Boya ve Vernik Sektörü Kamu İhale Sonuçları
Boya ve Vernik sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 36 sonuçlanmış ihale.
- Epoksi, Poliüretan ve Alkid Boya Satın Alınması
- Şube Müdürlüğüne Boya ve Boya Malzemeleri Alımı
- Boya
- Termoplastik ve Çift Kompenantlı Boya ile Yatay İşaretleme Yapım İşiStil Trafik İşaretleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Alpaslan Günini Karakalem Mühendislik ve Ticaret, Stl Boya ve Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı399,9 milyon TL5 teklifYapımİstanbulBoya ve Vernik19 Ağu 2026İKN 2026/1117653
- Boyası Silimi, Termoplastik ve Çift Kompenantlı Boya ile Yatay İşaretleme Yapılması İşiBoyamak Boya Makinaları İnşaat Dekorasyon ve Dış Ticaret Mühendislik Anonim Şirketi5,4 milyon TL7 teklifYapımİzmirBoya ve Vernik18 Ağu 2026İKN 2026/1228106
- Boya ve Boya Malzemesi AlımıAlfa Özçelik Spor Hizmetleri Limited Şirketi1,8 milyon TL20 teklifMalAnkaraBoya ve Vernik18 Ağu 2026İKN 2026/1068581
- Boya ve Malzeme AlımıMEF Altyapı Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi1,1 milyon TL3 teklifMalSakaryaBoya ve Vernik17 Ağu 2026İKN 2026/1113223
- Albüm Nolu Kışla Camii İç ve Dış Cephe Boya Yapılması, 1976-KAD-BAR-024 Albüm Nolu Bakım Hangarı Kapısının Bakım ve Onarımının Yapılması
- ve Boya Tadilat Yapım İşi
- Dış Boya, Isı ve Su Yalıtımı, Korozyon, Drenaj ile Çeşitli Onarım, Tadilat ve Yenileme (2026)İslam Demir İSDEMİR Mühendislik3,8 milyon TL6 teklifYapımİstanbulBoya ve Vernik12 Ağu 2026İKN 2026/1122466
- Saruhanlı Belediyesi 2026 Yılı Boya ve Malzeme AlımıFMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi649.000 TL4 teklifMalİstanbulBoya ve Vernik7 Ağu 2026İKN 2026/1166686
- Malzemesi (Boya) Alımı İşi
- Boya, Kaynak ve Muhtelif Malzeme AlımıFMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2,7 milyon TL8 teklifMalDenizliBoya ve Vernik5 Ağu 2026İKN 2026/1077782
- METS 225 km/h Projesi Boya SistemiAxalta Boya Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi450.464 TL1 teklifMalBoya ve Vernik30 Tem 2026İKN 2026/245883
- Onarımı, B1, B2, B5 Ortak Hacim Boya İşlemleri ve İdaremizce Belirlenen 19 Adet Dairenin Bakım Onarımı İşiEren Restorasyon Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,8 milyon TL4 teklifYapımAnkaraBoya ve Vernik30 Tem 2026İKN 2026/1291351
- 2026 Yılı Boya Alımı
- Boya Sökücü AlımıBV Savunma ve Havacılık Ticaret Limited Şirketi8,6 milyon TL3 teklifMalBoya ve Vernik29 Tem 2026İKN 2026/1081549
- Alçı ve Boya İşlerinin YapılmasıAbbay Taşımacılık Otomotiv Kırtasiye Limited Şirketi78.000 TL4 teklifYapımSivasBoya ve Vernik24 Tem 2026İKN 2026/1059743
- 9 Kalem Boya ve Boya Malzemesi AlımıDüzce Keskin Yapı Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL3 teklifMalDüzceBoya ve Vernik16 Tem 2026İKN 2026/1075833
- ve Dış Cephe Boya Yapılması ile 5 Adet Blokta Asansör ve Teras Üzeri Zemin Yalıtımı İşi
- Bakanlığımız Merkez Kampüs Korkuluk Bakım Onarım ve Boya
- Trafik ve Boya Malzemesi Alımı
- Termoplastik ve Çift Kompenantlı Boya ile Yatay İşaretleme Yapılması İşiKisan Trafik Güvenliği Malzemeleri Üretim ve Uygulama Hizmetleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi475 milyon TL4 teklifYapımİstanbulBoya ve Vernik13 Tem 2026İKN 2026/953748
- 17 Kalem Boya Malzemesi AlımıYıldırım Global İnşaat Taşımacılık Gıda Yemek Temizlik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,6 milyon TL9 teklifMalAğrıBoya ve Vernik10 Tem 2026İKN 2026/771297
- 2026 Yılı Boya ve Yardımcı Malzeme ile Yol Çizgi Boyası AlımıCamtekma Geri Dönüşüm ve Cam Sanayi Anonim Şirketi4,3 milyon TL3 teklifMalİzmirBoya ve Vernik9 Tem 2026İKN 2026/942930
- 12 Kalem E5000 Lokomotif Boya MalzemesiKansaı Altan Boya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi7,9 milyon TL1 teklifMalBoya ve Vernik8 Tem 2026İKN 2026/859726
- Bayrampaşa Fabrikasına Muhtelif Boya Alımı İşiSavaş Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL3 teklifMalBoya ve Vernik7 Tem 2026İKN 2026/1229968
- Artvin İl Sağlık Müdürlüğü Dış Cephe Boya İşi
- Muhtelif Boya Malzemesi Alınması İşiMEF Altyapı Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi2 milyon TL3 teklifMalSakaryaBoya ve Vernik6 Tem 2026İKN 2026/910796
- Termoplastik ve Çift Kompenantlı Boya ile Performansa Dayalı Yatay İşaretleme Yapılması İşiYimtaş Mühendislik İnşaat Taahhüt Turizm ve Metal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Beşyol Yapı İnşaat Turizm Metal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı375,6 milyon TL4 teklifYapımİstanbulBoya ve Vernik6 Tem 2026İKN 2026/701425
- Boya MalzemesiArıntek Hırdavat Teknik Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL3 teklifMalAnkaraBoya ve Vernik2 Tem 2026İKN 2026/902384
- 2026 Yılı Boya Alım İşiArbilen Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi3,4 milyon TL3 teklifMalBayburtBoya ve Vernik2 Tem 2026İKN 2026/892096
- Çift Kompenantlı Boya ile Çizgi Çizilmesi
- 2001 EGZ-BET-146 Album Numaralı Tesısın Boya ve Çatı Onarımı İşi
- Termoplastik Boya (Performansa Dayalı) ve Çift Kompenantlı Boya ile Yatay İşaretleme Yapılması Yapımı İşiYoltekma Trafik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi238,5 milyon TL8 teklifYapımİzmirBoya ve Vernik30 Haz 2026İKN 2026/743961
- Aile Sağlığı Merkezleri İçin Boya ve Boya MalzemesiRibayer Tekstil İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi209.062 TL4 teklifMalBartınBoya ve Vernik30 Haz 2026İKN 2026/690394
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.