Kamu İhale Sonuçları Arşivi — Sayfa 153
EKAP sonuç bültenlerinden günlük derlenen tam arşiv — kazanan firma, sözleşme bedeli, teklif sayısı ve sektör kırılımı. Toplam 15.647 sonuçlanmış ihale — 261 sayfa.
- Yapım İşiHasbelen İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi39,2 milyon TL25 teklifYapımAdana27 Tem 2026İKN 2025/1003471
- Ortopedi ve Beyin Cerrahi Sarf Malzemeleri AlımıÖzdemir Medikal Ürünler Temizlik İşleri Turizm İnşaat Bilgi İşlem Gıda Sanayi Ticaret Taahhüt ve Pazarlama Limited Şirketi24.700 TL1 teklifMalZonguldakİlaç ve Medikal Cihaz27 Tem 2026İKN 2020/51789
- Fındık İşleme Tesisi Yapım İşi
- Kıyafet Alımı
- Hatip Lisesi ve Pansiyon Binası Onarım İşiÇetinkaya İnşaat Elektrik Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,2 milyon TL43 teklifYapımDiyarbakır24 Tem 2026İKN 2026/997633
- 3 Kısım Doğalgaz Dönüşüm İşi
- Temel Eğitim Kurumları 3, Grup Onarım İnşaatı
- Yüzeyli Halı Sahaların Onarımı İşi
- Muradiye İlçesi Kurs Merkezi İkmal Yapım İşiEmese İnşaat Madencilik Taşımacılık ve Yemek Hizmetleri Sanayi Ticaret Ltd.Şti.31,8 milyon TL10 teklifYapımVan24 Tem 2026İKN 2026/991547
- Kiralama Hizmet Alımı
- 2026 Yılı Kırtasiye Malzemesi AlımıDinçay Kırtasiye Ticaret Limited Şirketi1,6 milyon TL2 teklifMalİzmirAmbalaj ve Kağıt Ürünleri24 Tem 2026İKN 2026/987678
- Marsa Ek Hizmet Binası Kamera Sistemi Yapımı İşiOnsis Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,6 milyon TL7 teklifYapımAnkaraElektrik ve Elektronik24 Tem 2026İKN 2026/987547
- 2026 Yılı Kişisel Dozimetre İzleme Hizmeti İsteğiRadat Dozimetri Laboratuvar Hizmetleri Anonim Şirketi1,6 milyon TL1 teklifHizmetAnkara24 Tem 2026İKN 2026/986881
- Kampı Yemek Hizmeti Alımı İşiAlphan Ulaşım Hizmetleri Limited Şirketi16,3 milyon TL3 teklifHizmetAnkaraGıda ve İçecek24 Tem 2026İKN 2026/986093
- Antivirüs Uygulaması Lisans Yenilemesi HizmetiAksiyon Teknoloji Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi23,8 milyon TL3 teklifHizmetİstanbul24 Tem 2026İKN 2026/985552
- Binası Onarımı
- Rulo Silaj Balya Paketleme MakinasıAYS Endüstriyel Makine Anonim Şirketi5,2 milyon TL3 teklifMalKütahyaSanayi Makina Bakım-Onarım24 Tem 2026İKN 2026/984725
- 42 Kalem Temizlik MalzemesiHijyenpark Endüstriyel Temizlik Gıda Medikal Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi659.950 TL5 teklifMalElazığKimya Sanayi24 Tem 2026İKN 2026/984011
- 5 Kalem Pastane Malzemeleri AlımıBugün Gıda ve Turizm İşletmeleri Yatırım Anonim Şirketi671.250 TL7 teklifMal24 Tem 2026İKN 2026/983889
- Çelik Ağlarla Şev Koruma Yapılması İşiAlsancak Yapı İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi18,7 milyon TL129 teklifYapımTrabzonMetal ve Metalürji24 Tem 2026İKN 2026/982649
- Muğla İli Muhtelif İlçelerde 3 Adet Okul Onarım İşi
- Alım İşi
- Temel Eğitim Okulları Genel Onarım İşiAkmeka İnşaat Makine Elektronik Enerji Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,6 milyon TL4 teklifYapımAksaray24 Tem 2026İKN 2026/981966
- Gençlik ve Spor Kampı İnşaatı İkmal Yapım İşiEMSA Yapı Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Değerleme Sanayi Ticaret Limited Şirketi, YU-EM-SA İnşaat Nakliye Gıda Temizlik İthalat İhracat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı67,7 milyon TL8 teklifYapımHakkariİnşaat ve Yapı Malzemeleri24 Tem 2026İKN 2026/981957
- 21 Kalem Sebze Meyve Alımı
- Kauçuk Kaplama Malzemesi ve Yapıştırıcısı Alınması İşiSelçuk Kauçuk ve Plastik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi265.000 TL3 teklifMalKonyaPlastik ve Kauçuk24 Tem 2026İKN 2026/981512
- 45 Kalem Tıbbi Sarf Mal Alımı İhalesi
- İçme Suyu Bağlantı Hatlarının Yapılması YapımıÇukurova Bilişim İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi38,8 milyon TL7 teklifYapımKahramanmaraş24 Tem 2026İKN 2026/975229
- Genişleme Projesi İşiDMR Group Telekom Teknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,5 milyon TL6 teklifYapımAnkara24 Tem 2026İKN 2026/974575
- Pansiyon ve Spor Salonu Onarım İşi
- İpekyolu İlçesi Kurs Merkezi Yapım İşi
- Bordür Taşı ve ÇimentoDüzlem Grup Yapı Mühendislik İnşaat Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi944.000 TL3 teklifMalKonyaBeton ve Çimento24 Tem 2026İKN 2026/972949
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımıİşleri ve Temizlik Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi131.990 TL2 teklifMalAmbalaj ve Kağıt Ürünleri24 Tem 2026İKN 2026/972579-8
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Kırtasiye Malzemesi Alımı
- Altyapı ve Üstyapı (İnce İmalat) İhtiyaçlarıZDA İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ali Rıza Aksoy Aksoy İnşaat Mühendislik İş Ortaklığı189,9 milyon TL20 teklifYapımAnkaraMakine ve Ekipman İmalatı24 Tem 2026İKN 2026/97199
- Şebeke Hattı Yapım İşi
- Muhtelif Makine, Hırdavat, Boya ve Nalburiye Malzemesi AlımıFatih Efe Makine Hırdavat İnşaat Bilgisayar Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL16 teklifMalİstanbulMetal İşleme24 Tem 2026İKN 2026/967326
- Zabıta Yazlık Kışlık Ayakkabı Alımı
- Asfalt Yama ve Asfalt Serme Sıkıştırma Yapım İşiEge Asfalt Maden İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi345,6 milyon TL6 teklifYapımAnkaraİnşaat ve Yapı Malzemeleri24 Tem 2026İKN 2026/964086
- Kemikli Dana Eti ve Piliç Eti GrubuSelayda Tekstil Giyim Basın Yayın İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL6 teklifMalBalıkesir24 Tem 2026İKN 2026/963454
- İhtiyacı Olan Isı Pompası Sistemi Temini, Nakliyesi, Montajı, Devreye Alınması Dahil Yapım İşi.
- Yangın ve İtfai Olaylara Müdahale Malzemesi AlımıAtay Mühendislik Teknik İşlemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi825.000 TL16 teklifMalKahramanmaraşElektrik ve Elektronik24 Tem 2026İKN 2026/959171
- Tuvalet Onarımları İşi
- Çarşamba İlçesindeki Muhtelif Okulların OnarımıSamel Elektrik Mühendislik İnşaat Pazarlama Nakliye Taahüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi4,3 milyon TL5 teklifYapımSamsun24 Tem 2026İKN 2026/956972
- Selçuklu Belediyesi Elektrik Kablosu Alımı İşiDoğu Elektrik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi9,2 milyon TL5 teklifMalKonyaKablo Üretimi24 Tem 2026İKN 2026/955621
- Sosyal Tesis İşletmeleri İçin Gıda Malzemesi AlımıDuruser Gıda Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi30 milyon TL7 teklifMalİstanbulGıda ve İçecek24 Tem 2026İKN 2026/954448
- 30 Kısım İşçi Melbusat Malzemesi AlımıTrent Grup Enerji Ticaret Limited Şirketi406.600 TL4 teklifMal24 Tem 2026İKN 2026/954387
- Hastanemiz Genel İhtiyacı 17 Kalem Sarf Malzeme AlımıMES Tıbbi Cihazlar Sanayi Ticaret İthalat ve İhracat Limited Şirketi477.500 TL14 teklifMalİstanbul24 Tem 2026İKN 2026/952840
- Hayvan İçme Suyu Hattı YapımıAlze İnşaat Malzemeleri İnşaat Taahhüt Taşımacılık Petrol Ürünleri Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Uç Ak Petrol İnşaat Taahhüt Turizm Enerji Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı29,9 milyon TL9 teklifYapımErzurumTarım ve Hayvancılık Ekipmanları24 Tem 2026İKN 2026/952364
- Kullanılmak Üzere Endüstriyel Mutfak Alet ve Ekipmanları Mal Alımı İşiHakbilenler Dayanıklı Tüketim Malları ve Nakliyat Gıda İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi7,4 milyon TL1 teklifMalAnkaraEnerji ve Enerji Ekipmanları24 Tem 2026İKN 2026/951954
- Samsun İlkadım ve Canik İlçelerindeki Muhtelif Okulların Onarımı
- Sıhhi Tesisat Ek Parçaları AlımıAVE Döküm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi914.350 TL10 teklifMalİstanbulİnşaat ve Yapı Malzemeleri24 Tem 2026İKN 2026/949560
- Elektrik Malzemeleri Alım İşiFMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2,4 milyon TL5 teklifMalİstanbulElektrik ve Elektronik24 Tem 2026İKN 2026/946060
- Muhtelif Malzeme Alımı İşiFMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2,9 milyon TL4 teklifMalİstanbul24 Tem 2026İKN 2026/945396
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.