PTS ve CCTV Sistemlerinin 30/06/2027 Tarihine Kadar Teknik Şartnamesi ve Ekleri Doğrultusunda Parçasız Bakım ve Onarımı İşi
İKN 2026/1320383 numaralı kamu ihalesini AS EL Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kazandı — sözleşme bedeli 2.860.061 ₺, 1 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- AS EL Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme Bedeli
- 2.860.061 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 3.158.333 ₺
- Teklif Sayısı
- 1 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TOKAT İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Tokat
- İhale Türü
- Hizmet
- Sektör
- Yedek Parça
- Sonuç İlan Bülteni
- 4 Eylül 2026
Bu ihale yalnızca 1 teklifle sonuçlandı — sektör ortalamasının altında bir rekabet. Benzer düşük rekabetli ihaleler, pazara giriş fırsatı arayan tedarikçiler için sinyal niteliğindedir.
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (4 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Yedek Parça / Tokat filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
AS EL Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TOKAT İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Yedek Parça sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Yedek Parça Sektöründe Son İhale Sonuçları
Duodenoskop,Bronoskop Cihazları) Periyodik Bakım Onarım (Parça Dahil) Hizmeti
Eküp Teknoloji Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 1.591.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1317805
40 Kalem Oto Elektrik Birimi Yedek Parça Alımı
Fuat Oto Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 59.400 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/970509
RMT4 Araçları Klıma Sıstemı Yedek Parçaları Mal Alımı
İthalat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 78.720 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1460849
2026 Yılı 3 Kalem Yedek Parça Alımı
Bilkomed Tıbbi Sistemler Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 758.000 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1321414
2026 Yılı Mobilya, Tamirat İçin Yedek Parça ve Mobilya Malzeme
Bolu Hasçelik Mobilya Dekorasyon Orman Ürünleri İnşaat Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 22.470.455 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1250254
Parçaları Alım İşi
BEY-K İnşaat Makine Madencilik Hayvancılık İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Ltd.Şti. • 2.453.660 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1370453
Tokat İlinde Son İhale Sonuçları
Taşıma Merkezi Okula 43 Hat (Araç) ile 180 İş Günü Taşınması İşi
2A Temizlik Yemek İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 405.000 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1097736
Eğitim Kapsamındaki Ortaöğretim (Lise) ve İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerin Taşıma Merkezi Okullara Taşınması Hizmet Alımı İşi
2A Temizlik Yemek İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 549.900 ₺ • 9 teklif • İKN 2026/1101172
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrenci Taşıma İşi
Ayhan Arslan • 4.259.576 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1177144
2026-2027 Eğitim ve Öğretim Yılı Ortaöğretim Öğrenci Taşıma İşi
Tokat Ay Turizm Temizlik İşleri Gıda İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 1.149.350 ₺ • 20 teklif • İKN 2026/1189316
Taşınması Hizmet Alım İşi
Sancar Güleç • 1.879.703 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1191393
Hatip Ortaokulu Öğrencilerini Taşıma İşi
Fatih Aydın • 5.249.000 ₺ • 7 teklif • İKN 2026/1195051
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeYedek Parça işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Tokat merkezli firmalarda.
MODES ETİKET VE PROMOSYON HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Metal İşleme • Amasya
Amasya merkezli Metal İşleme üreticisi. NACE 25.61 faaliyet kodu. Sıcak Daldırma Galvanizleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
ZEN-TEK MAKİNA KALIP VE PLASTİK SANAYİ
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
AS ÇELİK DÖKÜM İŞLEME SAN. VE TİC. A.Ş
Döküm • Samsun
AS Çelik Döküm, 1956'dan beri Samsun OSB'de çelik döküm ve manganez çelik üretimi yapan, Avrupa'ya ihracat gerçekleştiren entegre sanayi kuruluşudur.
SAMSUN AKIN REJENERE KAUÇUK VE LASTİK AYAKKABI LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Sakarya
Sakarya merkezli Plastik Kalıp üreticisi. NACE 25.73.03 faaliyet kodu. Elektroerozyon ile İşleme kabiliyeti. Doğrulanmış B2B tedarikçi profili.
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Plastik Kalıp • Düzce
Plastaş Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti. — Düzce Organize Sanayi Bölgesi üye firması
Tedarikçi misiniz? AS EL Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol