Konya Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 6
Konya ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 327 sonuçlanmış ihale — 6 sayfa.
- (Montaj, Kurulum) İhalesi
- Kauçuk, Oturma Bankı, Çöp Kovası,Kamelya,Çatılı Piknik Masası, Saksı,Aydınlatma Direği)Koçakpark Kent Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL1 teklifMalKonyaAydınlatma2 Tem 2026İKN 2026/927469
- 21 Kalem Protez LaboratuvarıHasan Hüseyin Şahin Şahin Diş Labaratuvarı6,5 milyon TL4 teklifHizmetKonyaİlaç ve Medikal Cihaz2 Tem 2026İKN 2026/891360
- Çöp Kovası ve Bayat Ekmek Toplama KutusuAtakon Atık Yönetimi ve Lojistik Sanayi Ticaret Limited Şirketi3 milyon TL3 teklifMalKonyaGıda ve İçecek2 Tem 2026İKN 2026/874056
- Hırdavat, Kereste, Sulama Malzeleri ve Tarım AletleriVizyon Bahçe Makine Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi1,8 milyon TL6 teklifMalKonyaMetal İşleme2 Tem 2026İKN 2026/776611
- Kestart Yağı - Simitlik Susam AlımıOrkide Altın Dünyası Kuyumculuk Gıda İnşaat Turizm Mobilya Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Başkent Şubesi3,1 milyon TL3 teklifMalKonya2 Tem 2026İKN 2026/756961
- Raporlama Hizmet AlımıBaytuna Sağlık Eğitim Altın İnşaat Danışmanlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL1 teklifHizmetKonya2 Tem 2026İKN 2026/1133322
- Birimlerde Çalışacak Hizmet Alım İşiÇınarardı Peyzaj Taahhüt İnşaat Nakliyat Hizmet İşleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL1 teklifHizmetKonya2 Tem 2026İKN 2026/1046672
- Göre Düzenlenmesi İşi
- Ekipmanı Alımı
- AİÇÜ Çeşitli Asansör Yapım İşleriÖzyörükoğlu Asansör İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,3 milyon TL2 teklifYapımKonya1 Tem 2026İKN 2026/814394
- Konteyner ve Konteyner Malzemesi AlımıMK Konteyner Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,1 milyon TL6 teklifMalKonya1 Tem 2026İKN 2026/775442
- Park ve Oyun GrubuKoçakpark Kent Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL3 teklifMalKonya1 Tem 2026İKN 2026/761650
- Bilgisayarlı Tomografi Görüntülemeİkonia Tıbbi Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi14,3 milyon TL2 teklifHizmetKonyaBilişim ve Yazılım Teknolojileri1 Tem 2026İKN 2026/664371
- Yaptırılması HizmetiFiruzen Oto Kiralama Turizm Kuyumculuk Madencilik Nakliye Ticaret Limited Şirketi17,4 milyon TL3 teklifHizmetKonya30 Haz 2026İKN 2026/986218
- Çadır (Branda) AlımıAcaroğlu Çelik Konstrüksiyon İnşaat Nakliye Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi768.500 TL1 teklifMalKonya30 Haz 2026İKN 2026/962527
- AnaliziLastguard Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL1 teklifHizmetKonya30 Haz 2026İKN 2026/960083
- Muhtelif Mobilya Alınması
- Karapınar Sandıklı Açık Halısaha Yapım İşiÖztorun Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL4 teklifYapımKonya30 Haz 2026İKN 2026/918597
- Beton Direk, Payanda Direği, Kafes Tel Çit ve Gergi Teli Alımı İşiÖmer Yelken Kontel Örgü Sanayi1,9 milyon TL5 teklifMalKonyaBeton ve Çimento30 Haz 2026İKN 2026/894442
- Yarı Açık Camlı Kapalı Durak ve Tam Kapalı DurakRenk Tabela Endüstriyel Üretim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi6,7 milyon TL3 teklifMalKonya30 Haz 2026İKN 2026/869444
- Yumurta AlımıYavuz Oluşum Gıda Eğitim Veterinerlik Limited Şirketi5,6 milyon TL2 teklifMalKonya30 Haz 2026İKN 2026/795726
- Ordu İli Durak AlımıRenk Tabela Endüstriyel Üretim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi6 milyon TL3 teklifMalKonya30 Haz 2026İKN 2026/626417
- Parça ve Tüketim İhalesiMedikal-İş Hastahane Labaratuvar Cihaz ve Aletleri İthalat Taahhüt Mümessillik Ticaret Limited Şirketi218.000 TL20 teklifMalKonyaYedek Parça30 Haz 2026İKN 2026/572497
- 61 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme AlımıKontıp Medikal Tarım Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi787.350 TL14 teklifMalKonyaİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/299300
- 3 Ay Süreli MR Görüntüleme ve Raporlama Hizmet AlımıBaytuna Sağlık Eğitim Altın İnşaat Danışmanlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5 milyon TL1 teklifHizmetKonya30 Haz 2026İKN 2026/1026281
- Yemek Pişirme, Hazırlama, Genel Temizlik ve Resepsiyon HizmetleriMesafe Otomotiv-Nakliye Gıda Taşeronluk Hizmetleri-Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL1 teklifHizmetKonyaGıda ve İçecek30 Haz 2026İKN 2026/1017050
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.