Yedek Parça Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 3
Yedek Parça sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 153 sonuçlanmış ihale — 3 sayfa.
- 3 Kısım Çocuk Oyun Grubu 4 Kısım EPDM Zemin Kaplama ve 5 Kısım Oyun Grubu Yedek Parça Alım İşi
- MTU Yedek Parça AlımıRolls Royce Solutıons Enerji Deniz ve Savunma Anonim Şirketi12.175 TL2 teklifMalYedek Parça9 Tem 2026İKN 2026/1239426
- Volvo Penta Yedek Parça Alımı
- Yedeklerinin Teknik Şartnameye ve İşletme Koşullarına Uygun Olarak Teslimi Mal Alımı
- Isıtıcı ve Çadır Yedek Parça AlımıKızılay Barınma Sistemleri Anonim Şirketi4,6 milyon TL3 teklifMalİstanbulYedek Parça8 Tem 2026İKN 2026/808566
- Makine Parkına Ait Araçlarda Kullanılmak Üzere Yedek ParçaGold27 Otomotiv Taşımacılık Oto Kiralama Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi34 milyon TL3 teklifMalGaziantepYedek Parça8 Tem 2026İKN 2026/738827
- Engelli Araçların Tamiri İçin Yedek Parça
- Bahçe Makinaları Yedek Parçaları AlımıYavuz Kaplan Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi564.315 TL5 teklifMalDenizliYedek Parça7 Tem 2026İKN 2026/946576
- Çocuk Oyun Grubu ve Yedek Malzemeleri Mal AlımıMerida Park Ekipmanları ve Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi7,8 milyon TL2 teklifMalSamsunYedek Parça7 Tem 2026İKN 2026/884325
- Gaziray Projesi Interıor Lamb Yedek Malzeme (48 Adet)
- (Parça Dahil)Diyana Gıda Madencilik Uluslararası Taşımacılık Orman Ürünleri Petrol İnşaat Sanayi ve Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi1,8 milyon TL1 teklifHizmetŞırnakYedek Parça7 Tem 2026İKN 2026/1054589
- Kontrol Şube Müdürlüğü Hava Kalitesi Ölçüm İstasyonlarındaki Cihazlar İçin Sarf ve Yedek Parça AlımıECO Norm Teknik Servis Hizmetleri Pazarlama Çevre ve İş Güvenliği Teknolojileri Telekominikasyon Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi285.000 TL2 teklifMalAnkaraYedek Parça6 Tem 2026İKN 2026/822421
- Parçaları AlımıMercan Plastik-Sulama-Peyzaj- İnşaat Malzemeleri İmalat, İhracat, İthalat ve Pazarlama Taahhüt Ticaret Limited Şirketi8,2 milyon TL6 teklifMalSamsunYedek Parça6 Tem 2026İKN 2026/754003
- 92 Kalem Çeşitli Tip Elektronik Yedek Parça Alım İşiOrbitel Telekomünikasyon İletişim Hizmetleri Dış Ticaret Limited Şirketi926.000 TL11 teklifMalAnkaraYedek Parça6 Tem 2026İKN 2026/752729
- MTB 36 ST Hidrolik Kırıcı ve Yedek Ucuİnan Makina Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi911.700 TL1 teklifMalYedek Parça3 Tem 2026İKN 2026/946284
- Çocuk Oyun Grubu ve Yedek Parça Alınması İşiIrmak Oyuncak Park ve Bahçe Elemanları Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi27,8 milyon TL4 teklifMalAnkaraYedek Parça3 Tem 2026İKN 2026/878180
- Oyun Grubu İçin Yedek Parça AlımıPolfisan Kent Mobilyaları İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,7 milyon TL3 teklifMalSamsunYedek Parça3 Tem 2026İKN 2026/837767
- Yedek Parça Temini
- İsvm Bileşenleri Parçalı Bakım OnarımTürk Telekomünikasyon Anonim Şirketi7,7 milyon TL9 teklifHizmetİstanbulYedek Parça3 Tem 2026İKN 2026/545149
- Parça Mal AlımıNetkur Bilgi Teknolojileri İletişim Yazılım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi112.500 TL5 teklifMalAnkaraYedek Parça2 Tem 2026İKN 2026/97638
- Üniti Yedek Parça Alım İhalesiMetro Diş Deposu Tıbbi Malzemeler İthalat ve İhracat Limited Şirketi762.000 TL6 teklifMalİstanbulYedek Parça2 Tem 2026İKN 2026/723729
- 22 Kalem Mekanik Kısmı Yedek ParçaÖzdemir Otomotiv Ticaret Sanayi Limited Şirketi3,1 milyon TL7 teklifMalAntalyaYedek Parça2 Tem 2026İKN 2026/586975
- 7 Kalem Yedek Malzeme Temini
- 15 Çeşit Jest Yedek Parça Alımı
- 1 Kalem Teleferik Yedek Parça TeminiAlpinetech Mühendislik Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi835.000 TL2 teklifMalYedek Parça2 Tem 2026İKN 2026/1121209
- Muhtelif Miktarlardaki 7800 Parça İşin Temini ve İşlenmesi İşi
- 3 Kalem Yedek Parça Alımı
- 5 Kısım Otokar Yedek Parça AlımıAydan Otomotiv Elektrik İnşaat ve Yedek Parça Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL4 teklifMalErzurumYedek Parça1 Tem 2026İKN 2026/743230
- Yedek Parça Alımı İşiTK Asansör Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi7,4 milyon TL3 teklifMalİstanbulYedek Parça30 Haz 2026İKN 2026/828390
- Parça ve Tüketim İhalesiMedikal-İş Hastahane Labaratuvar Cihaz ve Aletleri İthalat Taahhüt Mümessillik Ticaret Limited Şirketi218.000 TL20 teklifMalKonyaYedek Parça30 Haz 2026İKN 2026/572497
- Biyomedikal Tüketim Sarf ve Yedek Parça Malzeme AlımıChim Kimyevi Maddeler Endüstri Mühendislik Yazılım Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL32 teklifMalDenizliYedek Parça30 Haz 2026İKN 2026/173871
- PE100 Boru ve Ek Parçaları AlımıTuranlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi25,7 milyon TL6 teklifMalKocaeliYedek Parça30 Haz 2026İKN 2026/1016123
- Sinyalizasyon Sistemi Yedek Parça Malzemeleri Alımı
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.