Diyarbakır Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 7
Diyarbakır ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 379 sonuçlanmış ihale — 7 sayfa.
- İzmit Orman Fidanlık Şefliği 2026 Yaz Fidan Bakım ve Üretim İşi
- Yasa Dışı ve Kötüye Kullanılan Madde Analizleri Hizmer AlımıNofmed Tıbbi Malzemeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi14,8 milyon TL1 teklifHizmetDiyarbakır2 Tem 2026İKN 2026/735514
- Dicle Üniversitesi Ziraat Fakültesi 2 Kısım Yapı Güçlendirme İşiSaryaa Yapı Mühendislik Otomotiv Petrol Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi71,9 milyon TL3 teklifYapımDiyarbakırİnşaat ve Yapı Malzemeleri2 Tem 2026İKN 2026/667816
- Greyder ve Mini Ekskavatör (6 Tonluk) Çalıştırılması Hizmet Alım İşiAksoy Kömürcülük Tarım Gıda Makina Nakliyat İnşaat Petrol Otomotiv Hayvancılık Ormancılık Pazarlama Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL3 teklifHizmetDiyarbakır2 Tem 2026İKN 2026/1123800
- Bakım ve Onarım İşlerinin Yapılması İçin İş Makinası Kiralama Hizmet Alım İşiSilvan GAP Nakliyat Taahhüt İnşaat Turizm Temizlik Hizmetleri Tütün ve Tütün Mamülleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi117,2 milyon TL5 teklifHizmetDiyarbakırSanayi Makina Bakım-Onarım2 Tem 2026İKN 2026/1102320
- Alımı IşıMeteor Enerji Endüstri İnşaat Kurumsal Kiralama Dış Ticaret Anonim Şirketi, Felixtr Lojistik ve Endüstriyel Temizlik Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı19,5 milyon TL3 teklifHizmetDiyarbakır2 Tem 2026İKN 2026/1077095
- Kilitli Parke Taşı AlımıDara Beton İnşaat Madencilik Akaryakıt Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL1 teklifMalDiyarbakırBeton ve Çimento2 Tem 2026İKN 2025/1816025
- Komutanlığı’nın Yeni Hizmet Binası ve Kulp Aygün Karakol Merkezi Yapım İşiBedirhani Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Saruhan Bedirhanoğlu İş Ortaklığı142,9 milyon TL11 teklifYapımDiyarbakır1 Tem 2026İKN 2026/996294
- 1 Kat Asfalt Yapımı İçin Temel Malzemesi ve Mıcır Temini, Nakli ile Serme-Suluma-Sıkıştırma YapımıOzan İnşaat Malzemeleri Taşımacılık Elektrik Petrol Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi7 milyon TL5 teklifYapımDiyarbakırİnşaat ve Yapı Malzemeleri1 Tem 2026İKN 2026/872392
- Dönemi İçin Dağıtılmak Üzere Odun ve Kalorifer Yakıt AlımıBircihan Petrol Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL8 teklifMalDiyarbakırEnerji ve Enerji Ekipmanları1 Tem 2026İKN 2026/799635
- (Moleküler Testler) Laboratuvar Hizmet AlımıAnatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Araştırma Geliştirme Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi12,2 milyon TL11 teklifHizmetDiyarbakırİlaç ve Medikal Cihaz1 Tem 2026İKN 2026/719873
- Büro Malzemesi Alımı İşiVener Mobilya Mimarlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,1 milyon TL2 teklifMalDiyarbakırMobilya1 Tem 2026İKN 2026/1034505
- 33 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme AlımıFırat Diş Tıbbi Cihaz Malzemeleri İnşaat Nakliyat Gıda Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi15.125 TL5 teklifMalDiyarbakırİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/880928
- 10 Kısım Muhtelif Malzeme Alımı
- Üçem Pig İstasyonu Rehabilitasyon YapılmasıYenihayat Mühendislik İnşaat Taahüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,1 milyon TL5 teklifYapımDiyarbakır30 Haz 2026İKN 2026/845560
- Hattı Korozyon Tamiratı Faz 2Yenihayat Mühendislik İnşaat Taahüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Arslan Grup Petrol İnşaat Nakliyat Hayvancılık Tarım Sanayi Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı37,4 milyon TL22 teklifYapımDiyarbakır30 Haz 2026İKN 2026/801081
- Dönüşüm İşi
- Hizmet AlımıDisa Sosyal Hizmetler İnşaat Medikal Otomasyon Teknik Destek ve İşletme Hizmetleri Taahhüt Ticaret Limited Şirketi17,6 milyon TL4 teklifHizmetDiyarbakır30 Haz 2026İKN 2026/737170
- İAT Peyzaj ve Sulama Alt Yapısı Yapım İşiYusuf Yahya Karaca, Sasa Tarım Makine İnşaat Elektrik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi İş Ortaklığı31 milyon TL8 teklifYapımDiyarbakırTarım ve Hayvancılık Ekipmanları30 Haz 2026İKN 2026/725311
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.