Kamu İhale Sonuçları Arşivi — Sayfa 276
EKAP sonuç bültenlerinden günlük derlenen tam arşiv — kazanan firma, sözleşme bedeli, teklif sayısı ve sektör kırılımı. Toplam 16.523 sonuçlanmış ihale — 276 sayfa.
- Pergole Çatı Kapatma İşlemi Montaj DahilKaraoğlu Grup Cam Balkon Alüminyum ve PVC Sistemleri Limited Şirketi1,4 milyon TL2 teklifMalKocaeliİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/1011091
- Shrink ve Sterç Mal AlımABY Plastik Ambalaj ve Enerji Sanayi Ticaret Anonim Şirketi1,1 milyon TL4 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1010739
- Koli ve Ara Karton Mal Alım
- Kapak Mal AlımıÜner Plastik Anonim Şirketi286.814 TL3 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1009690
- Kasaphane Bölümü Revizyon Hizmeti Alımı
- Alt Folyo Mal AlımKöksan Pet ve Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi475.950 TL4 teklifMalAmbalaj ve Kağıt Ürünleri30 Haz 2026İKN 2026/1008522
- 2 Kalem Benzinli Üfleyici Toplayıcı ve Benzinli Çalı Tırpanı
- Branda AlımıHCS Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi10,8 milyon TL5 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1007148
- Güçlendirme ve Modernizasyon Projeleri İçin İhale Dosyasının Hazırlanması İşiDRL Dizayn Proje İnşaat Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3 milyon TL3 teklifHizmetAnkara30 Haz 2026İKN 2026/1002642
- Linyit Kömür
- 6 Köy Merkezinden 2 Taşıma Merkezi Okula 184 Gün Taşıma İşiSınırlı Sorumlu 41 Nolu Kemer Minibüsçüler ve Otobüsçüler Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi285.200 TL1 teklifHizmetBurdur30 Haz 2026İKN 2025/961785
- Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okula TaşınmasıYıldız Taşımacılık Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi172.960 TL2 teklifHizmetKilis30 Haz 2026İKN 2025/961572
- Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula Yerleşim Birimlerinden Taşınma
- Birecik Adalet Binası Yapım İşiDoğuş Makina Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi427 milyon TL20 teklifYapımŞanlıurfa30 Haz 2026İKN 2025/2458513
- Trafo Merkezleri İçin Yedek Parça AlımıABB Elektrik Sanayi Anonim Şirketi70.535 TL3 teklifMalElektrik ve Elektronik30 Haz 2026İKN 2025/2030416
- Sinyalizasyon Sistemi Yedek Parça Malzemeleri Alımı
- Kuruluşların 01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arası Malzeme Dahil Yemek Hazırlama ve Dağıtımı
- Kuruluşların 01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arası Malzeme Dahil Yemek Hazırlama ve DağıtımıHizmetleri Tekstil Özel Eğitim Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,9 milyon TL20 teklifHizmetGıda ve İçecek30 Haz 2026İKN 2025/1524920-25
- 1234 Temel Eğitim Öğrencisinin 21 Taşıma Merkezi Okula 74 Hat (74 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
- İş Makinası Kiralama Hizmet Alım İşiGazioğlu Nakliyat İnşaat Temizlik Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi28,3 milyon TL18 teklifHizmetMuşSanayi Makina Bakım-Onarım30 Haz 2026İKN 2025/1091499
- 23 Taşıma Merkezi Okul/Kurum/Sınıflara 46 Hat (46 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
- 11 Ay Süre ile 5 Personel Hizmet AlımıKartem Sosyal Hizmetler İnşaat Oto Kiralama Turizm Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL1 teklifHizmetÇanakkale30 Haz 2026İKN 2025/1006341
- 1 Adet Mobil X-Ray Bagaj Kotrol Cihazı
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.