Zonguldak Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2

Zonguldak ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 72 sonuçlanmış ihale2 sayfa.

  1. Merkezi Temel Eğitim Okuluna 682 Öğrencinin 40 Ayrı Güzergahtan 56 Ayrı Araç ile Taşınması İşi
    İskender Eserli164.340 TL1 teklifHizmetZonguldakOtomotiv3 Tem 2026İKN 2024/910208
  2. 5 Adet Okul Doğalgaz Dönüşüm İşi
    Tolga Mühendislik Tolga Birsöz888.888 TL5 teklifYapımZonguldakEnerji ve Enerji Ekipmanları2 Tem 2026İKN 2026/933302
  3. PE100-Koruge-PVC Boru ile Ek Parçaları Alımı İşi
    Konutsan Hırdavat İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi10,2 milyon TL5 teklifMalZonguldakPlastik ve Kauçuk2 Tem 2026İKN 2026/912648
  4. İşletme ve İştirakler Müdürlüğü Gıda Malzemesi Alımı İşi
    Ramazan Yüksel1,2 milyon TL2 teklifMalZonguldakGıda ve İçecek2 Tem 2026İKN 2026/844503
  5. Kandilli Ekoturizm Alanı Doğa Yürüyüş Parkuru Donatıları Yapım İşi
    Halil İbrahim Yılmaz1,2 milyon TL3 teklifYapımZonguldak2 Tem 2026İKN 2026/824815
  6. Mikrobiyoloji Laboratuvarı Hizmet Alımı
    MOR-LAB Labaratuvar Sistemleri ve Özel Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi47,2 milyon TL3 teklifHizmetZonguldakİlaç ve Medikal Cihaz2 Tem 2026İKN 2026/717471
  7. 7 Kalem Tıbbi Sarf Malzemesi Alımı
    MOR-LAB Labaratuvar Sistemleri ve Özel Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL4 teklifMalZonguldakİlaç ve Medikal Cihaz2 Tem 2026İKN 2026/1013368
  8. Dönüşüm İşi
    Hüseyin Sayılı1,5 milyon TL5 teklifYapımZonguldak1 Tem 2026İKN 2026/988376
  9. İşleri
    Ferhat Aydın6,5 milyon TL11 teklifYapımZonguldak1 Tem 2026İKN 2026/930296
  10. Muhtelif Ebatlarda Beton Parke Taşı
    Ekon Taahhüt İnşaat Ticaret Anonim Şirketi13,9 milyon TL3 teklifMalZonguldakBeton ve Çimento1 Tem 2026İKN 2026/901132
  11. Kırma Mıcır, Kum ve Filler Malzeme
    Ekon Taahhüt İnşaat Ticaret Anonim Şirketi7,9 milyon TL2 teklifMalZonguldakBeton ve Çimento1 Tem 2026İKN 2026/900658
  12. İlçemiz Cadde ve Sokaklarının Bakım Onarım
    Çakırlar Beton Parke Turizm Hayvancılık Madencilik Makina İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8 milyon TL5 teklifYapımZonguldak30 Haz 2026İKN 2026/866095

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım