kuruluşların 01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arası Malzeme Dahil Yemek Hazırlama ve Dağıtımı
- Kuruluşların 01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arası Malzeme Dahil Yemek Hazırlama ve Dağıtımı
- Kuruluşların 01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arası Malzeme Dahil Yemek Hazırlama ve Dağıtımı
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.