Öğrencilerinin 4 Taşıma Merkezi Okula 4 Hat -4 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi
İKN 2026/1451703 numaralı kamu ihalesini Mehmet Resul Kayatuzu kazandı — sözleşme bedeli 449.785 ₺, 2 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Mehmet Resul Kayatuzu
- Sözleşme Bedeli
- 449.785 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 1.986.842 ₺
- Teklif Sayısı
- 2 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- ELAZIĞ İLİ SİVRİCE İLÇESİ MERKEZ VE MERKEZE BAĞLI MAHALLE KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 46 İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİN 4 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 4 HAT -4 ARAÇ İLE 181 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İŞİ ELAZIĞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİVRİCE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Elazığ
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Otomotiv
- Sonuç İlan Bülteni
- 31 Ağustos 2026
Bu ihale yalnızca 2 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (31 Ağustos 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Otomotiv / Elazığ filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Yaklaşık maliyet, fiyat bandının %9 üzerinde
Bu ihalenin değeri, aynı sektör ve şehirdeki geçmiş 5 ihalenin tipik sözleşme aralığının %9 üzerinde. Marj alanı geniş — teklif verecek tedarikçiler için fırsat sinyali.
Bant, EKAP sonuç arşivinden (sektör × şehir) medyan + çeyrekler-arası aralık (IQR) ile deterministik hesaplanır; yapay zeka yok. Bilgi amaçlıdır.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Mehmet Resul Kayatuzu firmasının geçmiş ihale kazanımları, ELAZIĞ İLİ SİVRİCE İLÇESİ MERKEZ VE MERKEZE BAĞLI MAHALLE KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 46 İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİN 4 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 4 HAT -4 ARAÇ İLE 181 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İŞİ ELAZIĞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SİVRİCE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Otomotiv sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Otomotiv Sektöründe Son İhale Sonuçları
Sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi
Enzel İnşaat Taahhüt Taşımacılık Güvenlik ve Temizlik Hizmetleri İthalat-İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 30.998.471 ₺ • 4 teklif • İKN 2026/1566704
Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 5 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Mustafa Tunçer • 533.860 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1367897
3 Taşıma Merkezi Okula 1 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Mustafa Tunçer • 849.771 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1357823
3 Hat 3 Araç Taşıma İşi
Emitur Plus Turizm Seyahat Taşımacılık ve Ticaret Limited Şirketi • 2.097.420 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1332190
Kapsama Alınan 128 İlköğretim Öğrencisinin 11 Araç ile 5 Taşıma Merkezi Okula 181 Gün Boyuınca Taşınması İşi
Sıncar Baturay • 1.013.600 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1329632
(Özel Eğitim) Öğrencilerinin ve Velilerinin 4 Taşıma Merkezi Okula 4 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
S.S Karaağıl Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi • 754.836 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1318395
Elazığ İlinde Son İhale Sonuçları
Kapsama Alınan 128 İlköğretim Öğrencisinin 11 Araç ile 5 Taşıma Merkezi Okula 181 Gün Boyuınca Taşınması İşi
Sıncar Baturay • 1.013.600 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1329632
Müdürlüğü Taşıma İşi
Ömer Yıldız • 487.252 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1348007
Mezrası 72 Tonluk Havuz Projesi Yapım İşi
Eray Fuat Cevher • 1.866.704 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1314203
Sanat Yapıları Tadilatı Yapım İşi
Gürhan Group İnşaat Madencilik Gıda Tarım Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 20.900.000 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1257666
Hastane Hareket Noktası İnşaatı Yapım İşi
Süleyman Soysal • 11.723.623 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1301839
26 Kalem Yaş Sebze ve Meyve
Burhan Çelik • 243.750 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1181531
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeOtomotiv işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Elazığ merkezli firmalarda.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Teknorot Otomotiv Ürn.San.Tic.A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Düzce
Düzce Otomotiv Yan Sanayi firması. NACE 29.32 sınıfı, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
SAMSUN SEGMAN VE GÖMLEK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
Otomotiv Yan Sanayi • Samsun
Samsun merkezli Otomotiv Yan Sanayi üreticisi. NACE 29.32 faaliyet kodu. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
AKTAŞ HAVA SÜSPANSİYON SİSTEMLERİ A.Ş.
Otomotiv Yan Sanayi • Ankara
Türkiye'nin önde gelen endüstriyel hortum, körük ve hava süspansiyon sistemi üreticisi. ISO sertifikalı üretim, 25+ yıl sektör deneyimi, yerli ve ihracat pazarına özel çözümler.
Tedarikçi misiniz? Mehmet Resul Kayatuzu gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol