Elektrik ve Elektronik Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 8
Elektrik ve Elektronik sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 450 sonuçlanmış ihale — 8 sayfa.
- İlçelerinde Bulunan 109 Köyde Yapılan Kırsal Konutlar İçin 16 Paket Elektrik Dağıtım Tesisleri Yapım İşi
- İşyeri Yangın Sigortası AlımıMLB Sigorta Acentelik Hizmetleri Limited Şirketi3 milyon TL5 teklifHizmetElektrik ve Elektronik2 Tem 2026İKN 2026/941194
- Afyonkarahisar Merkez 4 Okul Elektrik Onarım İşiUşak Reform Elektrik İnşaat Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL7 teklifYapımUşakElektrik ve Elektronik2 Tem 2026İKN 2026/918416
- Elektrik İşiBeydoğanoğlu Yapı İnşaat Mimarlık Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL2 teklifHizmetErzurumElektrik ve Elektronik2 Tem 2026İKN 2026/911434
- Orman Yangınlarıyla Mücadelede Çalıştırılacak Hükümlü Personel İçin Özel Bütçe Ödenekli Servis Hizmet Alım İşiKara Otobüs İşletmesi Turizm Nakliyat İnşaat Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL6 teklifHizmetMersinElektrik ve Elektronik2 Tem 2026İKN 2026/865803
- Yangın Söndürme Sistemi Yapım İşi
- Atma Otomasyonu ve Sistem Loglarının İzlenmesi Hizmet AlımıMonad Yazılım Bilgisayar Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi21,3 milyon TL2 teklifHizmetAnkaraElektrik ve Elektronik2 Tem 2026İKN 2026/847157
- Elektrik Malzemesi Alımı
- Alan Yangın Söndürme İşçiliği ve Minibüs Kiralama Hizmet Alımı İşiÖzar Ormancılık İnşaat Hafriyat Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi10 milyon TL6 teklifHizmetOsmaniyeElektrik ve Elektronik2 Tem 2026İKN 2026/788366
- Elektrik Malzemesi Alımı
- Yangın Hidrant Hatları Malzeme AlımıAhmet Ceyhan Mühendislik Müşavirlik İnşaat Elektrik Doğalgaz Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,5 milyon TL2 teklifMalAnkaraElektrik ve Elektronik2 Tem 2026İKN 2026/1072608
- Değiştirilmesi Maksadıyla Kullanılmak Üzere DND Sistemi ve Elektronik Kartlı Kapı Kilit Sistemi ile Kapı Kol Seti Alımı
- 90W LED Armatür AlımıPedaş Elektrik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi50.673 TL5 teklifMalElektrik ve Elektronik2 Tem 2026İKN 2026/1007831
- JeneratörEND Power Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL6 teklifMalAdanaElektrik ve Elektronik1 Tem 2026İKN 2026/930703
- Kamerası Takılması
- Elektronik Malzemeleri Alımı İşiSorjet İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi4,6 milyon TL3 teklifMalYozgatElektrik ve Elektronik1 Tem 2026İKN 2026/789368
- Kullanılmak Üzere Yangın Söndürme Malzemeleri, Kişisel Koruyucu Donanım Malzemeleri ve Köpük Konsantresi Alımı
- 35 Adet Jeneratör Bakım ve Onarım Yapılması İşi
- Su Sayacı ve Malzeme Alım İşiSelim Karataş İnşaat Mühendislik1,8 milyon TL7 teklifMalAğrıElektrik ve Elektronik30 Haz 2026İKN 2026/913300
- 12 Aylık Pos Otomasyon Sistemi Hizmeti AlımıVeri Yazılım Proje Danışmanlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi6,3 milyon TL1 teklifHizmetİzmirElektrik ve Elektronik30 Haz 2026İKN 2026/900601
- Ortaokul + Lise Binasının Muhtelif Elektrik Tadilatı ile Yangın Alarm Sistemi Onarım Yapım İşleriSüleymanoğulları Mühendislik İnşaat Taahhüt Elektrik Plastik Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi372.000 TL9 teklifYapımSinopElektrik ve Elektronik30 Haz 2026İKN 2026/897055
- Elektrik Tesisleri 1 Seviye Bakım İşiBaşarsoft Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi4,9 milyon TL1 teklifHizmetAnkaraElektrik ve Elektronik30 Haz 2026İKN 2026/844618
- 58 Kalem Jeneratör Yedek Parçası Alımı
- Elektrik Malzemesi AlımıHenka Pano Elektrik İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi3,6 milyon TL4 teklifMalİstanbulElektrik ve Elektronik30 Haz 2026İKN 2026/824037
- Elektrikli Banliyö Tren Seti Projesi Boji Damperleri (3 Kalem)Gürmak Amortisör Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi184.320 TL1 teklifMalElektrik ve Elektronik30 Haz 2026İKN 2026/822720
- Yol Yapım Çalışmalarına Engel Olan, Emniyet Mesafesini İhlal Eden Elektrik Direklerinin Deplasesinin Yapılması İşi
- Ses, Işık ve Elektronik Malzeme AlımıErzurum Kültür Turizm Eğitim Reklam ve Sanat Ürünleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi4,5 milyon TL1 teklifMalErzurumElektrik ve Elektronik30 Haz 2026İKN 2026/748019
- Raylı Sistemler UPS Temini İşiGEST Ölçüm ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi150 milyon TL1 teklifMalİstanbulElektrik ve Elektronik30 Haz 2026İKN 2026/702067
- Elektrikli El Kurutma Makinesi AlımıGıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi12.402 TL2 teklifMalElektrik ve Elektronik30 Haz 2026İKN 2026/1149818
- Trafo Merkezleri İçin Yedek Parça AlımıABB Elektrik Sanayi Anonim Şirketi70.535 TL3 teklifMalElektrik ve Elektronik30 Haz 2026İKN 2025/2030416
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.