Kamu İhale Sonuçları Arşivi — Sayfa 149
EKAP sonuç bültenlerinden günlük derlenen tam arşiv — kazanan firma, sözleşme bedeli, teklif sayısı ve sektör kırılımı. Toplam 15.647 sonuçlanmış ihale — 261 sayfa.
- 701 ve 701-2 Kod Nolu B Tipi Yeni Orman Yolu Yapım
- Muhtelif Cihazİnfo Endüstri Bilimsel Teknik Cihazlar Pazarlama Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi3,6 milyon TL13 teklifMalAnkara27 Tem 2026İKN 2026/431338
- C Kömür Konveyörlerinin 44 Kişiyle 24 Ay İşletilmesine Dair Hizmet Alım İşiBasutlar İnşaat Temizlik Hayvancılık Petrol Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi100,8 milyon TL11 teklifHizmetKahramanmaraşEnerji ve Enerji Ekipmanları27 Tem 2026İKN 2026/415758
- 44 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme AlımıMedset Tıbbi Malzeme İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi27.139 TL15 teklifMalKayseriİlaç ve Medikal Cihaz27 Tem 2026İKN 2026/415608
- Fiber Optik Kablo Sonlandırma Ekipmanları AlımıKuzgun Teknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi12,2 milyon TL3 teklifMalKablo Üretimi27 Tem 2026İKN 2026/377403
- Hususi Pasaport KapağıEloptıs Elektronik Sistemler Limited Şirketi8,9 milyon TL2 teklifMalİstanbul27 Tem 2026İKN 2026/358729
- 2026 Yılı 5000 Adet Big-Bag Kuru Çay Nakliye İhalesiSınırlı Sorumlu Ardeşen Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi990.000 TL1 teklifHizmetLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri27 Tem 2026İKN 2026/3312
- 3 Kısım Kit Karşılığı Sarf Malzeme AlımıAltıum Internatıonal Laboratuvar Cihazları Anonim Şirketi2,9 milyon TL3 teklifMalİstanbul27 Tem 2026İKN 2026/303135
- 4 Kısım Yapım İşi
- Havalandırma Sistemi Malzemeleri AlımıMehmet Duman2,5 milyon TL3 teklifMal27 Tem 2026İKN 2026/241711
- Tesisat İşleri
- 100 Adet Ön Cam AlımıOto Yedek Parça Gıda Ticaret Anonim Şirketi1,6 milyon TL4 teklifMalCam ve Seramik27 Tem 2026İKN 2026/192262
- 106 Öğrenciye 78 Günlük Öğle Yemeği AlımıFatih Akmen1,2 milyon TL3 teklifHizmet27 Tem 2026İKN 2026/189361
- Jeneratör Bakım Hizmeti (Hızır41)Gamatech Enerji Sistemleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi110.000 TL2 teklifHizmetElektrik ve Elektronik27 Tem 2026İKN 2026/1383822
- Hammadde Dolum Kovası AlımıDCK Ambalaj İthalat İhracat Limited Şirketi75.000 TL5 teklifMal27 Tem 2026İKN 2026/1383782
- Personel Periyodik Muayene Hizmeti AlımıLimited Şirketi66.681 TL8 teklifHizmet27 Tem 2026İKN 2026/1382418
- Taze Baskılı Kahve Paketi AlımıPaccpack Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi241.500 TL7 teklifMalMatbaa27 Tem 2026İKN 2026/1382315
- Çok Amaçlı Yüzey Temizlik Havlusu Alımı
- Piliç Ürünleri AlımıLimited Şirketi2,4 milyon TL4 teklifMal27 Tem 2026İKN 2026/1381508
- Maden Suyu Çeşitleri Alımı
- Rulo Çim AlımıHasan Tahsin Gökçek25.000 TL1 teklifMal27 Tem 2026İKN 2026/1379489
- İkramlık AlımıUzunlar Su İnşaat Lojistik Gıda Ticaret Limited Şirketi6.400 TL1 teklifMal27 Tem 2026İKN 2026/1378944
- İkram AlımıGüllüoğlu Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi6.448 TL1 teklifHizmet27 Tem 2026İKN 2026/1378923
- Roll-Up AlımıDekart Tanıtım ve Organizasyon Limited Şirketi22.500 TL1 teklifMal27 Tem 2026İKN 2026/1378893
- Pastane İmalat Ürünleri Alımı
- Bakliyat ve Makarna Çeşitleri Alımı
- Vantilatör AlımıŞirketi123.750 TL6 teklifMal27 Tem 2026İKN 2026/1378591
- Elektrikli Isıtıcı AlımıMASTAŞ Makina Kalıp Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi48.208 TL2 teklifMalElektrik ve Elektronik27 Tem 2026İKN 2026/1378457
- Kilitli Poşet AlımıDCK Ambalaj İthalat İhracat Limited Şirketi115.320 TL4 teklifMalPlastik ve Kauçuk27 Tem 2026İKN 2026/1378291
- Su Sebili AlımıTicaret Limited Şirketi26.670 TL4 teklifMal27 Tem 2026İKN 2026/1378095
- Sarf Malzeme AlımıKarataş Pet ve Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi600.500 TL6 teklifMal27 Tem 2026İKN 2026/1377974
- Hassas Kafe Mutfak Ekipman Malzeme AlımıArslanoğlu Global Hırdavat Dış Ticaret Anonim Şirketi845.000 TL4 teklifMal27 Tem 2026İKN 2026/1377594
- İnşaat Malzemesi Alımı
- Harmankaya OİŞ 478 Nolu Bölme Silvikültür İşleriDavut Çay100.000 TL1 teklifHizmet27 Tem 2026İKN 2026/1376016
- Paket ve Poşet Çay Alımı 20262
- Elektrik Malzemesi Alımı
- Emvali Üretim İşi
- 80 Personele 109 İş Günü (01/08/2026-31/12/2026) Yemek Yardımı Hizmet Alımı İşi
- İşiİbrahim Tekdemir1,7 milyon TL1 teklifHizmet27 Tem 2026İKN 2026/1373607
- 1 Adet Toyota Proace Verso Passion X-Pack 22D 180HP A/TALJ Otomotiv Anonim Şirketi1,7 milyon TL1 teklifMal27 Tem 2026İKN 2026/1371229
- Sarf ve Spor Malzemesi Alım İşiAlmet Tedarik Organizasyon Ticaret Limited Şirketi8,5 milyon TL3 teklifMal27 Tem 2026İKN 2026/1359939
- 2026 Yılı Yazlık Kıyafet AlımıUniprom Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,1 milyon TL1 teklifMalTekstil27 Tem 2026İKN 2026/1351626
- Ücretsiz Ders Kitabı Dağıtımı Hizmet AlımıTarsus Öğretmenevi Müdürlüğü2,1 milyon TL1 teklifHizmet27 Tem 2026İKN 2026/1343415
- Damperli Kamyon AlımıNakliye İnşaat Tarım Ürünleri İhracat İthalat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi3,9 milyon TL3 teklifMalOtomotiv27 Tem 2026İKN 2026/1316648
- Alanına Ait Altyapı İhtiyaçlarının YapılmasıMehmet Nuri Çelikyay2,6 milyon TL6 teklifYapım27 Tem 2026İKN 2026/1309463
- Sürütme ve Traktör Yolu Yapım İşiMehmet Çakır Hafriyat Nakliye İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi3,8 milyon TL1 teklifYapımHatayTarım ve Hayvancılık Ekipmanları27 Tem 2026İKN 2026/1300262
- İşçi Pozisyonunda Çalışan Personellere Verilecek 2026 Yılı Kışlık İş ElbisesiDev10 Grup Tekstil Gıda İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi10 milyon TL3 teklifMal27 Tem 2026İKN 2026/1298810
- Dana Karkas Et Alımı İşiCan Özarslan (Canpi Gıda Et ve Süt Ürünleri)6,6 milyon TL3 teklifMalDenizli27 Tem 2026İKN 2026/1280112
- Milli Pompalar İçin Teknik Şartnameye Uyumlu Ekipman Alımı
- TaşımaGörtem Gurup Gıda Temizlik Bilgisayar Turizm ve Hizmet Alımları Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL1 teklifHizmetGiresun27 Tem 2026İKN 2026/1254318
- Halk Mandıralar İçin 3 Kalem Kırmızı Et Alımı İşiCantürk Et ve Hayvancılık Tarım Gıda İhtiyaç Maddeleri Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,1 milyon TL2 teklifMalAfyonkarahisar27 Tem 2026İKN 2026/1241683
- Batman Stadyumu LED Aydınlatma İşi
- Bursa Atıcılar Atletizm Sahası LED Dönüşüm İşi
- Van İl Göç İdaresi Müdürlüğü Bina Onarım İşi
- Şasi Üzerine 6+1 m³ Kapasiteli Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Aracı AlımıTEMSA Skoda Sabancı Ulaşım Araçları Anonim Şirketi6,6 milyon TL1 teklifMal27 Tem 2026İKN 2026/1233620
- Yönetmeliğine Uygun Hale Getirilmesi ve Elektrik Tesisatının Güvenli Hale Getirilmesi İşiMER Teknoloji Enerji İnşaat Taşımacılık Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi30 milyon TL2 teklifYapımMersinİnşaat ve Yapı Malzemeleri27 Tem 2026İKN 2026/1230822
- İlkokulu ve Eryolu İlkokulu Onarım İşi
- Şebinkarahisar Devlet Hastanesi 5 Aylık Yemek Hizmet AlımıBeyaz Saray İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi10,4 milyon TL2 teklifHizmetGiresunGıda ve İçecek27 Tem 2026İKN 2026/1227620
- Oluk ve BordürANJ Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL2 teklifMalŞırnakBeton ve Çimento27 Tem 2026İKN 2026/1227280
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.