Bilişim ve Yazılım Teknolojileri Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 5

Bilişim ve Yazılım Teknolojileri sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 258 sonuçlanmış ihale5 sayfa.

  1. Kurumsal Yazılım Lisans Alımı İşi
    Koç Sistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi76,5 milyon TL2 teklifMalBilişim ve Yazılım Teknolojileri1 Tem 2026İKN 2026/852567
  2. Üstü Yön Levhası, Bilgi Levhası Yapılması ve Montajı
    Ortadoğu Yol Yapı Anonim Şirketi, Yasin Suiçer İş Ortaklığı101,6 milyon TL28 teklifYapımElazığBilişim ve Yazılım Teknolojileri1 Tem 2026İKN 2026/795103
  3. Bilişim Malzemeleri ve Sarf Malzemeleri Alımı
    Boss Bilişim Otomotiv İnşaat Hırdavat Kırtasiye Yayıncılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi34,9 milyon TL6 teklifMalGaziantepBilişim ve Yazılım Teknolojileri1 Tem 2026İKN 2026/788222
  4. Ağ Güvenliği Yazılım Ürünleri
    PVA Teknoloji Limited Şirketi17,2 milyon TL4 teklifHizmetAnkaraBilişim ve Yazılım Teknolojileri1 Tem 2026İKN 2026/761809
  5. Trenlerinde Yolcu Bilgilendirme ve Sinyalizasyon Sisteminde Kullanılan Elektronik Kart ve Bilgisayar Malzemeleri Mal Alımı
    Gabim Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi272.100 TL4 teklifMalŞanlıurfaBilişim ve Yazılım Teknolojileri1 Tem 2026İKN 2026/738530
  6. Bilgisayarlı Tomografi Görüntüleme
    İkonia Tıbbi Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi14,3 milyon TL2 teklifHizmetKonyaBilişim ve Yazılım Teknolojileri1 Tem 2026İKN 2026/664371
  7. Hizmetlerinde Çalışan Personellerin Kullandığı Kişisel Koruyucu Donanım Malzemeleri
    Heybeli İş Güvenliği Yangın Tekstil İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi26,9 milyon TL1 teklifMalAdanaBilişim ve Yazılım Teknolojileri1 Tem 2026İKN 2026/653160
  8. Muhtelif Toner Alımı
    ÖZ AK Kırtasiye Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL5 teklifMalAnkaraBilişim ve Yazılım Teknolojileri1 Tem 2026İKN 2026/539435
  9. Bilişim Malzemeleri Alımı
    Yaşar Yolasığmaz6,5 milyon TL2 teklifMalBilişim ve Yazılım Teknolojileri1 Tem 2026İKN 2026/1011996
  10. Toner Alımı
    Canmak Büro Donanımları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL1 teklifMalEskişehirBilişim ve Yazılım Teknolojileri30 Haz 2026İKN 2026/950480
  11. Yazılım Hizmeti Alım İşi
    PBS Bilgisayar Elektronik Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL2 teklifHizmetİstanbulBilişim ve Yazılım Teknolojileri30 Haz 2026İKN 2026/917645
  12. Depolama ve Entegre Katı Atık Tesisi Ön Fizibilite Raporu ve ÇED Raporu ile Bu Raporlara Esas Avam Projesi Hazırlanması İşi
    Çevtaş Araştırma Teknoloji Madencilik Mühendislik Müşavirlik Peyzaj Eğitim Danışmanlık Taahhüt Ticaret Limited Şirketi4,9 milyon TL2 teklifHizmetAnkaraBilişim ve Yazılım Teknolojileri30 Haz 2026İKN 2026/900348
  13. 5 Kısım Bilişim Sistemleri Donanımı Alımı
    Bilgitürk Bilgisayar Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi7,2 milyon TL2 teklifMalİzmirBilişim ve Yazılım Teknolojileri30 Haz 2026İKN 2026/822080
  14. Bilgisayar Sistemleri ve Çevre Donanımları Temini İşi
    Artı ve Artı Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi81,8 milyon TL3 teklifMalAnkaraBilişim ve Yazılım Teknolojileri30 Haz 2026İKN 2026/567487
  15. Konstrüksiyonları ile Bilgi Levhalarının İmali, Yerine Konulması Yapım İşi
    Yoltekma Trafik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi92,8 milyon TL21 teklifYapımİzmirBilişim ve Yazılım Teknolojileri30 Haz 2026İKN 2026/476511
  16. Elektronik Raporlama Programı (ERP) Yazılım İşi
    ZMS Teknoloji ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi8,5 milyon TL3 teklifHizmetBilişim ve Yazılım Teknolojileri30 Haz 2026İKN 2026/1189708
  17. Bilgisayar Donanım Malzemesi Alımı
    ve Ticaret Limited Şirketi52.900 TL2 teklifMalBilişim ve Yazılım Teknolojileri30 Haz 2026İKN 2026/1049297
  18. 300 Adet Tablet Bilgisayar
    Azer Bilişim Kurumsal Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL2 teklifMalİzmirBilişim ve Yazılım Teknolojileri30 Haz 2026İKN 2026/1014316

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım