Havacılık ve Uzay Sektörü Kamu İhale Sonuçları
Havacılık ve Uzay sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 12 sonuçlanmış ihale.
- 2026 Yılı İnsansız Ödeme Sistemi Alım İşiYSÖ Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım Limited Şirketi3,2 milyon TL2 teklifMalİstanbulHavacılık ve Uzay21 Ağu 2026İKN 2026/1058699
- DroneAtay Mühendislik Teknik İşlemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi599.400 TL2 teklifMalAnkaraHavacılık ve Uzay14 Ağu 2026İKN 2026/946411
- DroneAtay Mühendislik Teknik İşlemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi423.000 TL1 teklifMalAnkaraHavacılık ve Uzay14 Ağu 2026İKN 2026/1253329
- 15 Temmuz Kapalı Spor Salonu Uzay Çatı Tadilatı Yapım İşiAkyol Uzay Çelik Çatı İnşaat Taahhüt Medikal Gıda Hayvancılık Tarım Enerji İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi7,4 milyon TL1 teklifYapımMalatyaHavacılık ve Uzay14 Ağu 2026İKN 2026/1229937
- Havacılık Terminali) Ulaşım Yolları Yapım İşiÇankaya Asfalt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Musad Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı63 milyon TL4 teklifYapımMardinHavacılık ve Uzay13 Ağu 2026İKN 2026/1372187
- Yerleşkesine Helikopter Pisti Yapım İşiBalser Pano Elektrik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi3 milyon TL3 teklifYapımAnkaraHavacılık ve Uzay3 Ağu 2026İKN 2026/1251315
- 135 GM Nolu Uçak Sundurması Kapı Yapımı İşi
- Televizyon ve Uydu Sistemi AlımıAlkaya Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,3 milyon TL4 teklifMalSakaryaHavacılık ve Uzay10 Tem 2026İKN 2026/863913
- İnsansız Hava Aracı (Drone) ve Ekipmanları AlımıNovankyra Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi3,7 milyon TL1 teklifMalAnkaraHavacılık ve Uzay7 Tem 2026İKN 2026/778427
- 4 ve 6 Nolu Uçak Bakım Hangarlarının Zemin Onarımlarının YapılmasıNEYS Grup İnşaat Otomotiv Doğal Gaz Medikal Tarım Hayvancılık Kuyumculuk Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, Yenihan Yatırım Taahhüt İnşaat Haberleşme Limited Şirketi İş Ortaklığı22,7 milyon TL6 teklifYapımBingölHavacılık ve Uzay1 Tem 2026İKN 2026/862221
- Zirai Drone AlımıDaze Tarım Teknoloji Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL1 teklifMalBalıkesirHavacılık ve Uzay30 Haz 2026İKN 2026/995372
- İnsansız Hava Araçları AlımıAtay Mühendislik Teknik İşlemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi475.305 TL2 teklifMalAnkaraHavacılık ve Uzay30 Haz 2026İKN 2026/831952
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.