Kahramanmaraş Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Kahramanmaraş ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 104 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- Sare Hatun Yurdu Onarım Tadilat İşiİ.C Emlak Turizm İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2 milyon TL57 teklifYapımKahramanmaraşİnşaat ve Yapı Malzemeleri17 Tem 2026İKN 2026/1070795
- Kontrol, Mera Islahı, Etüt Proje Teknik Denetim ve Kontrolörlük İşi
- Kapsamında Ağaçlandırma, Toprak Muhafaza, Mera Islahı ve Etüt Proje İşleri Teknik Denetim ve Kontrolörlük İşi
- Sıcak Asfalt ve Sathi Kaplama Yapılması Yapım İşiEl-Beton Ürünleri İnşaat Nakliyat Mahrukatçılık Hizmet Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi28,5 milyon TL2 teklifYapımKahramanmaraşİnşaat ve Yapı Malzemeleri16 Tem 2026İKN 2026/994357
- Maliyet Hazırlama İşi (7559 m2)
- Oltu Orman İşletme Müdürlüğü Teknik Denetim ve Kontrolörlük İşi
- Lisesi + 200 Kişilik Pansiyon Binası Yapım İşiSAR Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi227,8 milyon TL26 teklifYapımKahramanmaraş16 Tem 2026İKN 2025/1982636
- 12 Aylık Yemek Hizmet AlımıErdihan Gıda ve Yemekçilik Sosyal Hizmetler Temizlik Hizmetleri Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi98,7 milyon TL25 teklifHizmetKahramanmaraşGıda ve İçecek16 Tem 2026İKN 2025/100808
- Alüminyum ve Eklentilerin Montaj ve KurulumŞirikçioğlu Reklam Yapı Ambalaj Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL2 teklifHizmetKahramanmaraşMetal ve Metalürji14 Tem 2026İKN 2026/1113099
- Alüminyum ve Cam Ürünleri AlımıŞirikçioğlu Reklam Yapı Ambalaj Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL2 teklifMalKahramanmaraşMetal ve Metalürji14 Tem 2026İKN 2026/1105431
- Betonlaması ve Rehabilitasyon Yapılması
- Kırtasiye Malzemesi AlımıMehmet Apaydın949.929 TL9 teklifMalKahramanmaraşAmbalaj ve Kağıt Ürünleri14 Tem 2026İKN 2026/1004557
- 7303 GM Numaralı Bina Bakım Onarım İşiYusuf Kaya1,3 milyon TL2 teklifYapımKahramanmaraşİnşaat ve Yapı Malzemeleri13 Tem 2026İKN 2026/983888
- Panel Çit Yapım İşi
- 6 Taşıma Merkezi Okula 26 Hat 99 (Araç) ile 184 İş Günü Taşınması İşiGöçmenoğlu Temizlik Taşımacılık Gıda İnşaat Otomotiv Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,2 milyon TL4 teklifHizmetKahramanmaraşOtomotiv13 Tem 2026İKN 2025/995608
- Kontrolörlük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşi
- 04. Bölge 44. Şube Akaryakıt İstasyonu YapımıAsyol İnşaat Makine Enerji Tarım Gıda Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi15,9 milyon TL7 teklifYapımKahramanmaraşEnerji ve Enerji Ekipmanları10 Tem 2026İKN 2026/806037
- Tarımsal Sulama Borusu AlımıNirvana Mühendislik İnşaat Makine Tarım Turizm Tekstil Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi39,1 milyon TL9 teklifMalKahramanmaraşTarım ve Hayvancılık Ekipmanları9 Tem 2026İKN 2026/899204
- 3 Kısım Çocuk Oyun Grubu 4 Kısım EPDM Zemin Kaplama ve 5 Kısım Oyun Grubu Yedek Parça Alım İşi
- Futbol Halı Saha ile Pickleball Sahası Yapım İşiBiryap Mühendislik Mimarlık İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,3 milyon TL12 teklifYapımKahramanmaraş9 Tem 2026İKN 2026/702194
- 4 Kalem Kumaş AlımıBR Global Tekstil Medikal Gıda Tarım Hayvancılık Otomotiv İnşaat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,6 milyon TL7 teklifMalKahramanmaraşTekstil8 Tem 2026İKN 2026/856684
- Androloji Laboratuvarı İhtiyacı İçin 6 Kalem Tıbbi Cihaz AlımıBilim-Med Bilimsel Ürünler Medikal Kırtasiye Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi950.000 TL4 teklifMalKahramanmaraşİlaç ve Medikal Cihaz8 Tem 2026İKN 2026/802428
- Kırılmış Çam Odun Alım İşi
- AlımıTomokay Özel Sağlık Hizmetleri ve Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi3,4 milyon TL1 teklifHizmetKahramanmaraş8 Tem 2026İKN 2026/1094973
- Gıda Malzemeleri Alımı
- Onarımı ile İl Müdürlüğü Dış Cephe Boya ve Yangın Raporu Elektrik Tesisatı Eksiklikleri Yapım İşi
- Şehir Merkezi Parke ve Bordür YapımArıtek Yapı Medikal Madencilik Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi25,1 milyon TL7 teklifYapımKahramanmaraşBeton ve Çimento7 Tem 2026İKN 2026/744111
- 27+1 ve 8 Adet En Az 35+1 Kişilik Olmak Üzere Toplam 26 Araç ile 2 (İki) Yıl Süreli Personel Taşıma Hizmet AlımıBasutlar İnşaat Temizlik Hayvancılık Petrol Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi73,5 milyon TL3 teklifHizmetKahramanmaraşOtomotiv7 Tem 2026İKN 2026/632199
- Turizm Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli DÖSE İşletmesiOGG Yapı İnşaat Emlak Peyzaj Elektrik Temizlik Gıda Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi860.750 TL2 teklifMalKahramanmaraş7 Tem 2026İKN 2026/1046388
- Asansör Cephesi Yenileme İçin Malzeme Alım İşi (Montaj Dahil)DK Yalıtım Taahhüt İnşaat Nakliyat Akaryakıt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,1 milyon TL2 teklifMalKahramanmaraşİnşaat ve Yapı Malzemeleri6 Tem 2026İKN 2026/981959
- Kavlaklı Düğün Salonu ve Expo Arasta Binası Tefrişat
- Harita YapımıTemap Harita Gayrimenkul Değerleme Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi475.848 TL4 teklifHizmetKahramanmaraş6 Tem 2026İKN 2026/939697
- 80000 Ton Kırma Kum ve Yıkanmış Kum Alım İşi
- Program ve Projelerine Ait Danışmanlık Hizmet AlımıMiray Haritacılık Ormancılık Danışmanlık Gıda İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi735.120 TL5 teklifHizmetKahramanmaraş6 Tem 2026İKN 2026/848901
- Çalışmalarında Ölçme Değerlendirme Mesaha Hizmet Alım İşi
- Kaplama Yenileme ve Muhtelif Onarımları İşi
- Otomobil (Sürücüsüz), 7 Adet (19 Sürücü ile Birlikte) Pick-Up’ın Yakıt Hariç 2 Yıl Süreli Hizmet Alımı Yoluyla Kiralanması İşiBasutlar İnşaat Temizlik Hayvancılık Petrol Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi40 milyon TL18 teklifHizmetKahramanmaraşEnerji ve Enerji Ekipmanları3 Tem 2026İKN 2026/689227
- Vektörle Mücadelede Kullanılacak Biyosidal İlaç Alım İşiVekon İlaçlama Temizlik Peyzaj İnşaat ve Ajans Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi660.000 TL14 teklifMalKahramanmaraşKimya Sanayi3 Tem 2026İKN 2026/441131
- Medikal Likit Oksijen GazıOknal Sınai Tıbbi Gazlar Gıda Petrol Taşımacılık Madencilik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi1,3 milyon TL2 teklifMalKahramanmaraşİlaç ve Medikal Cihaz2 Tem 2026İKN 2026/888357
- 14 Kalem Protez Laboratuvar Hizmet AlımıZekeriya Aslan13,7 milyon TL6 teklifHizmetKahramanmaraşİlaç ve Medikal Cihaz2 Tem 2026İKN 2026/715238
- Dağıtım ve Sonrası Hizmetleri Alımı Pazarlık İhalesiŞölen Taşımacılık Temizlik Ürünleri Gıda Petrol Ürünleri Turizm Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi30,5 milyon TL2 teklifHizmetKahramanmaraşLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri2 Tem 2026İKN 2026/1028437
- OBB Gölköy İlçesi 1 Etap Cephe İyileştirmesi Yapım İşiNES Yapı Mimarlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi29 milyon TL10 teklifYapımKahramanmaraşİnşaat ve Yapı Malzemeleri1 Tem 2026İKN 2026/606169
- Yalova İli Cemevi Hizmet Binası Bakım Onarım Yapım İşiMetnes İnşaat Turizm Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,8 milyon TL33 teklifYapımKahramanmaraş30 Haz 2026İKN 2026/833761
- Sorumluluk Sahalarında Özel Ağaçlandırma Sahasının Kontrol Edilmesi ve ORBİS Girişlerinin Yapılması ve Teknik Danışmanlık Hizmet Alımı İşi
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.