Kamu İhale Sonuçları Arşivi — Sayfa 27
EKAP sonuç bültenlerinden günlük derlenen tam arşiv — kazanan firma, sözleşme bedeli, teklif sayısı ve sektör kırılımı. Toplam 15.647 sonuçlanmış ihale — 261 sayfa.
- Meram Müftülük Binası Kaba İnşaatı Yapımı İşiAbdurrahmanoğlu İnşaat Petrol Nakliye Otomotiv Turizm Sosyal Hizmetler İthalat İhracat Limited Şirketi40,1 milyon TL7 teklifYapımDiyarbakırİnşaat ve Yapı Malzemeleri25 Ağu 2026İKN 2026/1117714
- Sürücülü Araç Kiralama
- Keçili Kanalı 2'nci Etap 5'inci Köprü Yapım İşiHalpek İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi134,3 milyon TL7 teklifYapımAnkara25 Ağu 2026İKN 2026/1113539
- Personeli ve Tabildot Hizmet Alım İşiOYAK Pazarlama Hizmet ve Turizm Anonim Şirketi33,4 milyon TL9 teklifHizmetİstanbul25 Ağu 2026İKN 2026/1112629
- Edilmesi Hizmet Alımı İşiHEL Taş Nakliyat İnşaat Gıda Turizm Petrol ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi19,1 milyon TL6 teklifHizmetİzmir25 Ağu 2026İKN 2026/1107617
- 1 Adet Adsorpsiyon Cihazı (BET)ATS Elektronik Servis Ticaret Limited Şirketi4,5 milyon TL1 teklifMal25 Ağu 2026İKN 2026/1105779
- MürekkepZafer Büro Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi775.000 TL3 teklifMal25 Ağu 2026İKN 2026/1104334
- Edilmesi
- Satın Alınması İşi
- 24 Ay Süreli Personel Taşıma Hizmeti AlımıTurtaş Taşımacılık ve Turizm Limited Şirketi91,6 milyon TL23 teklifHizmetİstanbul25 Ağu 2026İKN 2026/1097273
- Katlanabilir Sandalye Alımı
- Hazırlanması Hizmet AlımıLimited Şirketi5 milyon TL3 teklifHizmet25 Ağu 2026İKN 2026/1094316
- Motorin 70000,00 Litre Motor Yağı 1000,00 LitreAlfa Yalova İnşaat Taahhüt Mimarlık Müşavirlik Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5 milyon TL1 teklifMalYalovaEnerji ve Enerji Ekipmanları25 Ağu 2026İKN 2026/1094295
- Kılavuzuna Uygun Hale Getirilme Yapım İşi
- Frensiz El Bagaj ArabasıBilmas Teknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi9 milyon TL3 teklifMalAnkara25 Ağu 2026İKN 2026/1089291
- Kullanılmak Üzere İş Sağlığı ve Güvenliği Malzemelerinin Alım İşi
- Tadilat ve Tamirat İşiÇilingiroğlu İş Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi18,2 milyon TL8 teklifYapımİstanbulİnşaat ve Yapı Malzemeleri25 Ağu 2026İKN 2026/1078722
- Kanalizasyon İmalatlarında Kullanılmak Üzere Parke, Bordür, Beton Temini ve İşçiliği Yapım İşi
- Onarım Malzemeleri Mal Alımı İşiB.S.M. Su Kontrol Sistemleri Kalıp ve Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi22,4 milyon TL3 teklifMalBursa25 Ağu 2026İKN 2026/1075577
- ve Tabildot Hizmet Alım İşi
- Organizasyonu Hizmet Alımı İşiZirve Eğitim Kursları Teknoloji ve İletişim Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi22,8 milyon TL3 teklifHizmetİstanbul25 Ağu 2026İKN 2026/1058582
- Beton Püskürtme ve Harç Makinesi Yedekleri
- 76 Kalem Muhtelif Otobüsler İçin Kanal Kaynak Malzemeleri
- İhalesiProdes Grup Bilgisayar Yazılım Bilişim İnşaat Hizmetleri Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi83,4 milyon TL4 teklifMalAnkara25 Ağu 2026İKN 2026/1045455
- Mal Alımı İhalesiNgtech Bilgi ve İletişim Teknolojileri Anonim Şirketi218,8 milyon TL4 teklifMalİstanbul25 Ağu 2026İKN 2026/1042282
- Otobüs Durağı Alımı
- 2026 Yılı Sürekli İşçi Kıyafeti
- Ekmek Fırını Kurulması İçin Malzeme ve Ekipman Alımı
- 241 Kalem Kimyasal ve Standart MalzemeBioneks Bioteknoloji ve Kimyasal Analiz Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi259.050 TL7 teklifMalBursaKimya Sanayi25 Ağu 2026İKN 2026/1014726
- 36 Ay Süreli Sonuç Karşılığı Laboratuvar (Hemoglobin Varyant Analizi Testi) Hizmet Alımı İhalesiNofmed Tıbbi Malzemeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi15,9 milyon TL2 teklifHizmetDiyarbakırİlaç ve Medikal Cihaz25 Ağu 2026İKN 2026/1011905
- Müdürlüğü İhtiyacı 4 Kısım 10 Kalem Sıfır Atık EkipmanıTimtaş Yönetim Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi357.000 TL1 teklifMal25 Ağu 2026İKN 2026/1011398
- İlaç Alımı (Tekrar) AlımıFarmako Eczacılık Anonim Şirketi133.512 TL1 teklifMalİlaç ve Medikal Cihaz25 Ağu 2026İKN 2026/1009305
- İlaç Alımı (Tekrar) AlımıPolifarma İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi7,1 milyon TL15 teklifMalİlaç ve Medikal Cihaz25 Ağu 2026İKN 2026/1009302
- İlaç Alımı (Tekrar) AlımıYeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi288.374 TL7 teklifMalİlaç ve Medikal Cihaz25 Ağu 2026İKN 2026/1009236
- İlaç Alımı (Tekrar) AlımıSNT Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi3.371 TL2 teklifMalİlaç ve Medikal Cihaz25 Ağu 2026İKN 2026/1009207
- Biyomedikal Sarf Malzeme Alımı2S Grup Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi101.500 TL11 teklifMalİstanbul25 Ağu 2026İKN 2026/1006008
- Soğutma Sistemi Onarım İşiArgeplus Enerji Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL5 teklifYapımİstanbul25 Ağu 2026İKN 2025/559123
- Kent Lokantaları İçin Gıda ve Temizlik Malzemesi AlımıKadirli Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi10,7 milyon TL3 teklifMalGıda ve İçecek25 Ağu 2026İKN 2025/274676
- Başmüdürlüklerine Bağlı İşyerlerine 10,000 Ton (+ %20 Opsiyon) Dökme Arpa Karayolu Taşıma İşiLimited Şirketi15,4 milyon TL5 teklifHizmet25 Ağu 2026İKN 2025/1827324
- Başmüdürlüklerine Bağlı İşyerlerine 10,000 Ton (+ %20 Opsiyon) Dökme Arpa Karayolu Taşıma İşiLimited Şirketi15,4 milyon TL5 teklifHizmet25 Ağu 2026İKN 2025/1811500
- 16 Adet Hayvan Gölgeliği ve 22 Adet Sıvat Yapım İşiSerkan Yentürk6 milyon TL10 teklifYapımDiyarbakırTarım ve Hayvancılık Ekipmanları25 Ağu 2026İKN 2025/1366641
- Ardahan Devlet Hastanesi Bakım Onarım İşi (Markiz Yapımı)Mustafa Ünal Kıraç, Hira İnşaat Malzemeleri Mimarlık Mühendislik Eğitim Hizmetleri Emlak Danışmanlığı İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı1,4 milyon TL3 teklifYapımErzurum25 Ağu 2026İKN 2025/1085086
- Yapı İşiMKN Karahan İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi31,7 milyon TL26 teklifYapımHatayİnşaat ve Yapı Malzemeleri25 Ağu 2026İKN 2025/1004430
- (Ocak, Şubat, Mart) Mamul Yemek
- Muhtelif İlçeler-1 Doğal Gaz Boru HatlarıDimsa Yapı Makina Sanayi ve Ticaret Limi Ted Şirketi2,4 milyon TL4 teklifYapımHatayEnerji ve Enerji Ekipmanları25 Ağu 2026İKN 2016/416814
- Bursa İli Osmangazi İlçesi Heykel Valilik Binası RestorasyonuGürayhan İnşaat Taahhüt Ticaret ve San.Ltd.Şti.899.993 TL4 teklifYapım25 Ağu 2026İKN 2015/30725
- Restorasyonu Uygulama İşiSanayi ve Ticaret Limited Şirketi884.900 TL27 teklifYapım25 Ağu 2026İKN 2014/166617
- SEGBİS Uç Sistem (Tip-2)Verify Veri İletişimi ve Enformasyon Teknolojisi Anonim Şirketi44,6 milyon TL5 teklifMalAnkara24 Ağu 2026İKN 2026/988214
- ve Derinkuyu İlçe Emniyet Amirliği Hizmet Binaları İkmal İnşaatı Yapım İşiTimya Mühendislik Limited Şirketi, İlyas Sosan İlsan Mühendislik ve Yapı İnşaat İş Ortaklığı623,5 milyon TL10 teklifYapımRizeİnşaat ve Yapı Malzemeleri24 Ağu 2026İKN 2026/987834
- Okul Sıra Takımı AlımıTuna Pres Ofis ve Mobilya Ekipmanları Metal Medikal Makina İnşaat İmalat İthalat İhracat Ticaret Sanayi Limited Şirketi77 milyon TL15 teklifMalSamsun24 Ağu 2026İKN 2026/972037
- AlımıŞirketi26.989 TL21 teklifMal24 Ağu 2026İKN 2026/967194
- Nisan 2026 AlımıAğaoğlu Tıbbi Sağlık Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi.12.266 TL7 teklifMal24 Ağu 2026İKN 2026/967180
- Nisan 2026 AlımıTMT Tıbbi Medikal Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi109.851 TL9 teklifMal24 Ağu 2026İKN 2026/967179
- AlımıMediplus Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi515.940 TL9 teklifMal24 Ağu 2026İKN 2026/967167
- Alımıİstimeks İstanbul İthalat İhracat Dış Ticaret Limited Şirketi220.010 TL19 teklifMal24 Ağu 2026İKN 2026/967137
- Nisan 2026 AlımıÖmür Nemli5.277 TL4 teklifMal24 Ağu 2026İKN 2026/967125
- Nisan 2026 AlımıŞirketi62.779 TL6 teklifMal24 Ağu 2026İKN 2026/967124
- Nisan 2026 (Tekrar) AlımıBioset Sağlık Gereçleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi6.709 TL11 teklifMal24 Ağu 2026İKN 2026/965532
- Nisan 2026 (Tekrar) AlımıSerenity Tıbbi Ürünler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi32.389 TL14 teklifMal24 Ağu 2026İKN 2026/965531
- (Tekrar) AlımıDanışmanlık Hizmetleri Ticaret ve Sanayi İthalat ve İhracat Limited Şirketi26.940 TL9 teklifMal24 Ağu 2026İKN 2026/965519
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.