Kayseri Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Kayseri ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 227 sonuçlanmış ihale — 4 sayfa.
- 20000 Adet İşlenmemiş Kadife Seccade Kumaşı
- Büyükbaş Hayvan Besi Çiftliği Padok Yapım İşiAhmet Fuat Kılıç3 milyon TL13 teklifYapımKayseriTarım ve Hayvancılık Ekipmanları14 Ağu 2026İKN 2026/1179363
- Bünyan (Merkez) -Güllüce Mahallesi Arası Yol Yapım İşiNalbantoğlu İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi96,7 milyon TL6 teklifYapımKayseri14 Ağu 2026İKN 2026/1097982
- Tesisi Projesi İnşaatı Yapım İşiDNS Proje Limited Şirketi4,2 milyon TL3 teklifYapımKayseriİnşaat ve Yapı Malzemeleri14 Ağu 2026İKN 2026/1087502
- 24 Ay Süreli Sonuç Karşılığı Genetik Laboratuvar Hizmeti AlımıDetagen Genetik Tanı Araştırma ve Uygulama Merkezi Anonim Şirketi61,1 milyon TL1 teklifHizmetKayseriİlaç ve Medikal Cihaz14 Ağu 2026İKN 2026/1012992
- Öğretim Yılı 1 Döneminde 170 Taşımalı Öğrenciye 184 İş Günü Günlük Bir Öğün Sıcak Yemek İşiSınırlı Sorumlu Akkışla Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi2 milyon TL1 teklifHizmetKayseriGıda ve İçecek13 Ağu 2026İKN 2026/81331
- 36 Kısım 37 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme AlımıAlpler Medikal ve Sağlık Ticaret Limited Şirketi582.000 TL20 teklifMalKayseriİlaç ve Medikal Cihaz13 Ağu 2026İKN 2026/651644
- Tek Kabin Panel Van Araç
- ile Tamir Tadilat Yapılması İşiSelim Karabulutlu7,1 milyon TL2 teklifYapımKayseriİnşaat ve Yapı Malzemeleri13 Ağu 2026İKN 2026/1193811
- Ortaköy ve Yozgat Yerköy Yukarıelmahacılı Kapalı Sistem Sulama Tesisi Yapım İşiMera Hafriyat İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi13,3 milyon TL19 teklifYapımKayseriTarım ve Hayvancılık Ekipmanları13 Ağu 2026İKN 2026/1178744
- Araç Hizmet Alım İşi
- Marifeti ile Çeşitli Ebatlarda Malzeme Ürettirilmesi İşinin Yıllara Sari Olarak YaptırılmasıMelikgazi Belediyesi Temel İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi İşletmeleri Anonim Şirketi37,2 milyon TL2 teklifHizmetKayseri12 Ağu 2026İKN 2026/959335
- Nonwoven Kumaş Alımı
- Kent Mobilyaları ve Aydınlatma Armatürü
- Sfero Döküm Rögar Kapağı Alım İşi
- Yolu ve Otopark Yapılması (3.Etap)Birliktaş İnşaat Mühendislik Yapı Malzemeleri Madencilik Nakliyesanayi ve Ticaret Anonim Şirketi13,7 milyon TL3 teklifYapımKayseri12 Ağu 2026İKN 2026/1151520
- 11 Kalem İlaç AlımıAksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi1 milyon TL5 teklifMalKayseriİlaç ve Medikal Cihaz11 Ağu 2026İKN 2026/1336834
- Ödemeli Ultrasonik Su Sayacı Olarak Yenilenmesi Yapım İşiAtlas Sayaç ve Ölçü Aletleri Yazılım Otomasyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi29,7 milyon TL3 teklifYapımKayseriElektrik ve Elektronik11 Ağu 2026İKN 2026/1150249
- Erkilet Mahallesine Camii Kaba İnşaatı Yapım İşi
- Kışlık İş Kıyafetleri ve Kışlık İş Ayakkabıları Mal Alımı
- Alt Yapı Yenileme İşi
- Yangına Dayanıklı Kapı Değişim Onarım İşiMayon İnşaat Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi11,6 milyon TL17 teklifYapımKayseriElektrik ve Elektronik10 Ağu 2026İKN 2026/1185884
- Sağlamak Amacıyla Test, Bakım, Kontrol ve Kalibrasyon SüreciDK Donanım Kalibrasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,5 milyon TL1 teklifHizmetKayseri10 Ağu 2026İKN 2026/1170472
- Niğde/Merkez-Hasaköy YAS II Kısım Tamamlama Sulama TesisiDNS Proje Limited Şirketi9,3 milyon TL10 teklifYapımKayseriTarım ve Hayvancılık Ekipmanları10 Ağu 2026İKN 2026/1160562
- Hizmet ve Güvenlik Alanları Yapımı
- Yolunda İdare Malı Taş Döşenmesi İşi1453 Group Akaryakıt Madencilik İnşaat Gayrimenkul Nakliyat Harfiyat Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi11,5 milyon TL2 teklifYapımKayseri10 Ağu 2026İKN 2026/1090471
- Duvar Yapımı ve Çevre Düzenleme İşi
- Yahyalı İlçesi 2025-2026 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim TaşımaSınırlı Sorumlu Zirve Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi1,7 milyon TL1 teklifHizmetKayseri10 Ağu 2026İKN 2025/1188945
- Öğrencilerinin Taşıması İşiSınırlı Sorumlu Yahyalı Merkez Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi1,1 milyon TL2 teklifHizmetKayseri10 Ağu 2026İKN 2025/1166873
- 5000 m2 6 c lik Kilitli Parke Taşı AlımıÖzyurt Yapı Elemanları Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi1,2 milyon TL1 teklifMalKayseriBeton ve Çimento7 Ağu 2026İKN 2026/1337087
- Bilimfest Kayseri 2026 EtkinliğiKay-Tur Kayseri Turizm Eğitim Kültür Ticaret Anonim Şirketi3,3 milyon TL1 teklifHizmetKayseri7 Ağu 2026İKN 2026/1146251
- Yapım İşiİmkatek Mühendislik İnşaat Nakliye Madencilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi29,9 milyon TL8 teklifYapımKayseri7 Ağu 2026İKN 2026/1139599
- Muhtelif İnşaat Malzemesi
- Muhtelif Laboratuvar Malzemeleri
- Alımı
- İhalesiÖzcanlar İnşaat Malzemeleri İnşaat Taahhüt Nakliye Tekstil Turizm Bilgisayar ve Telekominikasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi23,8 milyon TL4 teklifYapımKayseri5 Ağu 2026İKN 2026/1117916
- 1 Aylık Sonuç Karşılığı Laboratuar Hizmet AlımıSavaş Medikal Laboratuar Malzemeleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi268.500 TL4 teklifHizmetKayseri4 Ağu 2026İKN 2026/1307651
- Yapım İşi
- İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Hizmet AlımıVizyon Tedavi Hizmetleri Eğitim ve Danışmanlık Limited Şirketi1,8 milyon TL3 teklifHizmetKayseri4 Ağu 2026İKN 2026/1061486
- Şehit Üsteğmen Mustafa Şimşek Ortaokulu PVC Yapımı
- Develi İlçesi Kapalı Katlı Otopark Yapım İşiKayseri İmar ve İnşaat Ticaret Anonim Şirketi65,5 milyon TL8 teklifYapımKayseri3 Ağu 2026İKN 2026/958487
- Yıkama Hizmet AlımıAtlantik Laundry Çamaşırhane ve Temizlik Ürünleri Limited Şirketi670.550 TL1 teklifHizmetKayseri3 Ağu 2026İKN 2026/1174402
- (Bilge Kaan İlkokulu) 24 Derslikli İlkokul Yapım İşiPolat-Nur Plastik Doğrama İnşaat Temizlik Gıda Mermer Mobilya ve Hayvancılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi85,2 milyon TL35 teklifYapımKayseri31 Tem 2026İKN 2026/940570
- 6 Kalem Tıbbi İlaç AlımıAksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi64.960 TL4 teklifMalKayseriİlaç ve Medikal Cihaz31 Tem 2026İKN 2026/1275351
- 1 Kalem Serum/İlaç AlımıElmas Ecza Deposu ve Tıbbi Malzeme Ticaret Sanayi Limited Şirketi8,4 milyon TL5 teklifMalKayseriİlaç ve Medikal Cihaz31 Tem 2026İKN 2026/1214935
- Düzenlemesi Yapım İşi
- Servisi Hizmet Alım İşi
- Kazı ve Asfalt Yama Yapım İşi1453 Group Akaryakıt Madencilik İnşaat Gayrimenkul Nakliyat Harfiyat Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi17,9 milyon TL4 teklifYapımKayseriİnşaat ve Yapı Malzemeleri31 Tem 2026İKN 2026/1041245
- Mahallelerde Yaya Yolu ve Otopark Yapılması İşiBirliktaş İnşaat Mühendislik Yapı Malzemeleri Madencilik Nakliyesanayi ve Ticaret Anonim Şirketi6,3 milyon TL3 teklifYapımKayseri30 Tem 2026İKN 2026/976544
- Muş Merkez Tüten Köyü Yukarı Havza IslahıDeka Danışmanlık Harfiyat İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi17,9 milyon TL15 teklifYapımKayseri30 Tem 2026İKN 2026/957358
- Hastanemiz Geneli 25 Kalem İlaç Alımı İhalesiİnci Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi299.700 TL8 teklifMalKayseriİlaç ve Medikal Cihaz30 Tem 2026İKN 2026/1277048
- Onarımı İşi
- Yöntemlerle Temizlenmesi ve Yeni Yağ Dolumunun Yapılması İşidirMapa Petrol Ürünleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi2,5 milyon TL1 teklifMalKayseri30 Tem 2026İKN 2026/1094047
- Lama, Bahçe Teli, Gabion TelFMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi4,5 milyon TL10 teklifMalKayseri30 Tem 2026İKN 2026/1055690
- Niğde/Çamardı-Merkez (Kehret) YÜS Sulama TesisiMEK Sulama İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi11,9 milyon TL8 teklifYapımKayseriTarım ve Hayvancılık Ekipmanları30 Tem 2026İKN 2026/1044017
- Altyapı Malzemeleri
- Kırmızı ve Beyaz Et Alımı
- Yenileme Yapım İşiCemal Doğan Yapı Malzemeleri Hafriyat Nakliyat İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi30,8 milyon TL7 teklifYapımKayseri29 Tem 2026İKN 2026/522790
- Makinası KiralanmasıHayrettin Altıntaş Hafriyat Madencilik İnşaat Taahhüt Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL1 teklifHizmetKayseriSanayi Makina Bakım-Onarım29 Tem 2026İKN 2026/1261751
- Bakım Ünitesi Yapım İşi
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.