Tekstil Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Tekstil sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 269 sonuçlanmış ihale — 5 sayfa.
- 2023 Yılı Özel Güvenlik Personeli İçin Yazlık Ayakkabı Alımı
- 2023 Yılı Yazlık Üniforma Alımı İşi
- Koruyucu Giyim Malzemesi
- 2026 Yılı İşçi /Bekçi Yazlık Koruyucu Giyim Eşyası Mal Alımı
- "22 Kalem Muhtelif Sayıda Giyim Malzemesi" Satın Alınacaktır
- Başkanlığı İhtiyacı "63 Kalem Muhtelif Sayıda Yazlık/Kışlık Giyim ve Kişisel Koruyucu Donanım Malzemesi" Satın Alınacaktır
- Kışlık İş Kıyafetleri ve Kışlık İş Ayakkabıları Mal Alımı
- Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi
- 21. Bölge Giyecek Alımları (Koruyucu Giyim Malzemesi Alımı)
- 2026 Yılı Sürekli İşçi İşbaşı Giyim ve Ekipmanlarını Mal Alımı
- Kullanılmak Üzere İş Kıyafeti Alımı İşi
- Koruyucu Giyim Malzemesi
- 2026 Yılı Personel Kıyafeti Alımı
- Güvenlik Görevlileri İçin Kıyafet Alımı İşi
- Güvenlik Görevlilerine Üniforma Alımı
- DSİ 17 Bölge Müdürlüğü (Van) Koruyucu Giyim Malzemesi
- Şirket Personelleri İçin Kışlık İş KıyafetiBilişim Organizasyon ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi17,4 milyon TL4 teklifMalTekstil6 Ağu 2026İKN 2026/1461179
- Hizmete Yeni Açılacak Yurtlara Ayakkabılık Alım İşi
- 2026 Yılı Özel Güvenlik Görevlisi Personeli Kıyafeti
- 2026 Yılı Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Alımı
- (Yazlık-Kışlık) Kıyafet Alımı
- 2026 Yılı Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Alımı
- Özel Güvenlik Personeli İçin Ayakkabı Temini
- 2026 Yılı Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Alımı
- 45 Kalem Sürekli İşçi Kıyafet Alımı
- Bakım Merkezlerinde Kalan Engelliler İçin Alınacak Muhtelif Yazlık Kıyafet AlımıAyakkabı Taşımacılık Otomotiv İnşaat Temizlik Turizm İmalat İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi662.430 TL1 teklifMalTekstil3 Ağu 2026İKN 2026/1253115-7
- Bakım Merkezlerinde Kalan Engelliler İçin Alınacak Muhtelif Yazlık Kıyafet AlımıAyakkabı Taşımacılık Otomotiv İnşaat Temizlik Turizm İmalat İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi575.200 TL1 teklifMalTekstil3 Ağu 2026İKN 2026/1253115-6
- Bakım Merkezlerinde Kalan Engelliler İçin Alınacak Muhtelif Yazlık Kıyafet AlımıAyakkabı Taşımacılık Otomotiv İnşaat Temizlik Turizm İmalat İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi128.270 TL1 teklifMalTekstil3 Ağu 2026İKN 2026/1253115-5
- Bakım Merkezlerinde Kalan Engelliler İçin Alınacak Muhtelif Yazlık Kıyafet AlımıAyakkabı Taşımacılık Otomotiv İnşaat Temizlik Turizm İmalat İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi527.450 TL1 teklifMalTekstil3 Ağu 2026İKN 2026/1253115-4
- Bakım Merkezlerinde Kalan Engelliler İçin Alınacak Muhtelif Yazlık Kıyafet AlımıAyakkabı Taşımacılık Otomotiv İnşaat Temizlik Turizm İmalat İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi248.700 TL1 teklifMalTekstil3 Ağu 2026İKN 2026/1253115-3
- Bakım Merkezlerinde Kalan Engelliler İçin Alınacak Muhtelif Yazlık Kıyafet AlımıAyakkabı Taşımacılık Otomotiv İnşaat Temizlik Turizm İmalat İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2 milyon TL1 teklifMalTekstil3 Ağu 2026İKN 2026/1253115-2
- Bakım Merkezlerinde Kalan Engelliler İçin Alınacak Muhtelif Yazlık Kıyafet AlımıAyakkabı Taşımacılık Otomotiv İnşaat Temizlik Turizm İmalat İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi655.552 TL1 teklifMalTekstil3 Ağu 2026İKN 2026/1253115-1
- Güvenlik Personelleri İçin Muhtelif Cins ve Adetlerde Yazlık ve Kışlık İş Kıyafeti Alımı
- 2026 Yılı Özel Güvenlik Görevlisi Personeli Üniforma Alımı
- İşletme Müdürlüklerinde Çalışan Memur Personellere Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemelerinin Satın Alınması İşi
- Kışlık İş Kıyafeti AlımıPazarlama Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi2,8 milyon TL3 teklifMalTekstil31 Tem 2026İKN 2026/1410619
- Personeller İçin Yazlık Kıyafet Alımı
- Personeller İçin Yazlık Kıyafet AlımıNakliyat İnşaat Gıda Tarım Tekstil Turizm Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi686.371 TL3 teklifMalTekstil31 Tem 2026İKN 2026/1230240
- Zip Perde, Alüminyum Doğrama Kapı ve Pencere Alımı
- Bingöl Üniversitesi Özel Güvenlik Personeline Kıyafet Alımı
- 2026 Yılı Özel Güvenlik Görevlisi Üniforması Alımı
- 2026 Yılı Yazlık İşçi Giyim ve Koruma Malzemeleri
- SEM Kıyafet Yardımı Alımı İşi
- Güvenlik Kıyafet Alım İşi
- 77 Kalem Yazlık Koruyucu İş Kıyafeti Alım İşi
- Resmi Kıyafet Alımı
- Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi
- DSİ 3 Bölge Müdürlüğü Koruyucu Giyim Malzemesi
- Yazlık Personel Ayakkabısı Alımı
- Muhtelif Tekstil Malzemeleri Alımı
- Güvenlik Personeli Üniforma
- Isıya Dayanıklı İtfaiyeci Kıyafet Takımı Alımı
- Gülen Yüzler - Kumaş
- Ek Personel KıyafetiYeni Trend Hazır Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi11.910 TL1 teklifMalTekstil28 Tem 2026İKN 2026/1389401
- Yazlık İş Güvenliği Ayakkabısı Alımı
- 2 Kısım 63 Kalem Kolluk Görev Kıyafeti Alımı
- 2026 Yılı Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Alımı
- Stor Perde Temizliği Hizmet Alımı
- Ayakkabısı AlımıARD Grup Kumaşçılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,7 milyon TL4 teklifMalTekstil28 Tem 2026İKN 2026/1058480
- 5 Kısım Kıyafet Alım İhalesi
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.