Kamu İhale Sonuçları Arşivi — Sayfa 185
EKAP sonuç bültenlerinden günlük derlenen tam arşiv — kazanan firma, sözleşme bedeli, teklif sayısı ve sektör kırılımı. Toplam 15.647 sonuçlanmış ihale — 261 sayfa.
- Dönüşüm İşi
- Emülsiyonlu Çift Kat Sathi Kaplama İşiZeykar Asfalt Hafriyat İnşaat Otomotiv Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL2 teklifYapımKonya17 Tem 2026İKN 2026/1061323
- Projelerinin Hazırlanması İşiNeon Mimarlık Müşavirlik Mühendislik Danışmanlık İnşaat Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL3 teklifHizmetAnkara17 Tem 2026İKN 2026/1058839
- AgregaArdacabey Gıda Madencilik Petrol Tarım İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL4 teklifMalAydınBeton ve Çimento17 Tem 2026İKN 2026/1058135
- Yemek, Kumanya, Seyahat Sigortası ve Rehber Hizmet AlımPalandöken Safir Taşımacılık Turizm İnşaat Taahhüt Gıda Ticaret Sanayi Limited Şirketi1,8 milyon TL8 teklifHizmetErzurumGıda ve İçecek17 Tem 2026İKN 2026/1056738
- Kontrol, Mera Islahı, Etüt Proje Teknik Denetim ve Kontrolörlük İşi
- Alımı İşi3D Aydınlatma Mühendislik Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL2 teklifHizmetİzmir17 Tem 2026İKN 2026/1052618
- Organizasyon HizmetiErkan Doğan6 milyon TL1 teklifHizmet17 Tem 2026İKN 2026/1050884
- Kaynarca Merkez Atatürk İlkokulu-Ortaokulu Onarım İşi
- Parke TaşıAltın-Er Taşımacılık Hayvancılık İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL4 teklifMalEskişehirBeton ve Çimento17 Tem 2026İKN 2026/1040664
- Dönüşüm İşiETA Tesisat Sistemleri Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL6 teklifYapımBatman17 Tem 2026İKN 2026/1040157
- İnşaatı Yapım İşiİbrahim Yıldız8,9 milyon TL3 teklifYapımKastamonuİnşaat ve Yapı Malzemeleri17 Tem 2026İKN 2026/1036568
- Bilişim MalzemeleriMila Dijital Teknolojiler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL1 teklifMalKocaeliBilişim ve Yazılım Teknolojileri17 Tem 2026İKN 2026/1036064
- Bitlis Hizan Temel Eğitim Okulları Genel Onarım İşiErol Karasu Mühendislik İnşaat Limited Şirketi3,3 milyon TL22 teklifYapımBitlis17 Tem 2026İKN 2026/1035438
- Dönüşümüİnanç Proje İnşaat Tesisat Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL11 teklifYapımİstanbul17 Tem 2026İKN 2026/1035002
- İhtiyacı "12 Kalem Muhtelif Sayıda Temizlik Malzemesi" Satın Alınacaktır
- Çevre Güvenlik Kamerası ve Sistemleri
- Mz Sulama Tesisi İnşaatıTaşlıdere İnşaat Tarım Hayvancılık Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,4 milyon TL4 teklifYapımTokatTarım ve Hayvancılık Ekipmanları17 Tem 2026İKN 2026/1031522
- Okulunun Genel Onarımı
- Sivas İli Gölova İlçesi Çamoluk Yolu PTS Noktası KurulumuFides Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri Ticaret Limited Şirketi850.500 TL2 teklifMalAnkara17 Tem 2026İKN 2026/1028834
- Antalya İli Kemer İlçesi Kemer Merkez İlkokulu Onarım İşi
- Malzeme Mal Alımı İşiAnadolu Sulama Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,5 milyon TL9 teklifMalAnkara17 Tem 2026İKN 2026/1027254
- Van Akdamar Adası Genel Bakım Onarım İşiTicaret Limited Şirketi, Dirlik İnşaat İlan ve Reklam Limited Şirketi İş Ortaklığı1,6 milyon TL1 teklifYapım17 Tem 2026İKN 2026/1026098
- Sinanpaşa Kapalı Halı Saha Branda Değişimi ve Bakım Onarımı
- Karaağaç Yürüyüş Yolu ve Parke Yol Yapım İşiEMR Altyapı İnşaat Enerji Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi49 milyon TL7 teklifYapımHatayBeton ve Çimento17 Tem 2026İKN 2026/1024481
- İş Elbiseleri ve Koruyucu Donanım Malzemeleri AlımıAydın Grup Endüstriyel İş Kıyafetleri İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi193.008 TL2 teklifMalAnkaraBilişim ve Yazılım Teknolojileri17 Tem 2026İKN 2026/1021997
- Beton Parke ve BordürAY TAŞ İmalat İnşaat Taahhüt Mühendislik Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL3 teklifMalKocaeliBeton ve Çimento17 Tem 2026İKN 2026/1021147
- Şartname Doğrultusunda 2 Gece Halk Konseri Hizmeti Alımı
- 9 Kalem Dondurulmuş Tavuk ve Şarküteri ÜrünleriKaraman Ege Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3 milyon TL5 teklifMalKaramanGıda ve İçecek17 Tem 2026İKN 2026/1017249
- Cenaze Yemeği, İçecek ve Çorba Dağıtımı ve Hizmet Alımı İşiBayrampaşa Yaşam Spor Tesisleri İşletmeciliği Anonim Şirketi2,6 milyon TL4 teklifHizmetİstanbulİçecek Üretimi17 Tem 2026İKN 2026/1015185
- Dondurma ve Yan Ürünleri
- Lidar Sistemi ve Ekipmanları Mal Alım İşi
- Yakıtlı Kazan Yenileme İşiDemay İnşaat Gıda Tekstil Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL6 teklifYapımAmasyaEnerji ve Enerji Ekipmanları17 Tem 2026İKN 2026/1012247
- Bakım OnarımıErzincan Aydın İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL17 teklifYapımErzincan17 Tem 2026İKN 2026/1010881
- Emeniyet Müdürlüğü ve Dargeçit İlçe Emniyet Amirliği Transpol ve İnternet Ağı Alt Yapı AlımıPromis Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL1 teklifYapımMardinİnşaat ve Yapı Malzemeleri17 Tem 2026İKN 2026/1010181
- Görevlendirilecek Hükümlü Yer Ekibinin Taşınmasında Çalıştırılmak Üzere 1 (Bir) Adet Minibüs Kiralanması Hizmet Alımı İşi
- Yenileme Yapım İşi
- Giresun İli Merkez İlçesi Zübeyde Hanım Kız MTAL Çatı OnarımıAliustaoğlu İnşaat Taahhüt Emlak Elektrik Elektronik Mühendislik Hizmet Alımı İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL4 teklifYapımGiresunİnşaat ve Yapı Malzemeleri17 Tem 2026İKN 2026/1009435
- Çamlıkevler Mahallesi Futbol Sahası Bakım ve Onarım Yapım İşiTeknikhane Mimarlık Mühendislik İnşaat Ticaret Limited Şirketi2,8 milyon TL3 teklifYapımAnkara17 Tem 2026İKN 2026/1006531
- Malzeme Alım İşi
- SCÜ Yangın Algılama ve Alarm Sitmemleri Yapım İşiAydın Güvenlik Sistemleri Telekomünikasyon İnşaat Taahhüt Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi15,3 milyon TL22 teklifYapımTrabzonElektrik ve Elektronik17 Tem 2026İKN 2026/1000675
- Kapsamında Ağaçlandırma, Toprak Muhafaza, Mera Islahı ve Etüt Proje İşleri Teknik Denetim ve Kontrolörlük İşi
- Şoförlü Araç Kiralama Hizmet Alımı
- 2025-2026 Yılı SEUP-II Projesi Ulaşım Hizmeti Alımı I DönemSanayi Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL3 teklifHizmet17 Tem 2026İKN 2025/1748754
- 2025-2026 Yılı SEUP-II Projesi Öğlen Yemeği Hizmet AlımıEkrem Ceryan2,4 milyon TL3 teklifHizmet17 Tem 2026İKN 2025/1748745
- Öğrencilerinin 8 Taşıma Merkezi Okula 13 Hat 13 (Araç) ile 17 İş Günü Taşınması İşi
- Birimlerindeki 91 İlköğretim ve Ortaöğretim Öğrencilerinin 4 Taşıma Merkezi Okula 7 Hat (Araç) ile 184 İş Günü Taşınması İşi
- İşi Pazarlık 2
- Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 11 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 8 Hat 8 (Araç) ile 17 İş Günü Taşınması İşi
- 2025/2026 Eğitim Öğretim Yılı İHO Taşıma İşiBeyvip Turizm Marketçilik Petrol Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi444.000 TL2 teklifHizmetKonya17 Tem 2026İKN 2025/1227920
- İşi
- İşi
- İlimiz Merkez Muhtelif Yerlerde 10000 m3 Taş Duvar Yapım İşiBRT Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi12,4 milyon TL20 teklifYapımŞırnak17 Tem 2026İKN 2025/1208190
- Öğrencilerinin 8 Taşıma Merkezi Okula 34 Hat 39 (Araç) ile 17 İş Günü Taşınması İşi
- 2025-2026 Eöy Okul Pansiyonuna Somun Ekmek
- 433 Araç ile 185 İş Günü ve 20 Rehber Personel ile 260 İş Günü Taşınması İşi
- 23 Mahalle ve 72 Köyde Bulunan İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Dağıtımı Hizmet Alımı İşiAzizoğlu Nakliyat İnşaat Petrol Temizlik Gıda İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL3 teklifHizmetMuş17 Tem 2026İKN 2025/1025935
- Yapılması İşiVD Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL2 teklifHizmetAnkara17 Tem 2026İKN 2024/1530431
- Alınan Yerleşim Yerlerinden 02/09/2019 Tarihinde Yapılan İhalede İstekli Bulunamayan Yerleşim Yerleri İkinci İhalesiSınırlı Sorumlu Azdavay Ulaş Minübüscüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi.48.960 TL1 teklifHizmetKastamonu17 Tem 2026İKN 2019/424800
- Onarım İşiTokat Yıldızlar İnşaat Hizmet Alımı Hayvancılık Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL3 teklifYapımTokat16 Tem 2026İKN 2026/997832
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.