Kocaeli Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 4
Kocaeli ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 214 sonuçlanmış ihale — 4 sayfa.
- MotosikletHaldız İnşaat Otomotiv ve Ticaret Anonim Şirketi1,4 milyon TL1 teklifMalKocaeli6 Tem 2026İKN 2026/990438
- Üzere 900 Litre Uçkun Sinek İlacı 300 Kilogram Larva Granül (Larvasit) İlaç Alımı İşiMikropest İlaç Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,8 milyon TL1 teklifMalKocaeliİlaç ve Medikal Cihaz6 Tem 2026İKN 2026/984021
- İlkokulu Bakım Onarım İşiEnfor Teknoloji Bilgisayar Yazılım Güvenlik Ağ Sistemleri Elektrik Elektronik İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL3 teklifYapımKocaeli6 Tem 2026İKN 2026/931806
- Filtre Elemanı AlımıMetrans Makina Endüstrisi Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi4,2 milyon TL1 teklifMalKocaeli6 Tem 2026İKN 2026/927180
- Kullanılmak Üzere Ahşap Profil İşleme MakinesiSekapark Turizm İşletmecilik ve Yatırım Anonim Şirketi5 milyon TL2 teklifMalKocaeliAhşap İşleme6 Tem 2026İKN 2026/844053
- Kedi ve Köpek Maması AlımıDoğuş Hayvan Sağlığı Ürünleri ve Madencilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi7,4 milyon TL6 teklifMalKocaeli6 Tem 2026İKN 2026/843374
- Baskılı Tüketim Malzemeleri Alımı İşi
- Elektrofüzyon Kaynak Makinesi ve Sarjlı Matkap MalzemesiMeridyen Tesisat Yapı Malzemeleri Pazarlama İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL6 teklifMalKocaeliMakine ve Ekipman İmalatı3 Tem 2026İKN 2026/924190
- AlımıAlp Enerji Sistemleri Bilgi ve İletişim Teknolojisi Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL3 teklifMalKocaeli3 Tem 2026İKN 2026/917184
- HDPE Esaslı Koruge Boru ve Ek Parçaları AlımıMeridyen Tesisat Yapı Malzemeleri Pazarlama İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL6 teklifMalKocaeliPlastik ve Kauçuk3 Tem 2026İKN 2026/913525
- 2026 Yılı Hırdavat Malzemeleri AlımıFatih Turan Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Hırdavat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL3 teklifMalKocaeliMetal İşleme3 Tem 2026İKN 2026/905159
- AlımıDoğuş Hayvan Sağlığı Ürünleri ve Madencilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi6,4 milyon TL7 teklifMalKocaeli3 Tem 2026İKN 2026/890496
- 2026 Yılı Temizlik Malzemesi Mal Alımı
- Sıhhi Tesisat Malzeme AlımıMeridyen Tesisat Yapı Malzemeleri Pazarlama İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL3 teklifMalKocaeliİnşaat ve Yapı Malzemeleri3 Tem 2026İKN 2026/855715
- Vektörle Mücadele İçin Biyosidal Ürün Alımı ve Araç Kiralama İşiMikropest İlaç Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,9 milyon TL2 teklifHizmetKocaeliKimya Sanayi3 Tem 2026İKN 2026/832678
- Fatih Mahallesi Granit ve Bazalt Parke ile Yol YapılmasıKulaca İnşaat Taahhüt Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi12,8 milyon TL5 teklifYapımKocaeliBeton ve Çimento3 Tem 2026İKN 2026/778318
- Yollarında Mini Bakım Onarım YapılmasıGündoğuran İnşaat Harfiyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Emay Yol Yapı Anonim Şirketi İş Ortaklığı676 milyon TL7 teklifYapımKocaeli3 Tem 2026İKN 2026/257662
- HizmetiAntikkapı Turizm İşletmecilik ve Özel Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi12,7 milyon TL1 teklifHizmetKocaeli2 Tem 2026İKN 2026/909988
- İçme Suyu Fitings ve Hırdavat Malzemesi Alım İşiTuranlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi9,9 milyon TL6 teklifMalKocaeliMetal İşleme2 Tem 2026İKN 2026/899890
- Edilmesi HizmetiİZAYDAŞ İzmit Atık ve Artıkları Arıtma Yakma ve Değerlendirme Anonim Şirketi280,4 milyon TL3 teklifHizmetKocaeli2 Tem 2026İKN 2026/859415
- İhtiyaç Sahibi Vatandaşlarımız İçin Medikal Malzeme Alımı
- Kullanılmak Üzere Muhtelif Çaplarda Koruge, PVC Boru ve Ek Parçaları Malzeme Alımı”Meridyen Tesisat Yapı Malzemeleri Pazarlama İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi26,9 milyon TL3 teklifMalKocaeliPlastik ve Kauçuk2 Tem 2026İKN 2026/658490
- Alımı İşiAta Su Kontrol Sistemleri Yapı Malzemeleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi933.750 TL15 teklifMalKocaeli2 Tem 2026İKN 2026/646159
- Yapı ve Tesisat Malzemesi AlımıMeka Proje Mimarlık Mühendislik İnşaat İletişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3 milyon TL1 teklifMalKocaeliİnşaat ve Yapı Malzemeleri1 Tem 2026İKN 2026/991952
- Hazır Rulo Çim (Kültür Çimi) Temini ve SerimiMEK Grup Alüminyum Peyzaj Besicilik Otomotiv İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL5 teklifMalKocaeli1 Tem 2026İKN 2026/919915
- Su Tesisat Malzemesi AlımıMeridyen Tesisat Yapı Malzemeleri Pazarlama İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi8,1 milyon TL3 teklifMalKocaeliİnşaat ve Yapı Malzemeleri1 Tem 2026İKN 2026/818320
- Satın Alınması İşiAralya Fidancılık ve Peyzaj İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3 milyon TL1 teklifMalKocaeli1 Tem 2026İKN 2026/809308
- Kullanılmak Üzere Lazer Kesim Makineleri Alım Lazer Kesim Makineleri5T5 Teknoloji Sanayi Ticaret Anonim Şirketi14,5 milyon TL1 teklifMalKocaeliMakine ve Ekipman İmalatı1 Tem 2026İKN 2026/799335
- Hırdavat Malzeme Alım İşiMeridyen Tesisat Yapı Malzemeleri Pazarlama İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi4,6 milyon TL6 teklifMalKocaeliMetal İşleme1 Tem 2026İKN 2026/674025
- Bingöl İli Genç İlçesi Çaybaşı Köyü Sulama Suyu Tesisi Yapım İşiAybek Mühendislik Emrah Aybek, Avrasya Yakıt Gıda İnşaat Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi İş Ortaklığı5,4 milyon TL14 teklifYapımKocaeliTarım ve Hayvancılık Ekipmanları30 Haz 2026İKN 2026/912143
- Ünye ve Üst Bölgeler İçme Suyu ve Kanalizasyon İnşaatı (1 Kısım)STS Arıtma Sistemleri Çevre Teknolojileri Mühendislik Makine İmalat ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi69,9 milyon TL4 teklifYapımKocaeliİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/857692
- 4 Kısımda Nalburiye ve Hırdavat MalzemeleriMelita Turizm Gıda Temizlik Kırtasiye Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,6 milyon TL3 teklifMalKocaeliMetal İşleme30 Haz 2026İKN 2026/839634
- PE100 Boru ve Ek Parçaları AlımıTuranlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi25,7 milyon TL6 teklifMalKocaeliYedek Parça30 Haz 2026İKN 2026/1016123
- Pergole Çatı Kapatma İşlemi Montaj DahilKaraoğlu Grup Cam Balkon Alüminyum ve PVC Sistemleri Limited Şirketi1,4 milyon TL2 teklifMalKocaeliİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/1011091
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.