Metal ve Metalürji Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 3
Metal ve Metalürji sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 160 sonuçlanmış ihale — 3 sayfa.
- Bodrum Adliyesi Ek Hizmet Binası (Hafif Çelik) Yapım İşiMevel Grup İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi44 milyon TL49 teklifYapımAnkaraMetal ve Metalürji9 Tem 2026İKN 2026/598250
- Dikişsiz Çelik Boru ve Redüksiyon Alımı
- Paslanmaz Krom Kaplama Hizmeti AlımıEryıl Süt ve Hayvancılık Ekipmanları Tarım Makinaları Gıda İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Endüstriyel Ürünler Üretim Pazarlama İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi433.000 TL3 teklifHizmetElazığMetal ve Metalürji8 Tem 2026İKN 2026/984403
- Fırat Üniversitesi Hastanesi Çelik Çatı ve Onarım İşleriMehmet Sait Acar Acar İnşaat6,8 milyon TL40 teklifYapımElazığMetal ve Metalürji8 Tem 2026İKN 2026/925418
- Çelik Otokorkuluk MalzemeleriSTT Sistem Trafik Teknoloji İnşaat Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi28,1 milyon TL9 teklifMalAnkaraMetal ve Metalürji8 Tem 2026İKN 2026/734939
- Muhtelif Demir Malzemesi AlımıBaysem Yapı İnşaat Taşımacılık Tekstil Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,2 milyon TL6 teklifMalŞanlıurfaMetal ve Metalürji8 Tem 2026İKN 2026/698571
- 2 Merkezi Derslik Binasının Çatısının Çelik Çatı ile KapatılmasıDoğrusal Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi44,5 milyon TL2 teklifYapımKırklareliMetal ve Metalürji7 Tem 2026İKN 2026/985140
- 13 Noktada Çelik Ağ YapılmasıMuhammed Bayazit, Nesa Taahhüt İnşaat Madencilik Mühendislik Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı22,6 milyon TL122 teklifYapımElazığMetal ve Metalürji7 Tem 2026İKN 2026/856066
- Manisa İli Demirci İlçesi Esenyurt Mahallesi Kaya Islahı Yapım İşiSeydi Aşkar, PMT Grup İnşaat Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı11,4 milyon TL6 teklifYapımTrabzonMetal ve Metalürji7 Tem 2026İKN 2026/854826
- Çelik Kafes, Lavabo ve Dolap AlımıAS Bereket Emlak İnşaat Mühendislik Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL3 teklifMalKonyaMetal ve Metalürji7 Tem 2026İKN 2026/814929
- İzli Demir Ferforje Korkulukİshak Öztürk Demir İnşaat Nakliyat Otomotiv Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi17,3 milyon TL7 teklifMalKonyaMetal ve Metalürji7 Tem 2026İKN 2026/753807
- Muhtelif Ebatlarda Dikişsiz Çelik Çekme Boru AlımıAydın Boru Endüstrisi Anonim Şirketi1,6 milyon TL3 teklifMalMetal ve Metalürji7 Tem 2026İKN 2026/717054
- 2026 Yılı 9 Kalem Demirbaş Malzeme İhalesiTaahhüt Mümessillik Ticaret Limited Şirketi1,8 milyon TL4 teklifMalMetal ve Metalürji7 Tem 2026İKN 2026/225556
- Midyat İlçesine Çelik Konstrüksiyon Çatı Yapılması İşiMarma Çelik ve Spor Yapılar Sanayi Ticaret Limited Şirketi9,9 milyon TL2 teklifYapımMardinMetal ve Metalürji7 Tem 2026İKN 2026/1039637
- Hazır Çelik Selet AlımıEmas Demir Çelik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi33 milyon TL2 teklifMalMetal ve Metalürji6 Tem 2026İKN 2026/931561
- Şehit Mehmet Ünal İlkokulu ve Şevket Demirel Anaokulu, Çünür Anaokulu Doğalgaz Onarım İşiMurat Doğalgaz Sıhhı Tesisat İnşaat Taahhüt ve Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi684.450 TL3 teklifYapımIspartaMetal ve Metalürji6 Tem 2026İKN 2026/911946
- Demir ve Profil Malzeme AlımıŞen Demir Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi6,1 milyon TL6 teklifMalKonyaMetal ve Metalürji6 Tem 2026İKN 2026/754007
- 12 Kalem Tıbbı Demirbaş Alımı İşiAgena Sağlık Ürünleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi372.000 TL8 teklifMalİstanbulMetal ve Metalürji6 Tem 2026İKN 2026/516841
- Demir Malzemesi, Ahşap Rabıta Malzemesi ve Ahşap Kapı AlımıKTS Çelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL3 teklifMalAnkaraMetal ve Metalürji6 Tem 2026İKN 2026/1025577
- Çimento, Beton, Demir ve Tuğla Alınması İşiİstanbul İnşaat Gıda Turizm Telekominikasyon Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,3 milyon TL4 teklifMalİstanbulMetal ve Metalürji3 Tem 2026İKN 2026/958405
- 84 Kalem Mutfak Malzemesi (Demirbaş) AlımıHakbilenler Dayanıklı Tüketim Malları ve Nakliyat Gıda İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi991.422 TL4 teklifMalAnkaraMetal ve Metalürji3 Tem 2026İKN 2026/913365
- Çelik Ağların Bakımının Yapılması ve Şev Yüzeyinde Bulunan Kayaların Temizlenmesi Hizmet Alımı İşiRüstemoğlu İnşaat Taahhüt Nakliyat Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL4 teklifHizmetRizeMetal ve Metalürji2 Tem 2026İKN 2026/996625
- Turnike Sabitleme Demiri 13*8 (Küçük Pedestal) Alımıİthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi9.500 TL3 teklifMalMetal ve Metalürji2 Tem 2026İKN 2026/965644
- Ziraat Fakültesi Konferans Salonu Çelik Çatı ve Tadilat Yapım İşi
- Demiri, Köşebent Demiri, Beton Yağmur Oluğu, Kum, Bims ve Harç AlımıGazibel İnşaat Tarım Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi38,4 milyon TL1 teklifMalAntalyaMetal ve Metalürji2 Tem 2026İKN 2026/847425
- 770 Litre Sıcak Daldırma Galvanizli Tüm Kapak Toz Boyalı Geri Dönüşüm Konteyneri Mal Alım İşiSonersan Metal Geri Dönüşüm Otomotiv Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,7 milyon TL5 teklifMalAnkaraMetal ve Metalürji2 Tem 2026İKN 2026/835082
- Demiryolu Hatları Tamir, Bakım ve Onarım Hizmeti
- Çelik Altıgen Tel Ağlarla Şev Kaplama Yapılması İşiAsyam Yapı İnşaat Taahhüt Akaryakıt Madencilik Medikal Gıda Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi9 milyon TL48 teklifYapımBingölMetal ve Metalürji2 Tem 2026İKN 2026/795582
- Çelik Paletli ve Tesviye BıçaklıKale Makina Pazarlama Anonim Şirketi2,4 milyon TL1 teklifMalMetal ve Metalürji2 Tem 2026İKN 2026/1118702
- 14 Kalem DemirbaşETT Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ve Soğutma Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL1 teklifMalBartınMetal ve Metalürji2 Tem 2026İKN 2026/1091898
- 2025 Yılı Çelik Çatı Tamiratları Yapılması İşiLocus Yapı Mimarlık Mühendislik ve Müşavirlik Limited Şirketi2,2 milyon TL3 teklifYapımİstanbulMetal ve Metalürji2 Tem 2026İKN 2025/564095
- Çelik Hangar Yapılması İşi
- 3 Tonluk Galvanizli Yangın Söndürme Tankeri AlımıErzurum Çevre Temizlik Ağaç Peyzaj ve Enerji Ticaret Sanayi Anonim Şirketi36,8 milyon TL1 teklifMalErzurumMetal ve Metalürji1 Tem 2026İKN 2026/757332
- Çelik Boru ve Vana TeminiMapersan İnşaat Malzemeleri Nakliye Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi29,2 milyon TL2 teklifMalİzmirMetal ve Metalürji1 Tem 2026İKN 2026/740108
- Alüminyum Doğrama İşleri
- İnce Manyetit Konsantre Demir Cevheri (Pelet Keki)Etüt Madencilik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi6,4 milyon TL1 teklifMalMetal ve Metalürji30 Haz 2026İKN 2026/948761
- Kullanılmak Üzere 18 Kısım Halinde Demirbaş Niteliğinde Cihaz ve Sağlık Alanında Çeşitli Sarf Malzeme AlımıBilim-Med Bilimsel Ürünler Medikal Kırtasiye Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL11 teklifMalİstanbulMetal ve Metalürji30 Haz 2026İKN 2026/847591
- 2026 Yılı 18 Kalem Demirbaş ve Cihaz AlımıKardem Medikal İnşaat Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL11 teklifMalKayseriMetal ve Metalürji30 Haz 2026İKN 2026/372922
- Paslanma, Çürüme ve Deformasyonlarının Giderilmesine Yönelik İç Karoser (Alt Taban) Tadilat ve Onarım İşi, Hizmet AlımıSanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,1 milyon TL2 teklifHizmetMetal ve Metalürji30 Haz 2026İKN 2026/1148444
- İletim Hattı Direği İçin 5660 kg Galvanizli Civatalı Demir Direk Parçaları AlınmasıGüneydoğu Galvaniz Enerji Metal İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL3 teklifMalGaziantepMetal ve Metalürji30 Haz 2026İKN 2026/1063393
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.