Kamu İhale Sonuçları Arşivi — Sayfa 98
EKAP sonuç bültenlerinden günlük derlenen tam arşiv — kazanan firma, sözleşme bedeli, teklif sayısı ve sektör kırılımı. Toplam 15.647 sonuçlanmış ihale — 261 sayfa.
- (40+30+30 Teslimatlı) İlaç Alımı AlımıDoruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi454.469 TL30 teklifMalİlaç ve Medikal Cihaz10 Ağu 2026İKN 2026/771566
- Alımı AlımıFresenius Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi828.800 TL2 teklifMal10 Ağu 2026İKN 2026/771564
- Alımı AlımıSerum Depo Anonim Şirketi2,1 milyon TL13 teklifMal10 Ağu 2026İKN 2026/771505
- Alımı Alımıİthalat İhracat Limited Şirketi284.920 TL41 teklifMal10 Ağu 2026İKN 2026/771502
- Projesi 225 Adet İşyeri İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşiHayma İnşaat Taahhüt Madencilik Nakliye Hayvancılık Petrol Enerji Yol Yapım Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Barsim İnşaat ve Malzemeleri Madencilik Tarım Nakliye ve Hafriyat Gıda İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı711 milyon TL32 teklifYapımElazığİnşaat ve Yapı Malzemeleri10 Ağu 2026İKN 2026/768042
- 9 Kalem Tavuk, Tavuk ve Et Ürünleri, Yumurta Alımı
- Biyomedikal ve Ayniyat Tüketim Depo MalzemeHF Biyomedikal Tıbbi ve Laboratuvar Cihazları Sanayi Ticaret Limited Şirketi57.000 TL15 teklifMalİzmir10 Ağu 2026İKN 2026/724317
- Tesisi İçin Prefabrik Betonarme Modüllerin Temini (Nakliye ve Yerinde Montajı Dahil) Mal Alım İşiABS Hazır Beton Pazarlama İzolasyon İnşaat Malzemeleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi38,8 milyon TL1 teklifMalSakaryaLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri10 Ağu 2026İKN 2026/708677
- 41 Kalem Biyomedikal Sarf Malzeme Alım İşiOstin İnşaat Taahhüt Medikal Gıda Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi47.000 TL16 teklifMalİstanbul10 Ağu 2026İKN 2026/694663
- Muhtelif Gıda AlımıAltundallar Gıda Medikal Tekstil Temizlik İnşaat Taahhüt Nakliye Sanayi Ticaret Pazarlama Limited Şirketi31,4 milyon TL10 teklifMalNevşehirGıda ve İçecek10 Ağu 2026İKN 2026/684669
- Beton Parke Taşı, Beton Bordür Taşı, Beton Boru ve Çimento Malİskanoğulları İnşaat Nakliye Petrol Ürünleri Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi215,6 milyon TL3 teklifMalDiyarbakırBeton ve Çimento10 Ağu 2026İKN 2026/656252
- 4 Aylık 103 Kalem Diş Sarf Malzeme AlımıGülsa Tıbbi Cihazlar ve Malzeme Sanayi Ticaret Anonim Şirketi124.740 TL17 teklifMalİzmir10 Ağu 2026İKN 2026/655171
- 25 Kalem Yaş Sebze Meyve Alımı
- 29 Kalem Temizlik Ekipmanları Malzeme Mal Alımı
- İhtiyacı 1500 Adet Tablet Bilgisayar Satın AlınacaktırUltron Bilişim Anonim Şirketi16,3 milyon TL2 teklifMalBilişim ve Yazılım Teknolojileri10 Ağu 2026İKN 2026/588004
- 21. Bölge Giyecek Alımları (Koruyucu Giyim Malzemesi Alımı)
- 11 Adet 170 kV Mobil Hibrit Modül ve Yedek Malzemeleri
- Genset Voltaj Regülatörü AlımıTopkapı Endüstri Malları Ticaret Anonim Şirketi18.612 TL3 teklifMal10 Ağu 2026İKN 2026/31964
- 2 Kısım 38 KalemMikromed Tıbbi Malzemeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi27,9 milyon TL4 teklifMalBursa10 Ağu 2026İKN 2026/305063
- 45 Kalem Cerrahi El Aletleri AlımıKalden Medikal Araçlar Sağlık Hizmetleri ve Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi461.135 TL7 teklifMalGaziantepİlaç ve Medikal Cihaz10 Ağu 2026İKN 2026/248273
- Üretim İşi
- Damacana Kapağı Alımı (Badem Su)ASE Plastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi615.000 TL3 teklifMal10 Ağu 2026İKN 2026/1475029
- Kahvaltılık Ürünler AlımıŞirketi58.400 TL4 teklifMal10 Ağu 2026İKN 2026/1472633
- Beyaz Et Alımı
- Ertuğrulgazi OİŞ 554 Nolu Bölme Orman Emvali Üretim İşi
- Ertuğrulgazi OİŞ 553 Nolu Bölme Orman Emvali Üretim İşi
- Ertuğrulgazi OİŞ 561 Nolu Bölme Orman Emvali Üretim İşi
- Ertuğrulgazi OİŞ 558 Nolu Bölme Orman Emvali Üretim İşi
- Bardak Su Kartonu ve Ara Karton Alımı
- Kablo AlımıÜnal Kablo Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi701.204 TL5 teklifMalKablo Üretimi10 Ağu 2026İKN 2026/1461520
- İnşaat Malzemeleri Alım İşiAGH Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,6 milyon TL3 teklifMalİnşaat ve Yapı Malzemeleri10 Ağu 2026İKN 2026/1461371
- Sucuk Dolum Makinesi AlımıYılmaz Et Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi490.000 TL4 teklifMalMakine ve Ekipman İmalatı10 Ağu 2026İKN 2026/1461283
- Baskısız Karton Kutu Alımı
- Ocak AlımıSanayi Ticaret Limited Şirketi116.100 TL4 teklifMal10 Ağu 2026İKN 2026/1461088
- Domates Salçası AlımıSanayi ve Ticaret Anonim Şirketi208.000 TL4 teklifMal10 Ağu 2026İKN 2026/1460957
- Rulman ve Salmastra AlımıÖzerdem Rulman Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi51.000 TL2 teklifMal10 Ağu 2026İKN 2026/1460947
- Baskılı 14 Oz Pet Bardak Alımı
- Gıda Dilimleme Makinesi Alımı
- Ahşap Malzemeleri Alımı
- Boya, Ahşap Malzemeleri ve Çöp Kovası Alımı
- 2 Kalem Muhtelif Otobüs Yedek Parça TeminiHimme Grup Teknoloji Dış Ticaret Limited Şirketi400.000 TL2 teklifMalOtomotiv10 Ağu 2026İKN 2026/1453601
- Muhtelif Gıda Malzemeleri Mal Alımı
- Başkanlığı İhtiyacı 1 Adet Volkswagen Caddy 20 TDI 122 PS Life DSGDoğuş Oto Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi1,3 milyon TL1 teklifMal10 Ağu 2026İKN 2026/1415070
- San ve Tic AŞ İhtiyacı 1 Adet Fiat Doblo Combi Easy 15 130 HP Bluehdı E64 AtTOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası Anonim Şirketi1,1 milyon TL1 teklifMal10 Ağu 2026İKN 2026/1411777
- 1 Adet ITM S1600 Tohum Ekim (Ara Ekim) Makinası
- (Yerli Isıtmalı Kapalı Kabin, Klima)Asko Glob All Marketing Dış Ticaret A.Ş.4,1 milyon TL1 teklifMalBeyaz Eşya10 Ağu 2026İKN 2026/1402504
- Taşımalı Yemek Hizmet Alımı (Malzeme Dahil)RD Turizm Gıda İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi32,7 milyon TL3 teklifHizmetÇanakkaleGıda ve İçecek10 Ağu 2026İKN 2026/1402377
- (4 Aylık) AlımıGama Medikal Elektronik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi48.840 TL10 teklifMal10 Ağu 2026İKN 2026/139432
- Şanzımanlı Yataksız Şasi Kamyon, 1 Adet Iveco Daily 35C16 VA8 30 4100WB H3 18 m3 Klimalı PanelvanIveco Araç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi5,1 milyon TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi10 Ağu 2026İKN 2026/1393391
- Kurumlar Vergi Dairesi Müdürlüğü İhtiyacı "3 Kalem Muhtelif Sayıda Kırtasiye Malzemesi" Satın AlınacaktırBoğaziçi Kırtasiye ve Basım Ticaret Limited Şirketi200.000 TL1 teklifMalAmbalaj ve Kağıt Ürünleri10 Ağu 2026İKN 2026/1391107
- 9 Kalem Madeni Yağ Temini
- 1 Kalem Düz Cam Temini
- Depoları veya Kiralık Depolarına 3000 Ton Hububat Taşıma İşiTicaret Limited Şirketi1,5 milyon TL3 teklifHizmet10 Ağu 2026İKN 2026/1374248
- Isıtıcılı (Webasto), Otomatikleştirilmiş Şanzımanlı, Tek Yataklı, Ağır Hizmet Tipi Şasi ÇekiciMercedes-Benz Türk Anonim Şirketi34,9 milyon TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi10 Ağu 2026İKN 2026/1373144
- Caterpıllar 140 Greyder, 1 Adet 2026 Model Caterpıllar CS13GC Toprak SilindiriŞirketi35,8 milyon TL1 teklifMal10 Ağu 2026İKN 2026/1372823
- Sedane Icon 13 Tce 140 Bg Edc Yedek Lastikli AraçMAİS Motorlu Araçlar İmal ve Satış Anonim Şirketi972.900 TL1 teklifMalOtomotiv10 Ağu 2026İKN 2026/1372189
- Egea Cross Urban 16 Mjet 130HP DCTTOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası Anonim Şirketi764.600 TL1 teklifMal10 Ağu 2026İKN 2026/1372098
- 1 Adet 2026 Komatsu WA320-8E0 Lastikli YükleyiciMarubeni Dağıtım ve Servis Anonim Şirketi8,5 milyon TL1 teklifMalLastik Üretimi10 Ağu 2026İKN 2026/1360859
- Asfalt Boyası AlımıOras Asfalt Yapı İthalat İhracat San.ve Tic.Ltd.Şti.2 milyon TL3 teklifMalİnşaat ve Yapı Malzemeleri10 Ağu 2026İKN 2026/1351829
- 2 Adet Toyota Hilux 24L 4x4 Adventure A/TALJ Otomotiv Anonim Şirketi4,1 milyon TL1 teklifMal10 Ağu 2026İKN 2026/1350883
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.