Kimya Sanayi Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 4
Kimya Sanayi sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 232 sonuçlanmış ihale — 4 sayfa.
- Vektörle Mücadelede Kullanılmak Üzere Biyosidal İlaç Alım İşiRMH İlaç Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi78.750 TL8 teklifMalİstanbulKimya Sanayi10 Tem 2026İKN 2026/1091389
- 79 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı İşiYeniyurt Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi1,2 milyon TL11 teklifMalZonguldakKimya Sanayi9 Tem 2026İKN 2026/904318
- Göztepe ADSM 7 Aylık Temizlik ve Kırtasiye Malzeme İhalesiCleantem Endüstriyel Temizlik Sanayi ve Gıda Limited Şirketi21.536 TL2 teklifMalİstanbulKimya Sanayi9 Tem 2026İKN 2026/1049940
- Temizlik ve Bakım MalzemeleriÜnal Bakliyat İhtiyaç Maddeleri Gıda Turizm İnşaat Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi/Eskişehir Şubesi4 milyon TL1 teklifMalEskişehirKimya Sanayi8 Tem 2026İKN 2026/949521
- Temizlik Malzemeleri AlımıAY TEM İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL7 teklifMalİstanbulKimya Sanayi8 Tem 2026İKN 2026/648909
- Yüksek Alkali Köpüksüğz Temizlik Kimyasalı AlımıRubin Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Sirketi14.760 TL1 teklifMalKimya Sanayi8 Tem 2026İKN 2026/1154117
- Temizlik Kimyasalları Alımı İşiPak Kağıt Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi527.815 TL5 teklifMalKimya Sanayi8 Tem 2026İKN 2026/1137661
- 60 Kalem Muhtelif Temizlik Malzemesi
- 24 Kalem Temizlik ve Sarf MalzemesiBTR Kurumsal Temizlik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL3 teklifMalAnkaraKimya Sanayi7 Tem 2026İKN 2026/744724
- 25 Kalem Temizlik Malzemesi AlımıRenasan Mürekkepli Şeritler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi693.000 TL24 teklifMalİstanbulKimya Sanayi7 Tem 2026İKN 2026/503623
- Temizlik Ekipmanları Alımı İşiAY TEM İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL7 teklifMalİstanbulKimya Sanayi7 Tem 2026İKN 2026/462151
- 14 Kalem Temizlik ve Biyomedikal Tüketim MalzemesiBiorad Medikal ve Laboratuvar Kimyasalları Sanayi Ticaret Limited Şirketi154.935 TL4 teklifMalİstanbulKimya Sanayi7 Tem 2026İKN 2026/1056648
- Temizlik Ekipmanları Alım İşiATC Grup Temizlik Gıda İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,5 milyon TL4 teklifMalİstanbulKimya Sanayi6 Tem 2026İKN 2026/833182
- Temizlik Malzemesi Mal Alım İşiÖzpaş Gıda Pazarlama İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL8 teklifMalVanKimya Sanayi6 Tem 2026İKN 2026/775665
- Sürekli İşçiler (Temizlik ve Teknik Personeli) İçin 2 Kısım Kıyafet Alımı
- Kodmak Yazıcı İçin Mek Black ve Solvent Alımı
- Biyosidal Ürünleri ve Uygulama Ekipmanları KiralamaRoksan İlaç Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,8 milyon TL1 teklifMalİzmirKimya Sanayi6 Tem 2026İKN 2026/1116611
- 150 Kalem Temizlik Malzemesi AlımıBaya Medikal Bakım Onarım Elektrik İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL20 teklifMalAdıyamanKimya Sanayi6 Tem 2026İKN 2025/2386611
- 2026 Yılı Temizlik Malzemesi Mal Alımı
- Vektörle Mücadele İçin Biyosidal Ürün Alımı ve Araç Kiralama İşiMikropest İlaç Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,9 milyon TL2 teklifHizmetKocaeliKimya Sanayi3 Tem 2026İKN 2026/832678
- Temizlik MalzemeleriATC Grup Temizlik Gıda İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,6 milyon TL1 teklifMalİstanbulKimya Sanayi3 Tem 2026İKN 2026/771788
- Birimler İçin 14 Kısım Temizlik Malzemesi Alımı
- Kimyasal ve Genel Laboratuvar MalzemeleriKemiteks Kimyevi Maddeler Ticaret Limited Şirketi142.091 TL9 teklifMalAntalyaKimya Sanayi3 Tem 2026İKN 2026/678604
- Vektörle Mücadelede Kullanılacak Biyosidal İlaç Alım İşiVekon İlaçlama Temizlik Peyzaj İnşaat ve Ajans Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi660.000 TL14 teklifMalKahramanmaraşKimya Sanayi3 Tem 2026İKN 2026/441131
- Poliüretan Boya, Alkid Boya ve Tiner Satın Alınması
- Biyosidal Ürün Uygulama Araç ve Ekipmanları Alımı İşiAlsat Toptan İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi2,4 milyon TL1 teklifMalİstanbulKimya Sanayi3 Tem 2026İKN 2026/1030388
- Duyulan Alet, Ekipman ve Temizlik Malzemesi Alınabilmesi Hizmet Alım İşiArbay Yapı Temizlik Reklam Gıda Tekstil Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,7 milyon TL7 teklifHizmetŞanlıurfaKimya Sanayi2 Tem 2026İKN 2026/931257
- Soğuk Yol Çizgi Boyası, Tiner, Cam Küreciği Mal Alım İşiRoadchem Resin Boya ve Makina Limited Şirketi2,7 milyon TL5 teklifMalAydınKimya Sanayi2 Tem 2026İKN 2026/906258
- Temizlik Hizmet Araçlarının Çalıştırılması İşiBirbey Atık Yönetim Sistemleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, YPL Geri Dönüşüm Hizmetleri Anonim Şirketi İş Ortaklığı359,9 milyon TL5 teklifHizmetAnkaraKimya Sanayi2 Tem 2026İKN 2026/859963
- 30 Kalem Temizlik Malzemesi AlımıTECH TEM Bilişim Gıda Temizlik İnşaat Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL5 teklifMalAnkaraKimya Sanayi2 Tem 2026İKN 2026/851390
- Muhtelif Boya, Tiner ve Boya Makine Parçaları AlımıYalova Ünlü Nakliyat Hizmet İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi7,4 milyon TL2 teklifMalYalovaKimya Sanayi2 Tem 2026İKN 2026/798226
- Hasta Bezi ve Hasta Bakım Hijyen Ürünleri AlımıKorona Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,7 milyon TL6 teklifMalİstanbulKimya Sanayi2 Tem 2026İKN 2026/797175
- 2026 Yılı Temizlik ve Kırtasiye Malzemeleri AlımıDetro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi492.439 TL53 teklifMalİstanbulKimya Sanayi2 Tem 2026İKN 2026/478478
- 16 Kalem Temizlik Malzemesi
- 7 Kalem Madeni Yağ TeminiBelgin Madeni Yağlar Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi172.576 TL2 teklifMalKimya Sanayi2 Tem 2026İKN 2026/1121067
- Ürünleri ve Temizlik Ürünleri
- Temizlik Malzemeleri Alım İhalesi
- Vektörle Mücadele Amaçlı Biyosidal Ürünİlsan Haşere İlaçları ve Makinaları Temizlik Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi25.500 TL5 teklifMalSakaryaKimya Sanayi1 Tem 2026İKN 2026/796106
- m2 Bazlı Çevre ve Genel Temizlik Hizmet AlımıDedeler Temizlik Yapı İnşaat Gıda Nakliyat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi29,3 milyon TL4 teklifHizmetMuşKimya Sanayi1 Tem 2026İKN 2026/766759
- Madeni Yağ ve Antifriz AlımıAras 2 Madencilik Akaryakıt Ticaret Sanayi Limited Şirketi5,4 milyon TL1 teklifMalBursaKimya Sanayi1 Tem 2026İKN 2026/752311
- 48 Kalem Basılı Evrak Kırtasiye,Temizlik ve Mefruşat Alımı
- 2026 Yılı Temizlik Malzemesi AlımıBeyaz Tema Kurumsal İnşaat Makina Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL11 teklifMalGaziantepKimya Sanayi1 Tem 2026İKN 2026/672504
- 81 Kalem Temizlik Malzemeleri
- Temizlik Malzemesi Mal Alımı İhalesiNilmed Medikal Temizlik İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi İthalat ve İhracat Dış Ticaret Limited Şirketi620.955 TL21 teklifMalİstanbulKimya Sanayi1 Tem 2026İKN 2026/467559
- 8 Kalem Mal (Temizlik Malzemesi) AlımıMustafa Durmaz Gıda Pazarlama İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi929.120 TL8 teklifMalManisaKimya Sanayi30 Haz 2026İKN 2026/910730
- Kullanılmak Üzere 27 Kalem Temizlik Ürünü ve 55 Kalem Kırtasiye Ürünü AlımıBaşsu Temizlik Hizmetleri İnşaat Nakliye Turizm ve Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi133.015 TL6 teklifMalTrabzonKimya Sanayi30 Haz 2026İKN 2026/849499
- 26 Kalem Kırtasiye ve Temizlik Malzemesi Alımı
- 38 Kalem Temizlik ve Kırtasiye Malzeme AlımıFora Kağıt Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi36.800 TL10 teklifMalIspartaKimya Sanayi30 Haz 2026İKN 2026/582788
- 31 Kalem Temizlik Malzeme Alımı
- 31/12/2027 Tarihleri Arası 391 Personel ile Temizlik Hizmet Alımı İşiBengi Temizlik Servis ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi535,2 milyon TL4 teklifHizmetİstanbulKimya Sanayi30 Haz 2026İKN 2026/407990
- 41 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı
- Ambalaj ve Temizlik Sarf Malzemeleri AlımıMalzemeleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,6 milyon TL3 teklifMalKimya Sanayi30 Haz 2026İKN 2026/1166289
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.