Kamu İhale Sonuçları Arşivi — Sayfa 290
EKAP sonuç bültenlerinden günlük derlenen tam arşiv — kazanan firma, sözleşme bedeli, teklif sayısı ve sektör kırılımı. Toplam 17.350 sonuçlanmış ihale — 290 sayfa.
- Birecik Adalet Binası Yapım İşiDoğuş Makina Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi427 milyon TL20 teklifYapımŞanlıurfa30 Haz 2026İKN 2025/2458513
- Trafo Merkezleri İçin Yedek Parça AlımıABB Elektrik Sanayi Anonim Şirketi70.535 TL3 teklifMalElektrik ve Elektronik30 Haz 2026İKN 2025/2030416
- Sinyalizasyon Sistemi Yedek Parça Malzemeleri Alımı
- Kuruluşların 01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arası Malzeme Dahil Yemek Hazırlama ve Dağıtımı
- Kuruluşların 01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arası Malzeme Dahil Yemek Hazırlama ve DağıtımıHizmetleri Tekstil Özel Eğitim Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,9 milyon TL20 teklifHizmetGıda ve İçecek30 Haz 2026İKN 2025/1524920-25
- 1234 Temel Eğitim Öğrencisinin 21 Taşıma Merkezi Okula 74 Hat (74 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
- İş Makinası Kiralama Hizmet Alım İşiGazioğlu Nakliyat İnşaat Temizlik Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi28,3 milyon TL18 teklifHizmetMuşSanayi Makina Bakım-Onarım30 Haz 2026İKN 2025/1091499
- 23 Taşıma Merkezi Okul/Kurum/Sınıflara 46 Hat (46 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
- 11 Ay Süre ile 5 Personel Hizmet AlımıKartem Sosyal Hizmetler İnşaat Oto Kiralama Turizm Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL1 teklifHizmetÇanakkale30 Haz 2026İKN 2025/1006341
- 1 Adet Mobil X-Ray Bagaj Kotrol Cihazı
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.