Tokat Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 3
Tokat ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 126 sonuçlanmış ihale — 3 sayfa.
- Tavuk ve Tavuk Ürünleri Alımı İhalesiTalbay Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi974.200 TL3 teklifMalTokatGıda ve İçecek2 Tem 2026İKN 2026/1043136
- 8 cm'lik 10800 m2 Kilitli Parke Taşı Döşeme İşçiliğiBiçer Parke İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi853.200 TL2 teklifHizmetTokatBeton ve Çimento2 Tem 2026İKN 2026/1011578
- 5600 m2 Kilitli Parke Taşı AlımıMaktaş Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,5 milyon TL2 teklifMalTokatBeton ve Çimento1 Tem 2026İKN 2026/868682
- Sebze ve Meyve Alım İhalesiHasan Parıldar Gıda Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL1 teklifMalTokatGıda ve İçecek1 Tem 2026İKN 2026/1077307
- Gıda MalzemeleriNiktaş Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi1,9 milyon TL4 teklifMalTokatGıda ve İçecek1 Tem 2026İKN 2026/1010735
- Döner Sermaye İşletmesi Tavuk Eti Ürünleri AlımıPİ-PA Piliç Gıda Maddeleri Nakliye Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi.2,9 milyon TL2 teklifMalTokatGıda ve İçecek30 Haz 2026İKN 2026/1025762
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.