Metal İşleme Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Metal İşleme sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 88 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- Nalbur Malzemeleri Alım İşiHepsinalburda Yapı Market İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL1 teklifMalKocaeliMetal İşleme10 Tem 2026İKN 2026/1011229
- Hırdavat, İnşaat, Sıhhi Tesisat ve Elektrik Malzemeleri AlımıFMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi3,9 milyon TL6 teklifMalMersinMetal İşleme9 Tem 2026İKN 2026/953532
- Hırdavat, Kırtasiye, Biyomedikal ve Diğer Tüketim MalzemeleriErzincan Uğur İtriyat Kozmetik Tıbbi Malzeme Deri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1 milyon TL11 teklifMalİstanbulMetal İşleme9 Tem 2026İKN 2026/844906
- Yenişehir Stadyumu Hırdavat Malzemesi Mal Alım İşiKaçkarlar İnşaat Taahhüt Nakliyat Gıda Sanayi Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi13,9 milyon TL3 teklifMalRizeMetal İşleme9 Tem 2026İKN 2026/1054684
- 3 Kısım Hırdavat Malzemeleri Alımı İşiMEF Altyapı Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi1,1 milyon TL9 teklifMalKonyaMetal İşleme8 Tem 2026İKN 2026/578746
- Üsküdar Geri Dönüşüm Sigaralık İçin Metal Aksam AlımıMİR Paslanmaz Lazer Kesim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL5 teklifMalMetal İşleme7 Tem 2026İKN 2026/965004
- 400 lt Sıcak Daldırma Galvenizli Metal Çöp KonteyneriYüksel Metal Makine İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi416.400 TL2 teklifMalKocaeliMetal İşleme7 Tem 2026İKN 2026/935492
- Hırdavat Mal Alım İşiEmin Tel Metal Makine Ambalaj İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL4 teklifMalAnkaraMetal İşleme7 Tem 2026İKN 2026/889175
- 17 Kalem Hırdavat Malzemesi AlımıMEF Altyapı Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi629.000 TL5 teklifMalSakaryaMetal İşleme6 Tem 2026İKN 2026/966717
- Üzere 7 (Yedi) Kısım 45 (Kırkbeş) Kalemden Oluşan Elektronik Malzeme - Hırdavat Malzemesi Alım İşiAkratek Elektronik Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi921.500 TL4 teklifMalİstanbulMetal İşleme6 Tem 2026İKN 2026/907416
- Hırdavat ve Sarf Malzeme Alım İşiÖzyurt Hırdavat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL7 teklifMalAnkaraMetal İşleme6 Tem 2026İKN 2026/871423
- Metal Pasolu Kaplin Adaptör AlımıDS Deniz Sulama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,1 milyon TL1 teklifMalAnkaraMetal İşleme6 Tem 2026İKN 2026/850490
- Hırdavat Malzemeleri AlımıÖzyurt Hırdavat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL3 teklifMalAnkaraMetal İşleme6 Tem 2026İKN 2026/834950
- Elektrik ve Nalbur Malzemesi Alımı İşiPolima Dış Ticaret Anonim Şirketi14,7 milyon TL2 teklifMalİstanbulMetal İşleme6 Tem 2026İKN 2026/737699
- 2026 Yılı Hırdavat Malzemeleri AlımıFatih Turan Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Hırdavat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL3 teklifMalKocaeliMetal İşleme3 Tem 2026İKN 2026/905159
- Elazığ Merkez İlçesi Sarıkamış ve Kumla Köyleri SST Yapım İşiRenas 21 İnşaat Limited Şirketi3,5 milyon TL14 teklifYapımDiyarbakırMetal İşleme3 Tem 2026İKN 2026/903567
- Nalbur Malzemeleri Alımı İşiArgonath Elektrik Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi5,8 milyon TL4 teklifMalİstanbulMetal İşleme2 Tem 2026İKN 2026/901071
- İçme Suyu Fitings ve Hırdavat Malzemesi Alım İşiTuranlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi9,9 milyon TL6 teklifMalKocaeliMetal İşleme2 Tem 2026İKN 2026/899890
- Kullanılmak Üzere Hırdavat, Su ve Elektrik Malzemesi AlınmasıAçı Yapı ve Tesisat Malzemeleri Ticaret Sanayi Limited Şirketi4,2 milyon TL20 teklifMalAnkaraMetal İşleme2 Tem 2026İKN 2026/870930
- Hırdavat ve Temizlik Malzemesi AlımıErzurum Çevre Temizlik Ağaç Peyzaj ve Enerji Ticaret Sanayi Anonim Şirketi4,5 milyon TL2 teklifMalErzurumMetal İşleme2 Tem 2026İKN 2026/820882
- Hırdavat, Kereste, Sulama Malzeleri ve Tarım AletleriVizyon Bahçe Makine Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi1,8 milyon TL6 teklifMalKonyaMetal İşleme2 Tem 2026İKN 2026/776611
- Metal Malzemeleri Alım İşiRamatek Metal Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,8 milyon TL1 teklifMalAnkaraMetal İşleme2 Tem 2026İKN 2026/1006264
- Nalbur/Hırdavat/İnşaat Malzemesi
- Malzemesi ve Hırdavat Malzemesi AlımıBiokim Teknik Sistemler Laboratuar Cihazları İnşaat Taahhüt Doğalgaz Itriyat Kırtasiye Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi148.088 TL4 teklifMalEskişehirMetal İşleme1 Tem 2026İKN 2026/942146
- Hırdavat Malzeme Alım İşiMeridyen Tesisat Yapı Malzemeleri Pazarlama İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi4,6 milyon TL6 teklifMalKocaeliMetal İşleme1 Tem 2026İKN 2026/674025
- 4 Kısımda Nalburiye ve Hırdavat MalzemeleriMelita Turizm Gıda Temizlik Kırtasiye Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,6 milyon TL3 teklifMalKocaeliMetal İşleme30 Haz 2026İKN 2026/839634
- Muhtelif Hırdavat Malzemeleri ve Bahçe Makinelerı Mal Alım İşiCem Boya Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi17,9 milyon TL1 teklifMalİstanbulMetal İşleme30 Haz 2026İKN 2026/675825
- Hırdavat Mal Alımı İşiİpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi1,3 milyon TL3 teklifMalİstanbulMetal İşleme30 Haz 2026İKN 2026/468098
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.