Tekstil Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 5

Tekstil sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 269 sonuçlanmış ihale5 sayfa.

  1. Yağmurluk Kumaşı ve Yan Malzeme
    YSS Fermuar Tekstil Aksesuar ve İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,3 milyon TL8 teklifMalİstanbulTekstil2 Tem 2026İKN 2026/705639
  2. Kurumsal Kimlik Kıyafet Alımı
    Serdar Makine Sanayi ve Tekstil Ticaret Limited Şirketi10,6 milyon TL4 teklifMalTrabzonTekstil2 Tem 2026İKN 2026/536296
  3. 9 Kalem Tekstil Malzemesi
    Mafaoğulları Sağlık Tekstil İnşaat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi264.200 TL5 teklifMalAnkaraTekstil2 Tem 2026İKN 2026/456224
  4. 2026 Yılı Sağlık İşleri Personellerine Yazlık Kıyafet Alım İşi
    Elvaris İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi800.944 TL3 teklifMalTekstil2 Tem 2026İKN 2026/1118018
  5. Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemeleri
    Tacer Perakende Tekstil Limited Şirketi662.700 TL3 teklifMalAnkaraTekstil2 Tem 2026İKN 2026/1030589
  6. Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemeleri
    Tacer Perakende Tekstil Limited Şirketi796.500 TL2 teklifMalAnkaraTekstil2 Tem 2026İKN 2026/1012983
  7. 2026 Yılı Sürekli İşçi Kıyafet Alımı
    Selayda Tekstil Giyim Basın Yayın İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,8 milyon TL4 teklifMalDenizliTekstil2 Tem 2026İKN 2025/1729528
  8. 2026 Yılı İçin Yazlık Giyim, İç Giyim, Spor Ayakkabı, Yazlık Ayakkabı ve Terlik Malzemesi Alımı
    Kasım Daşkın999.000 TL2 teklifMalTekstil1 Tem 2026İKN 2026/858822-6
  9. 657 Sayılı Kanuna Tabi Çalışan Personel Kıyafeti İhalesi
    Aydın Grup Endüstriyel İş Kıyafetleri İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL5 teklifMalAnkaraTekstil1 Tem 2026İKN 2026/737798
  10. Kışlık İş Giyimi Alımı
    Mercan Giyim ve Sosyal Hizmetler Limited Şirketi4,9 milyon TL11 teklifMalİstanbulTekstil1 Tem 2026İKN 2026/192868
  11. 2026 Yılı Başakşehir Tesis Personellerine Yazlık Kıyafet Alım İşi
    Elvaris İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi3,2 milyon TL3 teklifMalTekstil1 Tem 2026İKN 2026/1099686
  12. İzmir Çevre Yolu Çiğli Kavşağı Gürültü Perdesi Yapılması İşi
    Hatko Erdem Mühendislik Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi55,6 milyon TL3 teklifYapımHatayTekstil30 Haz 2026İKN 2026/985762
  13. Müdürlüğünün 13 Kalem Engelli Kıyafet
    Bisimeta Tekstil Ayakkabı Temizlik Kırtasiye Hırdavat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL1 teklifMalAnkaraTekstil30 Haz 2026İKN 2026/926903
  14. Kıyafet Alım İşi
    Furas Makina Bakım Onarım Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL2 teklifMalOsmaniyeTekstil30 Haz 2026İKN 2026/907468
  15. Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemeleri
    Teta Kurumsal Hizmetler Bilişim Anonim Şirketi1,1 milyon TL1 teklifMalAnkaraTekstil30 Haz 2026İKN 2026/902303
  16. 2026 Yılı İçin Yazlık Giyim, İç Giyim, Spor Ayakkabı, Yazlık Ayakkabı ve Terlik Malzemesi Alımı
    Kasım Daşkın239.750 TL2 teklifMalTekstil30 Haz 2026İKN 2026/858822-8
  17. 2026 Yılı İçin Yazlık Giyim, İç Giyim, Spor Ayakkabı, Yazlık Ayakkabı ve Terlik Malzemesi Alımı
    Kasım Daşkın722.000 TL2 teklifMalTekstil30 Haz 2026İKN 2026/858822-1
  18. Personeli İçin Kıyafet Alımı
    Mehmet Çondur3,3 milyon TL8 teklifMalAntalyaTekstil30 Haz 2026İKN 2026/855878
  19. 2026 Yılı Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Alım İşi
    Örtimur İş Güvenliği ve Korunma Teknolojileri Danışmanlık Eğitim Hizmetleri Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi4,1 milyon TL4 teklifMalAnkaraTekstil30 Haz 2026İKN 2026/816132
  20. Hastanemiz 6 Kısım 4/D Personel Kıyafeti Mal Alım İşi İhalesi
    Aydın Grup Endüstriyel İş Kıyafetleri İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi21.720 TL2 teklifMalAnkaraTekstil30 Haz 2026İKN 2026/799173
  21. 27 Kalem 7 Kısım Giyim Alımı
    Ercan Yalçın368.540 TL2 teklifMalBatmanTekstil30 Haz 2026İKN 2026/767015
  22. Kıyafet Mal Alımı
    Kıvanç Kimya Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi5,2 milyon TL5 teklifMalDüzceTekstil30 Haz 2026İKN 2026/687290
  23. 2026 Yılı Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Alımı
    MY Mağazacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi20,2 milyon TL5 teklifMalŞanlıurfaTekstil30 Haz 2026İKN 2026/611292
  24. Kimlik Kıyafet Alımı
    Aydın Grup Endüstriyel İş Kıyafetleri İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL2 teklifMalAnkaraTekstil30 Haz 2026İKN 2026/585485
  25. Halı, Koltuk ve Perde Yıkama ile Cam Temizliği Hizmet Alımı
    Adasa Temizlik İnşaat Organizasyon Eğitim ve Ticaret Limited Şirketi2,8 milyon TL3 teklifHizmetİstanbulTekstil30 Haz 2026İKN 2026/572797
  26. Personellerine Sağlık Bakanlığı Kurumsal Kimlik Kılavuzu Doğrultusunda Personel Kıyafeti Mal Alım İşi
    Sancak 1 Turizm Tekstil İnşaat Gıda Tıbbi Görüntüleme Sağlık Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,1 milyon TL2 teklifMalKarsTekstil30 Haz 2026İKN 2026/559905
  27. 7 Kısım Personel Kıyafet Alımı
    Kit Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi478.840 TL4 teklifMalManisaTekstil30 Haz 2026İKN 2026/334845
  28. 2026 Yılı Destek Hizmetleri Personellerine Yazlık Kıyafet Alımı
    Dış Ticaret Limited Şirketi3,6 milyon TL4 teklifMalTekstil30 Haz 2026İKN 2026/1088489
  29. 2026 Yılı Sünnet Kıyafeti Alım İşi
    Salim Karakaş2,6 milyon TL2 teklifMalİstanbulTekstil30 Haz 2026İKN 2026/1013634

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım