Kahramanmaraş Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 3

Kahramanmaraş ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 124 sonuçlanmış ihale3 sayfa.

  1. Dağıtım ve Sonrası Hizmetleri Alımı Pazarlık İhalesi
    Şölen Taşımacılık Temizlik Ürünleri Gıda Petrol Ürünleri Turizm Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi30,5 milyon TL2 teklifHizmetKahramanmaraşLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri2 Tem 2026İKN 2026/1028437
  2. OBB Gölköy İlçesi 1 Etap Cephe İyileştirmesi Yapım İşi
    NES Yapı Mimarlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi29 milyon TL10 teklifYapımKahramanmaraşİnşaat ve Yapı Malzemeleri1 Tem 2026İKN 2026/606169
  3. Yalova İli Cemevi Hizmet Binası Bakım Onarım Yapım İşi
    Metnes İnşaat Turizm Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,8 milyon TL33 teklifYapımKahramanmaraş30 Haz 2026İKN 2026/833761
  4. Sorumluluk Sahalarında Özel Ağaçlandırma Sahasının Kontrol Edilmesi ve ORBİS Girişlerinin Yapılması ve Teknik Danışmanlık Hizmet Alımı İşi
    Alaaddin Fidan5,1 milyon TL4 teklifHizmetKahramanmaraş30 Haz 2026İKN 2026/797652

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım