Elazığ Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 4
Elazığ ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 230 sonuçlanmış ihale — 4 sayfa.
- Fırat Üniversitesi Hastanesi Çelik Çatı ve Onarım İşleriMehmet Sait Acar Acar İnşaat6,8 milyon TL40 teklifYapımElazığMetal ve Metalürji8 Tem 2026İKN 2026/925418
- Onarımlarının Yapılması İşi
- Taşınmazına Yapılacak 8 Derslikli 3 Mart İlkokulu İşine Ait Tüm Proje, Hesap Rapor, Zemin ve İhale Doküman Hazırlaması İşiZT Danışmanlık Mühendislik İnşaat Limited Şirketi1 milyon TL17 teklifHizmetElazığ8 Tem 2026İKN 2026/1007702
- Yapım İşiENS Enerji İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Hüseyin Yılmaz İş Ortaklığı41,1 milyon TL48 teklifYapımElazığ8 Tem 2026İKN 2025/1096630
- Palu İlçesi Üçdeğirmenler Köyü Köroğlu Mezrası SST Yapım İşiArsep İnşaat ve Malzemeleri Madencilik Turizm Elektrik Elektronik Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL14 teklifYapımElazığ7 Tem 2026İKN 2026/967405
- Yenilenmesi İşiSolar Mühendislik İnşaat Makine İmalat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi7,2 milyon TL5 teklifMalElazığ7 Tem 2026İKN 2026/911657
- 13 Noktada Çelik Ağ YapılmasıMuhammed Bayazit, Nesa Taahhüt İnşaat Madencilik Mühendislik Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı22,6 milyon TL122 teklifYapımElazığMetal ve Metalürji7 Tem 2026İKN 2026/856066
- Binası Yapım İşi
- İşi
- km:31+000 ve km:175+000 Arasında 95 Noktada Köprü ve Menfez RehabilitasyonMuhammet Biroğlu18,5 milyon TL56 teklifYapımElazığİnşaat ve Yapı Malzemeleri6 Tem 2026İKN 2026/828973
- Erdemli Belediyesi Yönetim Ofisi Yapım İşi
- Elazığ - Alacakaya Hükümet Konağı Yapım İşiMTA Proje İnşaat Mimarlık Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi79,5 milyon TL44 teklifYapımElazığ6 Tem 2026İKN 2026/780867
- İşiZülfüoğulları İnşaat Taahhüt Gıda Nakliye Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi11 milyon TL36 teklifYapımElazığ6 Tem 2026İKN 2026/780842
- Elazığ Merkez Cumhuriyet Ortaokulu Genel Onarım İşiAtlı İnşaat Gıda Canlı Hayvan Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Hrp İnşaat Mühendislik Tarım Gıda Hizmet Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı5,9 milyon TL18 teklifYapımElazığ6 Tem 2026İKN 2026/780477
- İşiOrtadoğu Yol Yapı Anonim Şirketi, Yasin Suiçer İş Ortaklığı71 milyon TL57 teklifYapımElazığ6 Tem 2026İKN 2026/529725
- Uygun Kapı Alım İşiDemirelli Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi17,8 milyon TL3 teklifMalElazığ6 Tem 2026İKN 2026/1092333
- Yapım İşiGürhan Group İnşaat Madencilik Gıda Tarım Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,5 milyon TL6 teklifYapımElazığ3 Tem 2026İKN 2026/952446
- Üstyapıdaki Çatlakların Onarılması Yapım İşiSYS Group Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi7,2 milyon TL58 teklifYapımElazığ3 Tem 2026İKN 2026/874318
- Güneşli Mezrası 1 Kat ve 2 Kat Sathi Kaplama YapımıİTD İnşaat Madencilik Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,7 milyon TL5 teklifYapımElazığEnerji ve Enerji Ekipmanları3 Tem 2026İKN 2026/862533
- Urla İlçesi Muhtelif Sokaklarda Sathi Kaplama Yapılması
- 1 Kat ve 2 Kat Sathi Kaplama YapımıİTD İnşaat Madencilik Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,1 milyon TL5 teklifYapımElazığ3 Tem 2026İKN 2026/840005
- 7 Kısım Muhtelif Bakım Onarım ve Bina Tadilat Yapım İşi
- OBB Akkuş İlçesi Cephe İyileştirme Yapım İşiNesa Taahhüt İnşaat Madencilik Mühendislik Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi48 milyon TL17 teklifYapımElazığİnşaat ve Yapı Malzemeleri3 Tem 2026İKN 2026/643408
- 3105200 Puan Karşılığı Laboratuvar HizmetiMYD Medikal Sağlık İnşaat Gıda Temizlik Otomotiv Pazarlama İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL2 teklifHizmetElazığİlaç ve Medikal Cihaz3 Tem 2026İKN 2026/1043874
- İlçelerinde Bulunan 109 Köyde Yapılan Kırsal Konutlar İçin 16 Paket Elektrik Dağıtım Tesisleri Yapım İşi
- Muhtelif Sanat Yapılarının Giriş ve Çıkışlarına Izgara Yapılması Yapım İşiAydoğdu Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi7,8 milyon TL67 teklifYapımElazığ2 Tem 2026İKN 2026/843024
- Şefliklerine Bağlı Yollarda; Ağaçların Bakımı ve Sulanması İşiAltungök Madencilik İnşaat Taahhüt Hayvancılık Nakliye Temizlik Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL8 teklifHizmetElazığ2 Tem 2026İKN 2026/833386
- 5 Kalem Gıda Ürünleri (Tavuk Eti ve Ürünleri)
- 3 Aylık Malzeme Dahil Yemek Hizmeti AlımıMustafa Gedik Yemek Sanayi Anonim Şirketi71,6 milyon TL3 teklifHizmetElazığGıda ve İçecek2 Tem 2026İKN 2026/1114961
- Ofis Odacılık İşçilik
- Yollarda; Ağaçların Bakımı ve Sulanması İşi
- Yollarda; Ağaçların Bakımı ve Sulanması İşi
- Bağlı Yollarda; Ağaçların Bakımı ve Sulanması İşi
- Mimar Sinan Mahallesi Kuran Kursu Yapılması
- Üstü Yön Levhası, Bilgi Levhası Yapılması ve MontajıOrtadoğu Yol Yapı Anonim Şirketi, Yasin Suiçer İş Ortaklığı101,6 milyon TL28 teklifYapımElazığBilişim ve Yazılım Teknolojileri1 Tem 2026İKN 2026/795103
- Tanzim Yapım İşi
- 9 Adet Parkın Bakım ve Onarım İşi
- Sivas Merkez Vakıfbank İlkokulu ve Spor Salonu Onarım İşi
- 1700 m² Saha Betonu Yapılması, Silinmesi, Derz Kesimi Boru Kaynak İşleri İnşaatıAbdulkadir Alçiçek8,9 milyon TL12 teklifYapımElazığİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/884895
- Albüm Numaralı Taşınmazın İç Cephe, Elektrik-Sıhhi Tesisat Bakım Onarımı İşi
- Kaplama YapımıÖzyıldız Enerji Hafriyat Madencilik İnşaat Petrol İthalat ve İhracat Ticaret Sanayi Limited Şirketi6,4 milyon TL5 teklifYapımElazığ30 Haz 2026İKN 2026/862702
- 1 Kat Sathi Kaplama YapımıÖzyıldız Enerji Hafriyat Madencilik İnşaat Petrol İthalat ve İhracat Ticaret Sanayi Limited Şirketi3,2 milyon TL6 teklifYapımElazığ30 Haz 2026İKN 2026/858323
- Üzere 8 lik Kilitli Parke Taşı, 75x30x15 Bordür Taşı Nakliye Dahil Mal AlımıAdahan Lojistik Sanayi Ticaret Limited Şirketi4,2 milyon TL5 teklifMalElazığBeton ve Çimento30 Haz 2026İKN 2026/812040
- Sokak Kilitli Parke Mal Alım İşiMAB BAL Beton Üretim İnşaat ve İnşaat Ürünleri Hafriyat Nakliye Elektrik Petrol Pazarlama İthalat İhracat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi6,1 milyon TL2 teklifMalElazığBeton ve Çimento30 Haz 2026İKN 2026/807871
- İşi
- 2 Kalem Tıbbi Sarf Alımı (Epidermolizis Bülloza Hastaları İçin)MYD Medikal Sağlık İnşaat Gıda Temizlik Otomotiv Pazarlama İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,9 milyon TL3 teklifMalElazığİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/790336
- Temini ve Kurulumu İşiBuzsan Medikal Soğutma İnşaat Turizm Doğalgaz Taahhüt İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL2 teklifMalElazığ30 Haz 2026İKN 2026/715659
- Çatı Tadilatı İşiAsyam Prefabrik İnşaat Nakliye Üretim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4 milyon TL20 teklifYapımElazığİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/702729
- Dana Eti, 20 Kalem Sebze ve Meyve, 13 Kalem Donuk Ürünleri ve 9 Kalem Süt ve Süt Ürünleri AlımıHacıoğlu Hayvancılık Et Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi44,3 milyon TL31 teklifMalElazığGıda ve İçecek30 Haz 2026İKN 2026/613756
- 12 Kalem Tıbbi Sarf MalzemeÇaydaçıra Otomotiv Peyzaj Medikal Reklam İnşaat Yemek Hizmetleri Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi118.800 TL16 teklifMalElazığİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/455569
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.