Muş Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 3

Muş ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 132 sonuçlanmış ihale3 sayfa.

  1. Gezi Programına Katılacak Katılımcıların Taşınması İşi İçin Hizmet Alımı İşi
    Muş VİP Turizm Taşımacılık Limited Şirketi702.228 TL2 teklifHizmetMuş6 Tem 2026İKN 2026/1106615
  2. Muhtelif Yapım İşleri
    Petra Yol Yapı Temizlik Hazır Yemek Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Öz Asya İnşaat Taahhüt Sanayı ve Ticaret Limited Şirketi. İş Ortaklığı12,3 milyon TL6 teklifYapımMuş2 Tem 2026İKN 2026/930923
  3. Yapım İşi
    Yagro İnşaat Peyzaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi57,6 milyon TL9 teklifYapımMuş2 Tem 2026İKN 2026/924911
  4. Merkez İlçe Köyleri 1 Grup Kilitli Parke Taşı Yapım İşi
    Yücegök İnşaat Taahhüt Temizlik Elektrik Nakliye Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL7 teklifYapımMuşBeton ve Çimento2 Tem 2026İKN 2026/876926
  5. Kocaeli İdare ve Vergi Mahkemeleri Hizmet Binası Tadilat Yapımı
    Resul Erikli10,3 milyon TL12 teklifYapımMuşİnşaat ve Yapı Malzemeleri2 Tem 2026İKN 2026/808626
  6. Muş Devlet Hastanesi 1 Aylık Yemek Hizmetleri Alımı
    Üstün Yemekçilik Gıda Temizlik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi21,6 milyon TL3 teklifHizmetMuşGıda ve İçecek2 Tem 2026İKN 2026/1101912
  7. Erzincan Kemah İlçesi Alp Köyü Sulama Tesisi Yapım İşi
    Vefa Yılmaz Seyithanoğulları İnşaat Taahhüt2,4 milyon TL8 teklifYapımMuşTarım ve Hayvancılık Ekipmanları1 Tem 2026İKN 2026/946399
  8. Merkez İlçe Köy Yolları 2'nci Grup Kilitli Parke Taşı Yapım İşi
    Yazla İnşaat Nakliyat Hafriyat Gıda Temizlik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi3,1 milyon TL7 teklifYapımMuşBeton ve Çimento1 Tem 2026İKN 2026/881814
  9. Yolu ve TCK-Eralanı-Köşk Modüler Üs Bölgesi Yolunun BSK Yapımı İçin Agrega Malzemesi Temini ve Nakli İşi
    Gazioğlu Nakliyat İnşaat Temizlik Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi11 milyon TL5 teklifMalMuşLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri1 Tem 2026İKN 2026/836907
  10. m2 Bazlı Çevre ve Genel Temizlik Hizmet Alımı
    Dedeler Temizlik Yapı İnşaat Gıda Nakliyat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi29,3 milyon TL4 teklifHizmetMuşKimya Sanayi1 Tem 2026İKN 2026/766759
  11. 8 Kalem Donatım Malzemesi Mal Alım İşi
    Abdulhakim Aydın1,8 milyon TL2 teklifMalMuş30 Haz 2026İKN 2026/1027499
  12. İş Makinası Kiralama Hizmet Alım İşi
    Gazioğlu Nakliyat İnşaat Temizlik Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi28,3 milyon TL18 teklifHizmetMuşSanayi Makina Bakım-Onarım30 Haz 2026İKN 2025/1091499

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım